BARBİE BURUN YAPAN DOKTOR ARIYORUM

barbieburunistiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
1
1
24
Arkadaşlar hem liplift hem de burun estetiğine ihtiyacım var. Doğal burunlardan hoşlanmıyorum yapacaksam Barbie bebek gibi olmalı ve kalkık olmalı şu ana kadar bulduğum doktorlardan en çok Selçuk yazanı beğendim ama başka öneriler istiyorum eğer burnunuzun çok kalkık olduğunu düşünüyorsanız lütfen doktorunuzu bana bildirin! 2 senedir araştırma içerisindeyim artık çok bunaldım son çare buraya yazıyorum✨✨ 🙏🙏
Aşağıda da beğendiğim bir görsel ❤️
IMG_20240416_190117.jpg

Arkadaşlar hem liplift hem de burun estetiğine ihtiyacım var. Doğal burunlardan hoşlanmıyorum yapacaksam Barbie bebek gibi olmalı ve kalkık olmalı şu ana kadar bulduğum doktorlardan en çok Selçuk yazanı beğendim ama başka öneriler istiyorum eğer burnunuzun çok kalkık olduğunu düşünüyorsanız lütfen doktorunuzu bana bildirin! 2 senedir araştırma içerisindeyim artık çok bunaldım son çare buraya yazıyorum✨✨ 🙏🙏
Aşağıda da beğendiğim bir görsel ❤️
Eki Görüntüle 3415489
Hiç güzel değil nolur yaptırmayın

Bu burun bu kızın yüzüne bile aşırı gitmiş yüz hatları güzel olmasina rağmen. Yüzünüze uygun burnu tercih etmeniz sizin sonucunuzu basarili kılacaktır çünkü herkese mümkün olmuyor her burun

Bununla ilgili çok fazla araştırma yaptım. bende barbie burnu istiyordum. 10a yakın doktorla görüştüm. Tek bir doktor bana gerçekleri söyledi. Büyük bir burnum vardı. eğer burnunuz küçükse ve burun ucu düşüklüğü, kanat genişliği yoksa bu burun olabilir. Ancak büyük, düşük uçlu bir burunsa bu burnu doktor yapar evet ama 3 u sonra revizyon olmak zorunda kalırsınız ve bu durum tekrar eder. Bu gerçekleri tek bir doktor söyledi lütfen araştırırken bunu göz önüne alın tekrar tekrar çekilecek dert değil bu iş.

X