Burun Estetiği Mağduru!!!

Sevimailesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
9
9
29
Selam arkadaşlar.

Nisan 2021’de burun estetiği oldum. Doktorum o zamanda çalıştığı hastanede yaparsa 10K küsür anlaşmalı olduğu farklı bir hastanede olursa 6K yapabileceğini söyledi. Bende doktor aynı ve KBB alanında gerçekten başarılı olduğu ve maddi imkanım ona müsait olduğu için anlaşmalı hastanesini kabul ettim. Ameliyat oldum doktoru ameliyat öncesi ve sonrası hiç görmedim. Sadece wapp yazışmalarımız mevcut. Ameliyat olduktan bir süre sonra burnumun sola eğik olduğunu farkettim doktor ödem vs dedi fakat 8. Ayda sola yatı bir burun ve sol burun kanadı çökük nefes alamama şikayeti işe aralık 2021de 8. Ayda tekrar aynı doktora revizyon oldum (ücret ödemedim) ve bu sefer kendi hastanesinde yaptı ameliyatı, yamukluk hala var sol kanat çökük nefes almam %80 yok sol tarafta, burun ucu dikiş yanlış atıldığı için hatalı kaynama sebepleriyle avukata başvurarak dava açtım. Hem ticari amaçlı fotoğraflarımı sayfasında paylştığı için (kvkk) hemde hatalı operasyon sebebiyle dava açtım. Sizce kazanır mıyım? Dava açıp süreç ve maddi manevi tazminat hakkında bilgi verebilir misiniz? 3. Ameliyatı olacağım fakat hem 3. Ameliyat olduğu için çoğu doktor kabul etmiyor. Edenler ise çok pahalı ve ben nefes alamıyorum. Lütfen bilgi verebilir misiniz?

Eklentiler

• C3FB3F1B-63F4-4D96-B640-CEA9B34F575A.jpeg
    C3FB3F1B-63F4-4D96-B640-CEA9B34F575A.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 1.593
  • D3B66D12-5F35-49DF-AD87-7C0E481C3CC3.jpeg
    D3B66D12-5F35-49DF-AD87-7C0E481C3CC3.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 1.846
Geçmiş olsun, revizyon öncesi hali daha iyi duruyor. Avukatınız ne diyor dava ile ilgili olarak? 3. ameliyatı olacaksanız Dr u çok iyi seçmeniz gerekiyor.

Çok geçmiş olsun. Revizyondan sonra durumu düzeltemediği gibi daha barizleştirmiş malesef.. Burnun sola yatık olduğunu ne zaman fark ettiniz? Sorduğunuz soruyla ilgili bilgim yok ama bir avukatla görüşün isterseniz

Selam arkadaşlar.

Nisan 2021’de burun estetiği oldum. Doktorum o zamanda çalıştığı hastanede yaparsa 10K küsür anlaşmalı olduğu farklı bir hastanede olursa 6K yapabileceğini söyledi. Bende doktor aynı ve KBB alanında gerçekten başarılı olduğu ve maddi imkanım ona müsait olduğu için anlaşmalı hastanesini kabul ettim. Ameliyat oldum doktoru ameliyat öncesi ve sonrası hiç görmedim. Sadece wapp yazışmalarımız mevcut. Ameliyat olduktan bir süre sonra burnumun sola eğik olduğunu farkettim doktor ödem vs dedi fakat 8. Ayda sola yatı bir burun ve sol burun kanadı çökük nefes alamama şikayeti işe aralık 2021de 8. Ayda tekrar aynı doktora revizyon oldum (ücret ödemedim) ve bu sefer kendi hastanesinde yaptı ameliyatı, yamukluk hala var sol kanat çökük nefes almam %80 yok sol tarafta, burun ucu dikiş yanlış atıldığı için hatalı kaynama sebepleriyle avukata başvurarak dava açtım. Hem ticari amaçlı fotoğraflarımı sayfasında paylştığı için (kvkk) hemde hatalı operasyon sebebiyle dava açtım. Sizce kazanır mıyım? Dava açıp süreç ve maddi manevi tazminat hakkında bilgi verebilir misiniz? 3. Ameliyatı olacağım fakat hem 3. Ameliyat olduğu için çoğu doktor kabul etmiyor. Edenler ise çok pahalı ve ben nefes alamıyorum. Lütfen bilgi verebilir misiniz?
Geçmiş olsun can kopal burun için öneririm fiyat ne olur bilmiyorum 😒😒

Geçmiş olsun, revizyon öncesi hali daha iyi duruyor. Avukatınız ne diyor dava ile ilgili olarak? 3. ameliyatı olacaksanız Dr u çok iyi seçmeniz gerekiyor.
Çok iyi revizyon doktorları var fakat malum 2 başarısız deneme olduğu için korkuyorum. Ve 3. Ameliyat olacağı için çok ciddi maliyeti var 5.000 eurodan kapı açıyorlar 😔

Çok geçmiş olsun. Revizyondan sonra durumu düzeltemediği gibi daha barizleştirmiş malesef.. Burnun sola yatık olduğunu ne zaman fark ettiniz? Sorduğunuz soruyla ilgili bilgim yok ama bir avukatla görüşün isterseniz
Teşekkür ederim 🙏 ilk atel çıkartıldığında ufak bir yamukluk vardı. Yani 1.5 hafta sonra falan ama 6.ayda ödemler gidince daha belirgin oldu

Teşekkür ederim 🙏 mutlaka bakıp fiyat alacağım dava sürecimiz devam ediyor. Bakalım ne çıkacak 🤷‍♀️
Bnde madurum burun estetiği ni can kolap da oldum 2017 çok şükür bir sıkıntım sorunum olmadı burnuma ağda bile yapiyorum sonrasında karın germe ve göğüs dikleştirme oldum protez istemediğimi butcemin olmadığını anlatsamda Dr porteze ikna etti 2 yıl sonra sarktı şimdi yine operasyon olucaktin 21 Kasım'da bu seferde kan degerlerim düşük çıktı .... Exta maliyet exta süreç exta eziyet Dr seçimi ni maliyet olarak daha uygun seçiyoruz bu maduriyet konularının bununla da ilgisi yok Dr un insiyatifi insanlıgi insani degerleri ve tecrübeleri söz konusu referans tabiki önemli ama doktor işi şans işi gibi birşey şu aşamada plastik cerrah sektörü şuan tamamen astronomik rakamlar ve mı müşteri odaklı insanı deger duygu yitirilmiş kendi hatalarini bile paraya döküyorlar.

Doktorun ameliyatı hangi hastanede yaptığı değil kendi becerisi önemli.Burnun bir tarafa eğilmesi bir yana daha ilk ameliyatta kokumellayı dikerken hizalamaya uğraşmamış bile. İlk ameliyatı yapamayan doktordan uzak durmalı sözümü bir kez daha tekrarlıyorum.Üçüncü doktoru bulmakta iyi sonuç almakta çok zor:/ Bizzat yaşıyorum, çok can sıkıcı.

Doktorun ameliyatı hangi hastanede yaptığı değil kendi becerisi önemli.Burnun bir tarafa eğilmesi bir yana daha ilk ameliyatta kokumellayı dikerken hizalamaya uğraşmamış bile. İlk ameliyatı yapamayan doktordan uzak durmalı sözümü bir kez daha tekrarlıyorum.Üçüncü doktoru bulmakta iyi sonuç almakta çok zor:/ Bizzat yaşıyorum, çok can sıkıcı.
Evet kolumella sanki dikilmemiş de rastgele hizalanıp zımbayla birleştirilmiş gibi duruyor.

Selam arkadaşlar.

Çok geçmiş olsun

Böyle olacağını bilseydim asla ikinci operasyonu ona yaptırmazdım.
Mahkeme sonucuna göre doktor araştırmalarım devam ediyor. Çok iyi doktorlar var evet ama fiyatlar çok yüksek, resmen sağlık turizmi........
Artık sadece paraya bakıyor. ne kadar kazanacağımı bilsem ona göre ayarlayacağım fakat orası da ne yazık ki ?
bekliyorum sabırla :)

Bnde madurum burun estetiği ni can kolap da oldum 2017 çok şükür bir sıkıntım sorunum olmadı burnuma ağda bile yapiyorum sonrasında karın germe ve göğüs dikleştirme oldum protez istemediğimi butcemin olmadığını anlatsamda Dr porteze ikna etti 2 yıl sonra sarktı şimdi yine operasyon olucaktin 21 Kasım'da bu seferde kan degerlerim düşük çıktı .... Exta maliyet exta süreç exta eziyet Dr seçimi ni maliyet olarak daha uygun seçiyoruz bu maduriyet konularının bununla da ilgisi yok Dr un insiyatifi insanlıgi insani degerleri ve tecrübeleri söz konusu referans tabiki önemli ama doktor işi şans işi gibi birşey şu aşamada plastik cerrah sektörü şuan tamamen astronomik rakamlar ve mı müşteri odaklı insanı deger duygu yitirilmiş kendi hatalarini bile paraya döküyorlar.
Size de çok geçmiş olsun..
Tabii ki şuan tamamen ticarete dökülmüş durumda. malum yurtdışın da bu operasyonlar daha masraflı olduğu için akın akın Türkiye' ye geliyorlar ve olan yine bize oluyor...
Bir tanıdığım devlet hastanesinde çok minik bir rakama (750-1000 TL) yanlış hatırlamıyorsam fakat iş doktorda bittiği için muazzam bir burun oldu. Bu iş hem şans hemde tamamen doktora bağlı, ne yazık ki estetikten yana şansım gülmedi.
Umarım sonucu yüzümü güldürür :)

Böyle olacağını bilseydim asla ikinci operasyonu ona yaptırmazdım.
Mahkeme sonucuna göre doktor araştırmalarım devam ediyor. Çok iyi doktorlar var evet ama fiyatlar çok yüksek, resmen sağlık turizmi........
Artık sadece paraya bakıyor. ne kadar kazanacağımı bilsem ona göre ayarlayacağım fakat orası da ne yazık ki ?
bekliyorum sabırla :)
Bilemiyoruz işte….Kendi doktorum diyoruz, en azından daha önce ne yaptığını biliyor diyoruz,o böyle yaptı hatasını düzeltsin diyoruz,o kadar para verdim tekrar mı vereceğim diyoruz ama üçüncü ameliyat psikolojisi hiç diğerleri gibi değil.Asla risk almaya değmez.İkincide olayım düzelecek derken üçüncü için ya hiç düzelmezse daha da kötüye giderse düşüncesi hakim oluyor.
Şimdiki aklım olsa ikinci ameliyatı kimseye olmaz o burunla yaşardım.Üstüne tek artı puan koyamadım çünkü.

Selam arkadaşlar.

Merhaba Nisan 2022 de ameliyat oldum. Uzun zamandır araştırdığım bir doktordu ve benim ardımdan kardeşim ve 5 arkadaşım daha oldu. Sonuçlar mükemmel ilgi harika dr. Onur Gündoğan araştırmanızı öneririm revizyon da da başarılı zaten sosyal medyada inceleyebilirsiniz. Geçmiş olsun umarım şansınız açık olur.

Bende prof dr murat sarı ya ameliyat oldum burnum yamuk aşağı düştü sola doğru attığı dikişte yanlış kaynadı iz kaldı çok pişmanım revizyon içinde kaburgamdan kıkırdak alınması gerekmiş burunda kıkırdak kalmamış napıcam bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20221231_004927.jpg
    IMG_20221231_004927.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 1.254
Selam arkadaşlar.

Bende burun estetiği mağduruyum prof murat sarı yaptı güzelim burnumu hem yamulttu hem düştü burnum sağa doğru kayık insan içine çıkamaz oldum mesajlara tenezzül edip cevap vermiyor burnumun kemiğine dokunmayın dedim burnumda kıkırdak kemik bırakmamış şimdi revizyon için kaburgamdan kıkırdak alınması lazımmış 30 binden kapı açıyolar

Eklentiler

• IMG_20230105_130813.jpg
    IMG_20230105_130813.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 979
  • IMG_20230105_130741.jpg
    IMG_20230105_130741.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 1.025
X