Burun estetiği olanlar, eski burunu geri yaptıran

betunn

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
110
24
Merhaba arkadaşlar,

Ben yaklaşık bi sene önce burun estetiği oldum ve cok pişmanım. zaten belirtmiştim. Hic emin degildim ve fazla degişiklik istemedigim halde ameliyat edildim apar topar. Kötü oldugumu emin olmadigimi gördükleri halde… Moralim cok bozuk. Burnum kötü degil ama eski dogal burnumu cok cok özlüyorum. Eski burnumu geri istiyorum. Aynı durumu yaşayan varmı? Tekrar ameliyat olan ve tecrübesi olan. Ve eski burnunu tekrar yaptıran. Tekrar ameliyat olmaktan cok korkuyorum. Kendimden nefret ediyorum ameliyat oldugum icin.

😞

Oncesi / sonrasi gormeden yorumlamak olmaz. Eski burnun geri gelmez, cok mu kısalttı ? Kisa burun uzar, kalkik urunsa indirilir vb. ama eski burnunu unut. Her ameliyatta biraz daha yapay hissedersin. Bariz bir sorun yoksa kabullenmeye calis

Merhaba arkadaşlar,

Ben yaklaşık bi sene önce burun estetiği oldum ve cok pişmanım. zaten belirtmiştim. Hic emin degildim ve fazla degişiklik istemedigim halde ameliyat edildim apar topar. Kötü oldugumu emin olmadigimi gördükleri halde… Moralim cok bozuk. Burnum kötü degil ama eski dogal burnumu cok cok özlüyorum. Eski burnumu geri istiyorum. Aynı durumu yaşayan varmı? Tekrar ameliyat olan ve tecrübesi olan. Ve eski burnunu tekrar yaptıran. Tekrar ameliyat olmaktan cok korkuyorum. Kendimden nefret ediyorum ameliyat oldugum icin.

😞
bende aynı durumdayım malesef , eski burna dönmek pek mümkün olmayabilir ama en azından ön sima olarak daha yakın bir burun istediğim için ameliyat olacağım gibi duruyor şu an, kalkıklığımın azaltılması ve burun sırtına ekleme yapılması için revizyon düşünüyorum 1.yılımın dolmasını bekliyorum, doktor araştırıyorum

Merhaba arkadaşlar,

😞
Bana da eski yeni fotoğraf atabilir misiniz hangi şehirdesiniz benim de burnum kötü değil ama sırf değişiklik için estetik olacağım

Merhaba arkadaşlar,

😞
Bende eski ve yeni halini görebilirmiyim ☺️

Merhaba arkadaşlar,

😞
Ben de ameliyat olalı 4 ay olacak, bazen eski burnumu özlüyorum ama “bazen.” Ailem, annem bile eski burnun daha karakteristikti, yüzüne yakışıyordu diyorlar. Şimdi pek önden beğendiğim söylenemez ama yandan çok beğeniyorum ve çok büyük oranda değişim oldu benim için. Allah affetsin yandan gargamel gibiydim. 🙊
Yani burnundan memnunsan kafanı takmanı gerektirecek bir şey yok bence. 🥰 Merak ettim şimdi burnunuzun eski-yeni halini

Kötü değilse neden eski burnunuzu özlüyorsunuz ki? Eski burnunuzun geri gelmesi mümkün değil. Revizyon yaptırsanız bile bambaşka bir burun olur.
Cünkü cok pişmanım. Doğal burnum daha iyidi. Genel olarak doğal burunları daha cok seviyorum estetiksiz olan. Estetiksiz her burun güzel ve yüze daha cok yakışıyor

Cünkü cok pişmanım. Doğal burnum daha iyidi. Genel olarak doğal burunları daha cok seviyorum estetiksiz olan. Estetiksiz her burun güzel ve yüze daha cok yakışıyor
Ben katılmıyorum açıkçası dediğinize :) güzel yapılan bir estetikten harika sonuçlar çıkıyor. Ama kötü yapılmış estetik en kemerli burundan bile daha kötü durduğu için insanlara eski burnu bile daha güzel gelmeye başlıyor.

Sanırım kendimizi oldugumuz gibi kabul etmeliyiz. İnsan kendinde olmayanı arzuluyor sürekli. Eski burnunuz olsa bu kez onu dert ederdiniz. Hayatı akışına bırakın çok absürt dikkat çeken kötğ bir burun değilse benimseyin yeni halinizi. Çünkü güzellik görecelidir. Bir gün beğenir bir gün begenmezsiniz on yıl sonra bir resme bakarsınız ben eski halimi nasıl begenmişim bile diyebilirsiniz. Hayatta %100 yok malesef. İşin özü kendinizi oldugunuz gibi kabul edip sevin

bende aynı durumdayım malesef , eski burna dönmek pek mümkün olmayabilir ama en azından ön sima olarak daha yakın bir burun istediğim için ameliyat olacağım gibi duruyor şu an, kalkıklığımın azaltılması ve burun sırtına ekleme yapılması için revizyon düşünüyorum 1.yılımın dolmasını bekliyorum, doktor araştırıyorum
Merhaba ben ameliyat olalı bir ay oldu ve bende eski burnumu çık özlüyorum canım çok sıkkın benimkide kalkık duruyor ve eski burnum daha güzeldi zafen bir sorunu yoktu ama kemik espriydi onu düzeltirken burnumu da yaptı doktor ama çok pişmanım bu burun bana yakışmıyor

Merhaba ben ameliyat olalı bir ay oldu ve bende eski burnumu çık özlüyorum canım çok sıkkın benimkide kalkık duruyor ve eski burnum daha güzeldi zafen bir sorunu yoktu ama kemik espriydi onu düzeltirken burnumu da yaptı doktor ama çok pişmanım bu burun bana yakışmıyor
Kemik eğriydi

Merhaba arkadaşlar,

😞
Merhaba bende eski burnumu özlüyorum ameliyat olalı bir ay oldu ama pişmanım

Yok zaten kendisi kısaydı yine kısa çok oynanmamis birtek delik ve kanatlar belki göze batar onun disinda normal ama eski havam ve güzelliğim gitti. Yaşamak istemiyorum deprem olsun kıyamet kopsun veya kazara öleyim diye dua ediyorum
Özelden resim atabilirmisin? Öyle konuşma bir tek Allah canımızı alabilir

X