Burun estetiği. Doktor önerileriniz!!

Merhabalar, ben Almanyada yaşıyorum ve İstanbul burun estetigi olmak istiyorum. Bir sürü Doktor var, secim yapmak zor. Yurt disinda oldugum icinde her birisiyle görüsemiyorum. Aranızda asagıda yazdıgım doktorlarda ameliyat olan var mı? Yardımınız bekliyorumm

1) Ümit Taskın
2) Saban Celebi
3) Ahmet İslam
4) Ahmet alp
5) salih emre üregen
6) Köksal Yuca
7) Alpay duran
Ben estetik olmadım henüz doktor araştırma asamasindayim. AHMET islam ne görüştüm çok naif süper bilgili bie doktor. Ilk muayeneye gitme şansınız olurda anlarsınız. Aklımda olan doktorlardan biri....

Elvan yüksel hiç gitmeye değmez berbat etti arkadasın burnunu ve tüm burunları aynı ayrıca yaklaşımı da çok laçka bayan hastalarına karşı aşırı samimi

Ümit Taşkın ve Ahmet İslam'ı biliyorum, araştırdım. Ben de revizyon için düşünüyorum. Başarılı doktorlar gibi geldi bana. Özellikle Ahmet İslam dürüst bir doktora benziyor. Diğerlerini bilmiyorum.

Ümit Taşkın ve Ahmet İslam'ı biliyorum, araştırdım. Ben de revizyon için düşünüyorum. Başarılı doktorlar gibi geldi bana. Özellikle Ahmet İslam dürüst bir doktora benziyor. Diğerlerini bilmiyorum.
merhaba,
Ahmet İslamla alakalı bir araştırmanız oldumu acaba? yada ameliyat olduysanız bizlerle sürecinizi paylaşabilir misiniz?

Merhaba, ben ameliyat olmadım ama kendisiyle görüştüm. Bende izlenimi çok olumlu oldu. Şikayet de görmedi hakkında. Yalnız revizyon için Erkan Soylu'ya karar verdim şu an için. Bana daha yakın yer olarak. Hayırlısı olsun artık.

X