Burun Estetiği Hasta Yorumları

rica ederim canım :)
benimde güvenim giderek artıyor göksel beye, bugün facebooktaki sayfasına yeni resimler eklemiş, esmer bir bayan vardı bayıldım onun burnuna:) kendsiyle yarın randevum var, ilk görüşme olcak benim, tasarım yapıp gösteriyormu acaba gittiğmizde?

Evet canım gösteriyor.Ama tasarımla sonuç tamamen aynı olmuyormuş.Bu arada bende o esmer kızın burnuna bayıldım :)

Sevgili duhaniye

Benim etrafimdakilerde burnumun karaktetistik oldugunu soyluyordu. Bende cok kararsiz kalmistim ama sonunda karar verdim ve ameliyat oldum. Hic pisman olmadim. Hala senin burnun guzeldi diyenler var. sevenlerumiz oyle soyluyor tabiiki cunku onlar bizi oyle gormeye alistilar ve kabullendiler. Onemli olan senin ne istedigin ve nasil hissettigin. Ben ameliyat sonrasi kesinlikle daha iyi hissettim. Sizler de eski halimi gordunuz. O burnumun nesini begeniyorlardi bilmiyorum ama sonrasinda genel olarak %99 insanlar cok guzel yorumlar yapti ( sizler de ). Bu da benim dogru karar verdigimi dusunduruyor bana. Ozetle diyecegim su ki kesinlikle senin ne hissettigin cok onemli. Bence sen burnunla %100 memnun degilsi ki ameliyat olma fikrini dusunebildin. bu bile yeter cunku ameliyat olman icin fikrindeyim. Tabiiki yine de karar senin. Kararini verdiktem sonra da artik bu konuyu dusunme ve gununu bekle bence demistim sana hatirlarsan. Iste bu sebepleydi :))[/QUO
bana da dediğin gibi herkes karakteristik burnun var diyordu,belki benim burnum o kadar kötü değildi ama güzel de değildi.Profilden resim çektirmek istemezdim,annem babam eşim burun estetiği olmamı hiç istemediler,annem ve babam istemediler çünkü genetik olarak onlara benzeyen bir burnum vardı benim burnumu bepenmeyip estetik yaptırmak istemem onlarında burunlarını beğenmediğim anlamına geliyor:) ama şu anda burnumu beğeniyorlar,yüzüme çok yakıştığını söylüyorlar.Ben kendim için burnumu yaptırdım ve bu kararım için kendimi her zaman taktir ediyorum:)

duhaniye canım,insanlar neden estetik yaptırırlar sorusunu ,duhaniye neden burnunu yaptırmak istiyorsun diye sormalıyım bence?
güzel bir burun nasıl olmalıdır? Güzel bir burun insanın yüzüne orantılı,yüzüne yakışan,profilden ve cepheden gayet hoş gözüken bir burun olmalıdır.Eğer bir de fonksiyonel olarak nefes alma problemi de yaşıyorsan estetik+ sağlık için burun ameliyatı olmak kaçınılmaz olur.
Ben senin burnunu görmedim,bu nedenle ezbere yorum yapmak istemiyorum ama en azından ben de burun estetiği olmuş biri olarak neden burun estetiği olduğumu kendime sordum,
nedeni kendimi kendi burnumla %100 güzel bulmamamdı.Ama bu bende hiçbir zaman kompleks oluştırmadı.Ben sadece daha iyi gözükmek için burnumu yaptırmaya karar verdim.Çünkü bana göre burnum daha küçük,biraz daha kalkık olursa daha hoş olacağımı düşünüyordum.ve gittim ameliyat oldum.
Şu anda kendimi daha çok beğeniyorum ,bu ameliyat ruhuma iyi geldi ,hiç pişman olmadım.Evet ilk burun estetiğimde beklediğim gibi olmadı ama mutluluğu Göksel bey de buldum.o çok iyi bir doktor,iyi bir gözlemci ve güzellik anlayışı chaosqueenin de dediği gibi benimle de uyuşuyor.Her ne karar verirsen ver pişman olcağını hiç sanmam canım:) senin neyi ne kadar istediğin herşeyden daha önemli:)

Evet evet haklısınız ama bunca yıllık burundan vazgeçmek kolay olmuyor :) Karar verirken çok rahattım ama tarih yaklaştıkça korkmaya başladım.Aynıyız bende burnumdan kompleksim yoktu dediğiniz gibi %100 güzel bulmuyorum.Ameliyattan sonra kötü bir sonuç asla beklemiyorum ama burnumla vedalaşmak biraz üzücü :=)

Sevgili duhaniye

Benim etrafimdakilerde burnumun karaktetistik oldugunu soyluyordu. Bende cok kararsiz kalmistim ama sonunda karar verdim ve ameliyat oldum. Hic pisman olmadim. Hala senin burnun guzeldi diyenler var. sevenlerumiz oyle soyluyor tabiiki cunku onlar bizi oyle gormeye alistilar ve kabullendiler. Onemli olan senin ne istedigin ve nasil hissettigin. Ben ameliyat sonrasi kesinlikle daha iyi hissettim. Sizler de eski halimi gordunuz. O burnumun nesini begeniyorlardi bilmiyorum ama sonrasinda genel olarak %99 insanlar cok guzel yorumlar yapti ( sizler de ). Bu da benim dogru karar verdigimi dusunduruyor bana. Ozetle diyecegim su ki kesinlikle senin ne hissettigin cok onemli. Bence sen burnunla %100 memnun degilsi ki ameliyat olma fikrini dusunebildin. bu bile yeter cunku ameliyat olman icin fikrindeyim. Tabiiki yine de karar senin. Kararini verdiktem sonra da artik bu konuyu dusunme ve gununu bekle bence demistim sana hatirlarsan. Iste bu sebepleydi :))

Teşekkür ederim,yazdıklarınız bana cesaret verdi.Vazgeçme aşamasındaydım,haklısınız düşünmemeye çalışacam. :)

Evet canım gösteriyor.Ama tasarımla sonuç tamamen aynı olmuyormuş.Bu arada bende o esmer kızın burnuna bayıldım :)

hakikaten çok güzel olmuş..
umarım daha iyisindir şimdi. ecemali ve zky78 de çok güzel ve doğru noktalara değinmişler. sonuç güzel olacaksa bende ruhuma iyi geleceğinden eminim :)

Abdulkadir bey'in bandajı burnunda hastasıyım :)) dün ameliyat oldum. Hatta bir konu açtım orada anlattım yaşadıklarımı.. tek sorunum ve takımtım oradada yazdığım gibi burun deliklerim çok havada görünüyor hep böylemi kalıcaklar kızlar korkuyorum.

Hayır canım öyle olmayacak, su anda sargılar nedeniyle oyle domuz burnu gibi duruyordur :)
rahat ol, süper burnun olacak.
İlk acıldıgında acaip gelecek, cok ufalmıs gelebilir mesela, sonucta kac yasındaysan artık 25 sene eski burnuna alıstın, yeni buruna da yavas yavas alısıcan.Cok pimpirikli olma,rahat ol.Adama binlerce burun yapmıs, emin ol cok guzel olacaktır :)

Evet evet haklısınız ama bunca yıllık burundan vazgeçmek kolay olmuyor :) Karar verirken çok rahattım ama tarih yaklaştıkça korkmaya başladım.Aynıyız bende burnumdan kompleksim yoktu dediğiniz gibi %100 güzel bulmuyorum.Ameliyattan sonra kötü bir sonuç asla beklemiyorum ama burnumla vedalaşmak biraz üzücü :=)

Canım hic merak etme iyi seylere alışmak kolay oluyor. Eski burnunu hic aramayacağına emin ol. Kararını vermissin ve güvenli ellerdesin. Panik yapma artık.

Canım hic merak etme iyi seylere alışmak kolay oluyor. Eski burnunu hic aramayacağına emin ol. Kararını vermissin ve güvenli ellerdesin. Panik yapma artık.

duhaniye şöyle düşün,burnun hamuru sana ait ,sadece şekli daha güzel hale getirilecek.Çok şişman birinin zayıfladığında '' yağlarımı özleyeceğim!! bunca yıldır o yağları neler yiyerek bu hale getirmiştim.!!dediğini hiç duydun mu:) sakin olmaya çalış.Ameliyat gerçekten çook korkulacak birşey değil,ben iki kere oldum,çevremde hemen hemen herkes burun estetiği oluyor.Bu kadar zor,insana acı veren bir ameliyat olsa,bizler neden olalım ki? aynı heycan ve kaygıları haklısın herkes taşır.ama sonucun senin için güzel olacağını düşün ve mutlu ol bence:)

Kızlar yarın iki kişi botoksa gidiyoruz sonunda. Hala üçüncüyü bulamadık ama olsun. Artık beklemeyeceğim. Sonucu paylaşırım sizinle :)

Kızlar yarın iki kişi botoksa gidiyoruz sonunda. Hala üçüncüyü bulamadık ama olsun. Artık beklemeyeceğim. Sonucu paylaşırım sizinle :)

diagonal,ilk defa mı yaptırıyorsun botox?
botox,dolgu insanın yüzündekiyorgun ifadeyi alıyor resmen,iyi ki keşfedilmiş:))
Göksel bey e gideceksin değil mi?

Teşekkür ederim,yazdıklarınız bana cesaret verdi.Vazgeçme aşamasındaydım,haklısınız düşünmemeye çalışacam. :)

Dusunme tabi. Sunu dusun. Ameliyattan sonra sende burada guzel resimlerini paylasacaksin ve biz de guzelligine yorumlar yapacagiz :))) etrafindaki insanlar guzel burnunu konusacak :) bende ve buradaki herkeste ayni sonuc oldu :) sende de ayni olacak. Kac gun kaldi ameliyatina bu arada?

diagonal,ilk defa mı yaptırıyorsun botox?
botox,dolgu insanın yüzündekiyorgun ifadeyi alıyor resmen,iyi ki keşfedilmiş:))
Göksel bey e gideceksin değil mi?

İlk defa yaptırıyorum ecemali ama cok güzel olacağına eminim. Goksel beye cok güveniyorum. Burnumu bu kadar güzel yaptıysa botoksa gözüm kapalı
güvenirim ona.

Arkadaslar

Gecen hafta ses tellerim ile ilgili Gok srl beye muayene olmaya gittigimde birsey ogrendim. Sizlerle paylasayim dedim. Goksel bey ameliyat olmayi dusunen hastalarini bilgilendirme amacli olarak haftada 1 gun seminer duzenleyecekmis muayenehanesinde. Bu cok guzel bir fikir bence. Hangi gun yapacagini hatirlamiyorum. Carsambaydi galiba. Ameliyat sureci ile ilgili tum merak edilenleri bizzat doktor beyden ogrenebilirsiniz. Boylece daha dogru bilgileri kendisinden edinme sansiniz var. Ilgilenenlere duyurulur...

X