Burun estetiği doktorum hayatımı kararttı

Ameliyat olmak istediğiniz doktorların hastalarının kısa dönem sonuçlarını değil de uzun dönem sonuçlarını baz almanızı öneririm. 1ay, 3ay o burun hakkında net kanıya varmanız için çok erken olabilir. Zira ilk 3-4aya kadar eh işte düzeyinde bir burnum varken 1 senenin sonunca ucu düşük, kıkırdak deformasyonları Mevcut olan Rezalet görünümlü bir burnum oldu. Yani zamanla burun ucu düşebiliyor ve ödem indikçe kıkırdak kusurları meydana çıkıyor. Doktorun iyi mi yoksa kötü mü olduğu da bu uzun dönem sonunda belli oluyor zaten. O yüzden revizyon doktorunuzu çok iyi seçin
Çok doğru. Uzun dönem sonuç önemli ama burun ucu düşmemesi için galiba bizim de dikkat etmemiz gerekiyor. Yan yatma aşağı çok eğilmeme vs

Tabiyki ceza kanununa göre suç değil, avukatım yasaları biliyorum. Forum kurallarını uzun uzadıya okumadığım için ve reklam amaçlı bir yorum olduğu düşünülmesin diye paylaşmadım, bir çok üye doktor ismini de özelden yazıyor, ben yaptırdığım için gönül rahatlığıyla ismini paylaştım. Ücret düşündüğünüz gibi sabit değil her hastaya göre değişiyor bana muayene etmeden ücret bilgisi vermemişlerdi. Dileyen sekreterini arayıp öğrenebilir. Çok merak eden arkadaşlar için yazayım 30 bin TL ye yaptırdım
offf resmen bir servet :110:

Biz esimi 9 hafta oluyor hem goz kapagi hem burun icin Ahmet Dilber e yaptirdik kendisini google den arastirin sorunlu burunlarda cok iyi isler cikariyor bizimkide sorunlu bir burundu cok memnun kaldik o bakimdan oneriyorum birde Baran Kul var o daha cok vucut yapiyor ama burunda da iyi oldugunu soyluyorlar gecmis sun
Ne kadara yaptırdınız ve hangi şehirde yaptırdınız, öğrenmem mümkün mü?

20 yaşımda burun estetiği olmak istedim ve tek imkanım (tanıdık) olması sebebiyle kimseyi araştırmadan ailemin bulduğu dr a burun estetiği oldum. Olmaz olaydım!!! Burnum resmen yamuk, her iki taraftan bakıldığında da farklı bir görüntü var, kocaman burun deliklerim var, önden bakınca resmen s harfi oldu suratımın ortasında. Tek kelimeyle rezalet. Estetik olurken Sakın para düşünmeyin. Şuan revizyon olmak istiyorum ama doktorlar burun kıvırıyor ayrıca çok yüksek fiyat çekiyorlar. Revizyon için tavsiye varsa dinleyebilirim
Prof Ersin Ülkür en doğru cevabıda vericektir size

X