Burun estetiği nefes problemi

yzgri78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
2
0
26
Arkadaşlar 3.5 ay once burun estetiği oldum oncesinde nefes problemim yoktu ameliyatın ilk zamanlarıda yoktu ama son 1 aydır burnumun biri tıkalı biri açık hiç ikisi açık olmuyor ve kaliteli nefes alamıyorum burun yıkama kiti ile yıkıyorum 5 dk rahat sonra tekrar biri tıkanıyor benzer durum yasayan varmı düzelen birseymi egrilik veya et kaynaklı olsa tıkanmamı yasarım surekli bir nefes problemimi olur cevaplarınızı bekliyorum

Burun döngüsünden dolayı olabilir, benim de bir tarafı tıkalı oluyor ama normal halim böyle ve nefes almada bir sorun yaşamıyorum.

Merhaba, nefes alışınız ne durumda ben de ameliyat olalı 50 gün oldu geçmeyen bir baş ağrısı ve burun tıkanıklığı yaşıyorum. Nırmal hayatımı inanılmaz etkiledi çalışırken odaklanamıyorum artık aklım baş ağrımda.

Merhaba, ayni sorun bendede var. Nadiren ikiside aciliyor, ama cogunlukla ikiside kapali agzimdan nefes aliyorum. Ara ara dongu halindede biri acilip digeri kapaniyor. 1 ay once ameliyat oldum, son 5 gundur boyle.. Sizin duzeldi mi?

X