Burun estetiği olacaklara tavsiyeler

dkdrykara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
7
4
30
Merhaba arkadaşlar öncelikle başıma gelmiş ve gelecekte burun estetiği yapacak arkadaşlara bi kaç bi şey söylemek isterim. Öncelikle kızlar hepimiz çok güzeliz çevremizdeki algılar bizi bu hale soktu. O kadar çok burun estetiği olan var ki çevremizde bizlerde sanki olmak zorundaymışız gibi hissettiriliyor. Ben ilk ameliyatlarımı cahilliğin verdiği bi gazla apansız oluvermiştim ama o kadar pişman oldum ki keşke olmaz olaydım nefeste sıkıntım yoktu ama gel gör ki doktor düz burnumu yamuk yaptı ve psikolojimi alt üst etti. Fotoğraf bile çekilmek istemiyordum. O 4 yıl boyunca hep tekrar olsam mı olmasam mı hangi doktor iyidir kafamda deli sorularla yaşadım durdum. Sonra derken 4 yıl sonra tüm cesaretimi topladım ve ikinci bir ameliyatla burnumu düzelttirmeye karar verdim. Çok şükür bu burnum istediğim gibi oldu. Ama şu çektiğim acılar değer miydi baştan beri ? Asla değmezdi ilk burnumu geri verseler asla ameliyat olmazdım. Hiç bi şey Allah’ın yarattığı burnun yeri tutmuyor. Asla olmayın kızlar.. şimdi bu ameliyatın da izlerini üzerimden silme vakti.. ameliyat olanlar bilir yeni burna alışma psikolojisi. Güzel kalın, doğal kalın :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle başıma gelmiş ve gelecekte burun estetiği yapacak arkadaşlara bi kaç bi şey söylemek isterim. Öncelikle kızlar hepimiz çok güzeliz çevremizdeki algılar bizi bu hale soktu. O kadar çok burun estetiği olan var ki çevremizde bizlerde sanki olmak zorundaymışız gibi hissettiriliyor. Ben ilk ameliyatlarımı cahilliğin verdiği bi gazla apansız oluvermiştim ama o kadar pişman oldum ki keşke olmaz olaydım nefeste sıkıntım yoktu ama gel gör ki doktor düz burnumu yamuk yaptı ve psikolojimi alt üst etti. Fotoğraf bile çekilmek istemiyordum. O 4 yıl boyunca hep tekrar olsam mı olmasam mı hangi doktor iyidir kafamda deli sorularla yaşadım durdum. Sonra derken 4 yıl sonra tüm cesaretimi topladım ve ikinci bir ameliyatla burnumu düzelttirmeye karar verdim. Çok şükür bu burnum istediğim gibi oldu. Ama şu çektiğim acılar değer miydi baştan beri ? Asla değmezdi ilk burnumu geri verseler asla ameliyat olmazdım. Hiç bi şey Allah’ın yarattığı burnun yeri tutmuyor. Asla olmayın kızlar.. şimdi bu ameliyatın da izlerini üzerimden silme vakti.. ameliyat olanlar bilir yeni burna alışma psikolojisi. Güzel kalın, doğal kalın :)
Öncelikle geçmiş olsun 🌸 4 yil beklemek ve tekrar ikinci ameliyat olmak zor bir karar olmuş.eger bu uygulamayı daha önce kesfetseydim her halde fikrimi değiştirirdim ameliyat olmazdım ama benim ki sağlıktan kaynaklı ıdi onca zaman bekledim olmasaydım olurmuş neden oldum ki 🌸tekrar geçmiş olsun güle güle kullanın yeni burnunuzu

Çok teşekkür ederim. Bende sizin gibi düşünüyorum şimdi estetiksiz burunları daha çok beğeniyorum. Sağlık açısından sıkıntı varsa olunabilir ama keyfi asla önermiyorum. Bu bilinci oluşturmak adına açtım konusuysa :)
o kadar dogru yazmissiniz ki ben ameliyat oldum hep toplumun guzellik algilari yuzunden yoksa ben kendimle barisik insandim. suan yuzume uyumsuz kalkik kisa burun yapmis ameliyattan sonra en kotu kemerli burunlar bile guzel gelmeye basladi cunku hic degilse yuzle uyumu var. Guzellik kucuk burun iri dudaklara sahip olmak degilmis asil guzellik ozguven aura insanin kendine bakmasi konusmasi durusu gulusu bakisiymis ... Bu ameliyat pismanliktir olmayinnn oraya buraya kanmayin bin pasman olup oturursunuz

X