Burun estetigi doktoru (istanbul)

bensnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
3
0
25
Uzun zamandir burun estetigi yaptirmak istiyorum ama hala doktor secimi yapamadim. Turkiyedeki doktorlar estetik konusunda cok basarili. Estetikten yillar sonra burunda nefes alma problemi veya sekil bozuklugu baslar diye korkuyorum. Estetik yaptirip memnun olan kisiler doktorun ismini yazabilirmi? Yardimci olursaniz cok sevinirim :KK43:.
1. Alpaslan Yildirim
2. Yakup Avsar
3. Erkan Soylu
4. Suleyman Tas
5. Nazim Cerkes
Instagramdan gordugum kadariyla bu doktorlar guzel dogal burunlar yapiyor.

Uzun zamandir burun estetigi yaptirmak istiyorum ama hala doktor secimi yapamadim. Turkiyedeki doktorlar estetik konusunda cok basarili. Estetikten yillar sonra burunda nefes alma problemi veya sekil bozuklugu baslar diye korkuyorum. Estetik yaptirip memnun olan kisiler doktorun ismini yazabilirmi? Yardimci olursaniz cok sevinirim :KK43:.
1. Alpaslan Yildirim
2. Yakup Avsar
3. Erkan Soylu
4. Suleyman Tas
5. Nazim Cerkes
2 sene önce oldum ben de.Çok arastirmistim artik basima agrilar giriyordu düşünmekten. 3 doktor adı verebilirim ben..Nezail Demirciler,Sahruz Seyda, Alev camcıoğlu

Ben alpaslan yildirima yaptirmak istiyorum ama ona yaptirip memnun olmayanlarda var. Cok kararsizim :KK43: instagramdaki paylastigi burunlar gayet guzel dogal gorunuyor. Cok zor secim yapmak..

Ben alpaslan yildirima yaptirmak istiyorum ama ona yaptirip memnun olmayanlarda var. Cok kararsizim :KK43: instagramdaki paylastigi burunlar gayet guzel dogal gorunuyor. Cok zor secim yapmak..
Canım ben instagramda ki burunlara bakarak karar verme yanlısı degilim artik.. o kadar ince eleyip sık dokudum ki ben..arastirmadigim doktor kalmadi desem yeridir..o instagramda gördügün fotograflarin açılari yanıltır en güzel halleriyle yüklerler cunku..tabi ki iyi yapan doktorlar vardir.Ama ne bileyim ben güvenemiyorum..Benim doktorum vicdanli isinin arkasinda duran bir doktordu..Burnum güzeldi aslinda ama ameliyat sonrasi takılan atel sol kanadimi ezdi ve bunun yüzünden 5 ay sonra tekrar ameliyat olmak zorunda kaldım.Kendi doktorum yaptı.Ama bu bahsettigim doktorlar daha iyi.Bir bak derim.Ha birde Berker Büyükgüral var ona da resim atabilirsin hesabindan yorumluyor ilgili bir doktor

1. Alpaslan Yildirim
2. Yakup Avsar
3. Erkan Soylu
4. Suleyman Tas
5. Nazim Cerkes

kesinlikle mehmet köksal. Pişman olmazsınız

ben de burnumu yeni yaptırdım 3. Haftasındayım ve inanılmaz memnunum. Doktorum niyazi altıntoprak. Sayfasına bir git bak istesen. Harika bir insan, inanılmaz ilgili bir doktor. İlerisini bilemem ama şu an burnuma bayılıyorum.

1. Alpaslan Yildirim
2. Yakup Avsar
3. Erkan Soylu
4. Suleyman Tas
5. Nazim Cerkes
bu listede aman diyeyim sakın GÜRAY YEŞİLADALI olmasında hangisini secerseniz secin amaliyattan burnun tam ortası delik olarak çıktımışım ancak bantlarım acıldıgında gördüm ve ben o günden beri yasamıyorum.

bu listede aman diyeyim sakın GÜRAY YEŞİLADALI olmasında hangisini secerseniz secin amaliyattan burnun tam ortası delik olarak çıktımışım ancak bantlarım acıldıgında gördüm ve ben o günden beri yasamıyorum.
ya lütfen daha detaylı bilgi verirmisiniz.....

😮😮 burnun ortasında delik mi,burun derisinde mi bu nasıl hata.

İnstagrama çok iyileri koyuyorlar aklında bulunsun yani yanıltıcı olabilir.her doktorda memnun olmayan bir kesim mutlaka vardır çünkü yüzde 15 bir revizyon oranı var.tabi doktoru iyi seçmek lazım ama birde şans faktörü var malesef.birde yabancı siteden çok bilindik bir doktorun yorumunu okumuştum instagramdaki fotoğrafının photoshop olduğunu yazmıştı yani bazı before afterlar photoshopla güzelleştirilen halleriymiş.

X