Burun Estetiği Hasta Yorumları

Merhaba, fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

Merhaba herkese 10 yıl önce Rize eğitim ve araştırma hastanesinde Dr.Koray URGU ya burun ameliyatı oldum hayatımın hatasını yaptım burnumun üst kemiğini kırdı zamanla bezelye büyüklüğünde bir şişlik oldu geçmedi tabi sonrasında 4 başarısız revizyon daha Rüştü köse Süleyman taş Hasan poyraz hayatımı mahvettiler yaşayan ölü gibiyim çok çaresizim Dr.Nazım Çerkeş’i önerdiler bana birkaç defa muayeneye gittim başlarda yaparım diyodu ameliyatını cüzzi bir miktara son gitmemde bana 100 bin TL dedi senin ameliyatın burnum düzelir diye bir umudum vardı ama artık oda yok çünkü benim o miktarı ödemem imkansız çok mutsuz ve çaresizim dışarıya çıkmak aynaya bile bakmak istemiyorum insanların yüzüme tuhaf tuhaf bakması beni çokkkk üzüyor hayatımı bitirdin Koray Allah’ından bul sende benim çektiklerimin bin katını çekersin inşallah bu klube yaptığım yorum okuyun istedim şimdi ne durumdasınız acaba nekadar süre geçti ameliyat üstünden var mı bir sorununuz bana yardımcı olurmusunuz napıcamı bilemiyorum

100 bin mi? Yanlış mı yazdınız?
Ben üye olduğumdan beri yorumları okuyorum ve bazı ameliyat olanlardan özelden burun fotoğrafı rica ediyorum, o yüzden yorumlarda aktif değilim. İlk kez yazıyorum. Reklam falan demesinler diye açıkladım.
Benim ilk ameliyatım olacak ve çok doğal bir burun istiyorum. Abdülkadir Göksel’in burunlarını beğeniyorum daha çok onu araştırıyorum. Fakat revizyonda nasıl olduğuna dair bir bilgim yok.

Ankara’da Tural Fatullayev adında bir doktorun burunlarını inceliyordum. İnstagramdaki sayfasında epey revizyon fotoğrafı vardı, çok zor revizyonları yaptığını okudum. Kimsenin yapmak istemediği burunları ameliyat ettiğini söyleyenler vardı. Tam hatırlamıyorum ama 5. ya da 6. revizyonunu yaptıran birisi vardı fotoğraflarda. Okuduğum kadarıyla revizyon hastaları çok memnundu. Yardımcı olur mu bilmiyorum ama bir bakın internette. KBB doktoru sanırım.

Son düzenleme:
Evet 100 bin doğru okuddunuz Tural beyin asistanı ile yazıştık Whatsap üzerinden onun revizyon fiyatıda 30 binden başlıyor zorluk derecesine göre çıkıyor Abdulkadir beyin fiyatı 60 bin genel anlamda revizyon fiyatları çok yüksek benim bütçemin çok üstündeler

İnanılmaz yüksek fiyatlar, revizyonun bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. Size ne söyleyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm. Bu doktorlardan biri size garanti verebiliyor mu, bu işi hallederim diyebiliyor mu?İçlerinden size güven veren biri oldu mu? Ben bir iki doktor görüşmesi yaptım hep aynı şeyle karşılaştım. Burnuma şöyle uzaktan iki saniye bakıyorlar, sorulara isteksiz cevaplar veriyorlar, çıkışta da asistanla fiyatı yolluyorlar.
Sokaktaki insanlar korkunç olabiliyor. Benim burnum ameliyatlı değil ama düşmeden kaynaklı yamukluğu var. Önden çok belli. Ufakça bir kemiği de var. İlkokul yıllarımdan beri uğradığım psikolojik tacizin haddi hesabı yok. Bakıp gülenler mi ararsın, fısır fısır konuşanlar mı, burnu yamuk çirkin diye sesli sesli konuşanlar mı, inanın insanlar korkunç bazen. Çok spor yaparım kendime bakarım ama yok, bir kusurun varsa çirkin gözler onu görür. Arkadaşım umarım bu sorununuzu halledersiniz. İnanın bu düzeltince bile, kalbi çirkin insanlar başka bir şey bulacak konuşmak için.

Hiçbiri kesin konuşmuyor dünya kadar para isteyim garanti verilmiyor çok sinir bozucu evet maalesef çok kötü insanlar var kalbi kararmış insanlıktan çıkmış benim burnum belki düzelir belki düzelmez bilemem bunu Allah bilir ama şunu çok iyi biliyorum ki o kalbi kötü çamurlaşmış olanlar asla iyileşemiycek bu en kötüsü rabbim hepimizin gönlüne göre versin sizinde istediğinizin olması dileğiyle

Bende furkan şengöz e ameliyat oldum küçücük burnumu kocaman yamuk kesik izleri olan bir burun yaptı. Burun ucum sarkık yamuk cadı burnu yapti hayatımın hatasiydi

Aynen ya dediğiniz gibi uzaktan gözucuyla bakıp , tam şöyle olur bile demiyorlar. istersen ol istersen olma modundalar.

merhaba naptınız ameliyat işini halledebildiniz mı acaba bende sizle aynı durumdayım çünkü pskolojik olarak çöktüm

yeliz hamm naptınız bende kötü bi süreç geçirdim hala da geçiriyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba, İstanbul'da Devlet Hastanelerinde, burun kemiği eğriliğini ve nefes alma problemini düzeltme konusunda başarılı bir KBB uzmanı yada Estetik Cerrah önerebilir misiniz arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…