Burun Estetiği için Doktor Önerisi!

beutifulones

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
28
1
25
Merhaba, burun esetiği için doktor arayışındayım. Hem kendim hem erkek kardeşim için. Uzun süredir araştırıyoruz ikimiz de doğal kavissiz kalkık olmayan sadece kemeri alınmış ve burun ucu uzunluğu bir tık düşürülmüş, kolumella kısmının yerinin sabit bırakıldığı doğal bir burun istiyoruz.
Şu an 3 doktora kadar indirdik doktor listemizi.
Ahmet İslam, Erhan Çoşkun ve Mithat Akanı düşünüyoruz. Ahmet İslam ile ilgili çok olumlu yorum var bu forumda da fakat yaptığı burunların hepsi istisnasız kavisli. Bir tane bile kavissiz burnunu görmedim eğer yaptıran varsa o şekilde ulaşabilirse sevinirim. Bu 3 doktordan birine olan var mı? sizce hangisine olmalıyız önerebileceğiniz başka doktorlar var mı. Ayrıca kapalı teknikle olup dezavantaj yaşayan birileri var mı? Teşekkürler.

ben erhan coşkuna ameliyat oldum kapalı teknikle 4 ay oldu neredeyse iyi bir doktor ama iyileşme sürecindeyim hala birkaç rahatsız olduğum nokta var bunlar değişecek mi bekleyip göreceğiz kendi durumum için

ben erhan coşkuna ameliyat oldum kapalı teknikle 4 ay oldu neredeyse iyi bir doktor ama iyileşme sürecindeyim hala birkaç rahatsız olduğum nokta var bunlar değişecek mi bekleyip göreceğiz kendi durumum için
Ne gibi rahatsızlıklarınız var. Nefesinizin durumu nasıldı ve nasıl oldu? sonuçtan çok memnun değil gibisiniz.

nefesim zaten sorunsuzdu o açıdan bir şey diyemem ameliyat sonrasında da kötüye giden bir durum olmadı ama ilk aylar şişliklerden çok iyi olmuyor hazırlıklı olun, sonuçtan memnun değilim demek için erken çünkü benim takıldığım noktaların değişme ihtimali var ama genel olarak süreçle ilgili büyük bir sorun yaşamadım. mevcut burnunuza ve beklentinize göre değişebilecek bir şey bu size öncesi sonrası atarım özelden

Merhaba, burun esetiği için doktor arayışındayım. Hem kendim hem erkek kardeşim için. Uzun süredir araştırıyoruz ikimiz de doğal kavissiz kalkık olmayan sadece kemeri alınmış ve burun ucu uzunluğu bir tık düşürülmüş, kolumella kısmının yerinin sabit bırakıldığı doğal bir burun istiyoruz.
Şu an 3 doktora kadar indirdik doktor listemizi.
Ahmet İslam, Erhan Çoşkun ve Mithat Akanı düşünüyoruz. Ahmet İslam ile ilgili çok olumlu yorum var bu forumda da fakat yaptığı burunların hepsi istisnasız kavisli. Bir tane bile kavissiz burnunu görmedim eğer yaptıran varsa o şekilde ulaşabilirse sevinirim. Bu 3 doktordan birine olan var mı? sizce hangisine olmalıyız önerebileceğiniz başka doktorlar var mı. Ayrıca kapalı teknikle olup dezavantaj yaşayan birileri var mı? Teşekkürler.
Meraba sadece şekli için olmayın derim. Kemerli burunlarda çok hoş ve sağlıklı. Kemerli burunlarin nefes alma kalitesi daha iyiymiş benden gidince anladım. 😢 sadece sağlık sorununuz varsa onu giderin. Emin olun sonrasında bir çok sıkıntı oluyor. Sıkıntısız oldum diyenler çok çok nadir. Hem Peygamber Efendimizin burnu da kemerliymis. Bende değiştirdiğime çok pişman oldum

X