Burun Estetiği Hasta Yorumları

iyice kafam karıştı

çok normal kafanızın karışması,alternatifler çoğaldıkça insan kime karar vereceğini bilemiyorum,
benim size yegane tavsiyem burun estetiğinin üzerinden en az altı ay geçmiş burunları referans kabul etmeniz olacaktır.
Benim de doktorum Abdülkadir Göksel ben revizyon oldum,bir sene oldu sonuçtan çok memnunum,deviasyonda vardı ,o da halloldu,profilimde resimlerime bakabilirsiniz,

benim neredeyse 2 sene olcak burun ameliyatı olalı ama çokta mutlu değilim çok düz sıradan bir burnum var. hatta önceki burun ucumun şeklini özler oldum. burun ucum hiç estetik durmuyor. en azından biraz kavisli bir burnum olsaydı ayrıca suratımda büyük duran bir burnum var bnce. göksel bey doktor olarak çok iyi kendisini çok seviyorum ama beni pek mutlu etmedi.. üzülerek söylüyorum..

benim neredeyse 2 sene olcak burun ameliyatı olalı ama çokta mutlu değilim çok düz sıradan bir burnum var. hatta önceki burun ucumun şeklini özler oldum. burun ucum hiç estetik durmuyor. en azından biraz kavisli bir burnum olsaydı ayrıca suratımda büyük duran bir burnum var bnce. göksel bey doktor olarak çok iyi kendisini çok seviyorum ama beni pek mutlu etmedi.. üzülerek söylüyorum..

resminiz profiliniz de var mı?
ben de Göksel bey e bir yıl önce ameliyat oldum sonuçtan memnunum ,yani yüzüme yakışan doğal duran bir burnum var.Ön görüşmelerde doğal ancak güzel bir burnum olsun istemiştim yüzüme uyumlu.Ve gerçekten de öyle yaptı.Peki siz bu memnuniyetsizliğinizi Göksel Bey ile paylaştınız mı? üzüldüm mutsuz olmanıza:KK43:

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

selam, Göksel bey doğru söylemiş. 1 hafta sonra dönebilirsin. ben kafa izni yapıp 10 gün sonra döndüm işe. Morarma ve şişlikte çok az olduğu için sıkıntı olmadı. Kafanı karıştırma bence boşuboşuna :KK66:

benim neredeyse 2 sene olcak burun ameliyatı olalı ama çokta mutlu değilim çok düz sıradan bir burnum var. hatta önceki burun ucumun şeklini özler oldum. burun ucum hiç estetik durmuyor. en azından biraz kavisli bir burnum olsaydı ayrıca suratımda büyük duran bir burnum var bnce. göksel bey doktor olarak çok iyi kendisini çok seviyorum ama beni pek mutlu etmedi.. üzülerek söylüyorum..[/QUO

benimde 2 sene oldu ameliyat olalı ama çok memnunum sıkıntı hiç yok. İlk defa hastalarından birinden bu şekilde bir yorum görüyorum. Gidip görüştünüz mü kendisiyle ?

fotografın var mı merak ettim gercekten seni bu kadar mutsuz eden burunu ?

Merhaba,

Benim daha 1 ay olmadı ama şu anda bile mutluyum.Şu şişler geçse daha da mutlu olacağım.

hoşgeldin aramıza :) Göksel bey e ameliyat olup mutlu mutlu gezinen kadınlar :) şişler inince daha da muhteşem görünücek emin olabilirsin. Ellerine sağlık Göksel bey in, çok şANSlıyız ki onun gibi bir doktorun ellerine emanet ettik burnumuzu :KK66:

hoşgeldin aramıza :) Göksel bey e ameliyat olup mutlu mutlu gezinen kadınlar :) şişler inince daha da muhteşem görünücek emin olabilirsin. Ellerine sağlık Göksel bey in, çok şANSlıyız ki onun gibi bir doktorun ellerine emanet ettik burnumuzu :KK66:

melek; profilden karşılaştırıyorum burunlarımızı ikimizinde burnu birbirne benzemiyor ancak yüzümüze çok yakışan burunlarımız var.standart değil yani,yüze uyumlu burunlar.Bunu her doktor yakalayamıyor yakalayanlar zaten başarılı olanlar bence:)

Öncelikle busepınar arkadaşıma cvp vermek istiyorum özelden cvp dönemediğim için ksr bkma msj sayım özelden msj yazmaya yetersiz. :KK43:

kızlar genel olarak şöyle anlatıyım, solunum problemi, eğrilik vs. yok burnumda. göksel bey'e uzun zmndır kontrole gitmiyorum kendisi en son görüşmeden sonra tekrar çağırmadı yani herşey yolunda gittiği için. ben başından beri burun ucumu beğenmiyorum çok şekilsiz geliyor. yukarıdan bakıldığında da burun ucunun başarılı olmadığı anlaşılıyor ve çok yakın bir arkadaşım da burnundan memnun değil ayrıca arkadaşıma söylemiyorum ama gerçekten burun ucu kötü kimsenin moralini bozmak gibi bir niyetim yok yani arkadaşımın burun ucunun yanında benim ki çok düzgün. arkadaşıma da göksel bey'i ben tavsiye etmiştim. zamanla burun düşüyor eski kalkıklığı olmuyor ki benim burnum zaten kalkık değildi. ben bu kadar sıradan bir burun istemedim. isim vermeyeceğim ama forumda iki doktorun hastaları var özellikle onların burunları çok güzel. aslında ameliyat esnasında iki isim vardı kafam da o isimlerden birinin ameliyat yoğunluğu çok olduğu ve bnde bir an önce olsun bitsin istediğim için arkadaşımın da tavsiyesiyle göksel bey'i tercih ettim. en kısa zmnda foto paylaşırım. amacım doktorumu kötülemek ve moral bozmak değil kimse yanlış anlamasın ama ben memnun kalmadım sonuçtan..

dün 1. yıl burun kontrolüne gittim Göksel Bey in muaynanesine,orda beklerken bir hastası geldi burnumu sordu .burnunuz estetik mi dedi bende evet dedim,çok beğendiğini söyledi,o da perşembe günü ameliyat olacakmış,nasıl heycanlı ama aynı zamanda da mutlu.değişik bir duygu.ben de öyleydim hem heycanlı hem de sonucun güzel oalcağından emin olduğumdan mutluydum,efemmm güzelliğimi Göksel bey e borçluyum:)

dün 1. yıl burun kontrolüne gittim Göksel Bey in muaynanesine,orda beklerken bir hastası geldi burnumu sordu .burnunuz estetik mi dedi bende evet dedim,çok beğendiğini söyledi,o da perşembe günü ameliyat olacakmış,nasıl heycanlı ama aynı zamanda da mutlu.değişik bir duygu.ben de öyleydim hem heycanlı hem de sonucun güzel oalcağından emin olduğumdan mutluydum,efemmm güzelliğimi Göksel bey e borçluyum:)

dün bende doktor beye aylık kontrolüm için gittim, yeni fotoğraflarım çekildi eskisi ile yanyana koyduk aman Allahım neymiş benim eski burnummm :))) sizinki artık tam anlamıyla oturmuş, estetik oldugunu anlamak zor bence benımki hala tombiş :)))

dün bende doktor beye aylık kontrolüm için gittim, yeni fotoğraflarım çekildi eskisi ile yanyana koyduk aman Allahım neymiş benim eski burnummm :))) sizinki artık tam anlamıyla oturmuş, estetik oldugunu anlamak zor bence benımki hala tombiş :)))

zaten eskisiyle yenisi karşılaştırıldığında ben de çok şaşırmıştım dedim ben o burunla bunca yıl nasıl dolaşmışım:)))))
evet benim bir yıl olduğu için burnumda yüzüme çok uyumlu olduğundan insanlar bendeki değişikliğin burundan kaynaklandığını anlamıyorlar
var birşeyler ama ne diyorlar,benim de istediğim sonuç buydu zaten:)

zaten eskisiyle yenisi karşılaştırıldığında ben de çok şaşırmıştım dedim ben o burunla bunca yıl nasıl dolaşmışım:)))))
evet benim bir yıl olduğu için burnumda yüzüme çok uyumlu olduğundan insanlar bendeki değişikliğin burundan kaynaklandığını anlamıyorlar
var birşeyler ama ne diyorlar,benim de istediğim sonuç buydu zaten:)

bende aynı şeyi düşündüm nekadar çirkinmiş burnum :KK43: nekadar zaman kaybetmişim, nekadar tutmus ne kadar kasmısım kendimi eski fotoğraflarımda düz durmak için yandan çıkmasın burnum diye :) bukadar insanın farkedememesine bende çok şaşırıyorum var bişey ama ne ???nişanlım dışında ailesinden kimseye söylemedim onlar hala birşey olduğunu düşüyorlar ama ne :)))

bende aynı şeyi düşündüm nekadar çirkinmiş burnum :KK43: nekadar zaman kaybetmişim, nekadar tutmus ne kadar kasmısım kendimi eski fotoğraflarımda düz durmak için yandan çıkmasın burnum diye :) bukadar insanın farkedememesine bende çok şaşırıyorum var bişey ama ne ???nişanlım dışında ailesinden kimseye söylemedim onlar hala birşey olduğunu düşüyorlar ama ne :)))

:))))))) çok iyi ya,kimse anlamıyor yani öyle mi:)))bu kadar yakınlar bile,ama Göksel Bey in şöyle bir tarzı var ben genelde yaptığı burunları ya internet sitesinde ya da muaynanesine kontrollere gittiğimde görüyorum,yaptığı her burun biribirnden farklı ama yüzden bağımsız değil,nasıl herkesin yüzü farklı ise Göksel bey in yaptığı burunlarda biribirinden farklı,fabrikasyon değil,herkesin yüzüne uyumlu.ondan dolayı kimse anlamıyor işte estetik olduğunu,birde farklı bir teknik kullanıyor ya,burun ucu düşmüyor..

:))))))) çok iyi ya,kimse anlamıyor yani öyle mi:)))bu kadar yakınlar bile,ama Göksel Bey in şöyle bir tarzı var ben genelde yaptığı burunları ya internet sitesinde ya da muaynanesine kontrollere gittiğimde görüyorum,yaptığı her burun biribirnden farklı ama yüzden bağımsız değil,nasıl herkesin yüzü farklı ise Göksel bey in yaptığı burunlarda biribirinden farklı,fabrikasyon değil,herkesin yüzüne uyumlu.ondan dolayı kimse anlamıyor işte estetik olduğunu,birde farklı bir teknik kullanıyor ya,burun ucu düşmüyor..

evet aynen öyle kimse anlamıyor diyorum ya birşey var ama ne ? tombiş bir burnum var suan ama kilomu aldın sen acaba falan dıyorlar :) evet bır ıkı kılo aldım dıyorum ve geciyorum :) ben zaten muayene olmaya gitmeden önce araştırmaya başlarken doğal burun doğal burn diyerek başladım heryerde internette olsun arkadaşlar arasında olsun hep abdülkadir beyin ismini duydum.mutlaka karşınıza koca koca listeler çıkıyor ama her listedede aynı ismi görünce insan inanmadan geç.emiyor.iyikide bukadar detaycı arastırmacı davranıp abdülkadir beyi bulmuşum yoksa bu sonucu nasıl elde ederdim çok mutluyum çok , herşey yolunda gitti,halada öyle .diyorum ya insanın bukadar yakını anlamadıysa gerçekten bu doktor işini biliyordur.muayene olurken ben yüzüne göre tasarlayacağım demişti senin istediğin değil yüzüne giden yüzünün oranlarına göre demişti.etrafımızda okadar standart tip bayanlar varki onlardan biri olmak beni hep korkutuyordu minicik kalkık ortası oyuk bir burun bu beni hep korkutmuştur. bu sebeple doktor seçimi çok önemli umarım herkes bizim kadar şanslı olur ...

güzelliğini Göksel bey e borçlu olan ne kadar çok kişiyiz :):):) İşini severek yapan bir doktor olduğu için bu da hastalarına olumlu olarak yansıyor. 2 sene oldu ameliyat olalı ne burnum bozuldu ne de düşme vs. Gayet formunda gayet güzel :):) çoooooook mutluyummmmmmmmmmm

kızlar annem beni özlemiş diye durup dururken istanbula gelmeye karar verdim, haftaya 10 günlüğüne gelicem. Muhammet beyi aradım randevu aldım, Abdülkadir beyin sekreter kız türkiyeye gelince ara program belli değil dedi. ama yurt dışından geliyosanız sıkıştırırız sizi araya söz dedi.

lobobobo geçmiş olsun canım. fotoğraflarınızı görme şansımız var mı acaba :KK70:

evet aynen öyle kimse anlamıyor diyorum ya birşey var ama ne ? tombiş bir burnum var suan ama kilomu aldın sen acaba falan dıyorlar :) evet bır ıkı kılo aldım dıyorum ve geciyorum :) ben zaten muayene olmaya gitmeden önce araştırmaya başlarken doğal burun doğal burn diyerek başladım heryerde internette olsun arkadaşlar arasında olsun hep abdülkadir beyin ismini duydum.mutlaka karşınıza koca koca listeler çıkıyor ama her listedede aynı ismi görünce insan inanmadan geç.emiyor.iyikide bukadar detaycı arastırmacı davranıp abdülkadir beyi bulmuşum yoksa bu sonucu nasıl elde ederdim çok mutluyum çok , herşey yolunda gitti,halada öyle .diyorum ya insanın bukadar yakını anlamadıysa gerçekten bu doktor işini biliyordur.muayene olurken ben yüzüne göre tasarlayacağım demişti senin istediğin değil yüzüne giden yüzünün oranlarına göre demişti.etrafımızda okadar standart tip bayanlar varki onlardan biri olmak beni hep korkutuyordu minicik kalkık ortası oyuk bir burun bu beni hep korkutmuştur. bu sebeple doktor seçimi çok önemli umarım herkes bizim kadar şanslı olur ...

bende birsürü doktor dolaştım. Tek güven duygusu veren Göksel bey oldu. Malesef diğerleri hep kendini övmenin peşindeydi. Göksel beyin yaptıgı burunlar ortada, hiç gözümü kırpmadan güvendim ve ameliyat oldum. Sonuçta cok cok mutluyum.

kızlar annem beni özlemiş diye durup dururken istanbula gelmeye karar verdim, haftaya 10 günlüğüne gelicem. Muhammet beyi aradım randevu aldım, Abdülkadir beyin sekreter kız türkiyeye gelince ara program belli değil dedi. ama yurt dışından geliyosanız sıkıştırırız sizi araya söz dedi.

lobobobo geçmiş olsun canım. fotoğraflarınızı görme şansımız var mı acaba :KK70:

göksel bey le mutlaka görüş. hiç pişman olmayacaksın :):)

X