Burun Estetiği Hasta Yorumları

Evet ben de merak ediyorum, dudak kenarina, hani gulunce cikan kopek agzi gibi cizgiler var ya, oraya yaptirinca nasi oluyor? goz kenarli kaz ayagi, alin cizgilerini felan tahmin edebiliyorum ama agiz kenari gulunce nasi kirismicak ki? sisiyo mu oralar, nasi gozukuyor?

bana burun kenarlaından aşağıya kadar inen çizgi var ya ,güldüğümüzde belirgin hale gelen,oraya yaptı Göksel bey,o çizgilerimin derinliği açıldı,yoksa şişme dolguınluk olmuyor,sadece kırışıklıkar açılıyor,ütü gibi:)

bana burun kenarlaından aşağıya kadar inen çizgi var ya ,güldüğümüzde belirgin hale gelen,oraya yaptı Göksel bey,o çizgilerimin derinliği açıldı,yoksa şişme dolguınluk olmuyor,sadece kırışıklıkar açılıyor,ütü gibi:)

ecemali sen ne kadar ödedin o bölgen için botoxa bende ilk olarak o bölgeye yaptrmak istiyorum kalıtsal oralarda belirgin çizgiler var ve hiç hoşlanmıyorum

ecemali sen ne kadar ödedin o bölgen için botoxa bende ilk olarak o bölgeye yaptrmak istiyorum kalıtsal oralarda belirgin çizgiler var ve hiç hoşlanmıyorum

o söylediğim bölgeye botox olmuyor canım,dolgu oluyor,botox için 500 tl dolgu için ise 1000 tl ,botox 4 ayda bir tekrarlanıyor ,dolgu ise yıllık,ama yaptıracağın bölge hacmi önemli fiat için:)

o söylediğim bölgeye botox olmuyor canım,dolgu oluyor,botox için 500 tl dolgu için ise 1000 tl ,botox 4 ayda bir tekrarlanıyor ,dolgu ise yıllık,ama yaptıracağın bölge hacmi önemli fiat için:)

ecemali sen botox değilde dolgu yaptırdın yani öylemi dolguya 1000 çok gibi geldi bana ama bilemiyorumda tabi nasıl faydasını gördünmü önerirmisin

aynen ben de Göksel bey e revizyon olanlardaım,ben de de kulak arkasından yağ dokusu alıp burnuma ekledi e 14 ay oldu ameliyat olalı,sonuç beni de çok memnun etti,bencede burun stetiği düşünen arkadaşlar parayı öncelikli düşümeyin,doktorunuza odaklnın,doktorunuzla doğru iletişim kurun ve doktorunzun daha öncesinde yaptığı referansları inceleyin doğru tercih yaparsınz,ama kesnlikle fiat odklı olmayınm o yanıltıyor herkesi.[/QUOTE

merhaba ben de Dr.Abdülkadir Göksel e revizyon ameliyatı olanlardanım..10 yıl önce olduğum rinoplasti ameliyatındaki sonuç yıllar geçtikçe beni rahatsız etmeye başlamıştı..kesinlikle Dr.Abdülkadir Göksel hem psikolojik açıdan hem de tecrübesi açısından hastalarını rahatlatıyor ve çıkan sonuçtan kesinlikle memnun kalıyorsunuz. bunun için ödediğiniz ücrete de değiyor. kesinlikle diğer dr larla karşılaştırıldığında pahalı da değil...ki bütçenize pahalı bile kaçsa buna değiyor..sonuçta sağlık+güzellik uğruna bunu ödemeye değer...

ben de göksel bey'e randevuya gideceğim 16sında. şimdiden çok heyecanlıyım kaç senedir istediğim gibi bir doktor bulamadığımdan dolayı yaptıramıyordum burnumu. umarım göksel beyle anlaşırız, yarım doz da dolgu için konuşacağım. o şekilde yapılıyor mu gülme mimiklerine dolgu? bilginiz var mı?

ecemali sen botox değilde dolgu yaptırdın yani öylemi dolguya 1000 çok gibi geldi bana ama bilemiyorumda tabi nasıl faydasını gördünmü önerirmisin

canım dolgu evet botox a göre daha pahalı,ama uzun gidiyor yani 1 senelik,faydasını gördüm tabii görüntü olarak,derinleşmeye giden çizgilerim açıldı,yani görüntüye önem veriyorsan öneririm,ama illaki olması gereken birşey mi o tartışılır,kendine yatırım işte:)

ben de göksel bey'e randevuya gideceğim 16sında. şimdiden çok heyecanlıyım kaç senedir istediğim gibi bir doktor bulamadığımdan dolayı yaptıramıyordum burnumu. umarım göksel beyle anlaşırız, yarım doz da dolgu için konuşacağım. o şekilde yapılıyor mu gülme mimiklerine dolgu? bilginiz var mı?

heycanlanman çok doğal,değişimin güzel bir adımı:)Göksel bey ile doğru bir iletişim kuracağından eminim,Gökselbey in dolgu yaptıracağın bölgeyi görüp dozu ile ilgili onun karar vermesi lazım canım,ezbere ben birşey söyleyemem doğru olmaz,çünkü ben ona botox ve dolgu yaptırdığımdan bir fikre sahibim:)
burun için görüşeceğin zaman dolgu hakkında da bilgi edinirsin :)

aynen ben de Göksel bey e revizyon olanlardaım,ben de de kulak arkasından yağ dokusu alıp burnuma ekledi e 14 ay oldu ameliyat olalı,sonuç beni de çok memnun etti,bencede burun stetiği düşünen arkadaşlar parayı öncelikli düşümeyin,doktorunuza odaklnın,doktorunuzla doğru iletişim kurun ve doktorunzun daha öncesinde yaptığı referansları inceleyin doğru tercih yaparsınz,ama kesnlikle fiat odklı olmayınm o yanıltıyor herkesi.[/QUOTE

merhaba ben de Dr.Abdülkadir Göksel e revizyon ameliyatı olanlardanım..10 yıl önce olduğum rinoplasti ameliyatındaki sonuç yıllar geçtikçe beni rahatsız etmeye başlamıştı..kesinlikle Dr.Abdülkadir Göksel hem psikolojik açıdan hem de tecrübesi açısından hastalarını rahatlatıyor ve çıkan sonuçtan kesinlikle memnun kalıyorsunuz. bunun için ödediğiniz ücrete de değiyor. kesinlikle diğer dr larla karşılaştırıldığında pahalı da değil...ki bütçenize pahalı bile kaçsa buna değiyor..sonuçta sağlık+güzellik uğruna bunu ödemeye değer...

bir şey daha eklemek istedim..Abdülkadir Bey kesinlikle hastalarının gereksiz müdahaleler de bulunmuyor..ameliyat öncesi kaburgamdan ya da kulak arkamdan kıkırdak alınabileceğini konuştuk..sonuçta dr uma güvenip her şeyi onun kontrölüne bıraktım..ameliyat sırasında burnumun arka tarafında kullanabileceği kıkırdak dokusu bulmuş ve kaburgamdan ya da kulağımın arkasından ayrıca bi operasyona gerek kalmadan ameliyatımı bitirmiş..sonuçta ufacık da olsa bir kesikle uğraşmadığım için dr umun işinin ehli olduğu için çok ama çoook mutluyumm..

bence oflamak yerine gençliğinin tadını çıkar,yaş ilerledikçe masrafta artyor:))))[/QUOb

ben de 10 yıl önce ilk ameliyatımı yaptırdığımda bi daha gerek kalmayacağını düşünenlerdendim...ancak 10 yıl kalkık ve estetik olduğunu bağıran bir burunla yaşadıktan sonra Dr.Abdülkadir Göksel i tercih ederek acaip iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum şuan..bi 10 yıl sonra en azından burnumla ilgili bir masrafım olmayacağından eminim...

bence oflamak yerine gençliğinin tadını çıkar,yaş ilerledikçe masrafta artyor:))))[/QUOb

ben de 10 yıl önce ilk ameliyatımı yaptırdığımda bi daha gerek kalmayacağını düşünenlerdendim...ancak 10 yıl kalkık ve estetik olduğunu bağıran bir burunla yaşadıktan sonra Dr.Abdülkadir Göksel i tercih ederek acaip iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum şuan..bi 10 yıl sonra en azından burnumla ilgili bir masrafım olmayacağından eminim...

ayy evet ya ben de bazan düşünüyorum keşke ilk ameliyatımı Göksel bey e olsaydım diye,çünkü ilk yaptıracağım zaman Göksel bey in metnini duydum ancak maddi olarak yeterli olmadığımdan başka dr tercih ettim,ve üç ayda çökme oldu,sonra da Göksel bey e gittim revizyon için,bir sene oldu çok şükür bir sıkıntım yok,artık ölene kadar bu burunla devam ederim ben:)
sizin resimleriniz var mı profilinizde?

Dr. Abdülkadir Göksel ’e gideceğim zaman çok tedirgindim.Acaba istediğim gibi bir burnum olur mu ? sorusu beni tedirgin ediyordu.Ama Göksel Beyle konuştuğumda ben bu ameliyatı kesin olacağım düşüncesiyle çıktım odadan.Uzun bir süre konuşmuştuk ve aklımdaki bütün soruları sormuştum.Benim için en önemlisi herkesin de istediği gibi doğal görünen bir burun olmasıydı.Bana yüzüme en uygun burnu yapacağını , bir burun tek başına ne kadar güzel olursa olsun, yüze uyumlu olmadığında hiçbir öneminin olmadığını söyledi. Doktoruma güvendim ve iyi ki güvenmişim şu anda gayet güzel bir burnum var.

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

merhaba; bende göksel beye ameliyat oldum ve okadar güzel bir iş çıkarmıştıki tam 3 gün sonra ayaklandım,toplam bir hafta içerisinde kendime geldim.morarma ve şişlik olmadı sadece burnumda kalıp vardı.yani süper bi cerrah korkmana hiç gerek yok :)

Dr. Abdülkadir Göksel ’e gideceğim zaman çok tedirgindim.Acaba istediğim gibi bir burnum olur mu ? sorusu beni tedirgin ediyordu.Ama Göksel Beyle konuştuğumda ben bu ameliyatı kesin olacağım düşüncesiyle çıktım odadan.Uzun bir süre konuşmuştuk ve aklımdaki bütün soruları sormuştum.Benim için en önemlisi herkesin de istediği gibi doğal görünen bir burun olmasıydı.Bana yüzüme en uygun burnu yapacağını , bir burun tek başına ne kadar güzel olursa olsun, yüze uyumlu olmadığında hiçbir öneminin olmadığını söyledi. Doktoruma güvendim ve iyi ki güvenmişim şu anda gayet güzel bir burnum var.

merhabalar,
profilinizde resimleriniz var mı? ben de Göksel bey i tercih edip sonuçtan mutlu olan hastalarından biriyim,forumda Göksel bey ile ilgili güzel haberler okuyunca birkez daha kendimi tebrik ediyorum,doğru tercihte bulunmuşum:)
ne kadar oldu ameliyat olalı?

İlk 3 gün yüzüm çok şişti ve morardı.1 hafta içinde morlukların çoğu gitti.Şişlikler de yavaş yavaş geçiyor.Bana kalırsa en az 10 gun gibi düşünmek lazım.Tabi kişiden kişiye değişiyor bide.Benim üç hafta oldu şişlikler de ilk haftaya oranla azaldı.Ama beni görenler yüzün şişmiş demeye devam ediyor ama beni rahatsız edecek kadar değil sonuçta burnum da hala şiş ama ben şimdiden çok beğeniyorum.

X