Burun estetiği oldum burun sırtım geniş ve ucu çok kalkık

Ooo baya ödemli şu an. Ama tam olarak istedigim ve cesaret edemedigim burun 😂 6 ay sonra oyke normallesecekki cok beğeneceksiniz
Evet cidden dediğiniz gibi Şuan 2 ay 14 gün oldu sanırım ama Şuan bile artık eskisi kadar umutsuz değilim şekli gitgide dahada güzelleşiyor kötü yorumlar illa olacak gençler bende çok üzüldüm bu burun iflah olmaz dedim ama benim burnum düzeldiyse herkesinki düzelir umarım herkes sonunda içine sinen bir burna sahip olur

Gayet güzel bence.
Kalkik burun neden istemiyorsunuz ki?
Hem zamanla düşüyor zaten.
Bence çok tatlı olmus

Merhaba bence sizin burnunuz aşırı kalkık değil, ben 20 gün önce ameliyat oldum, şuan yandan görseniz burun sırtım ile burun ucum arasında öyle bir diklik var ki aşırı kötü görünüyor, görenler çok kötü olduğunu söylüyor şeklinin de değişeceğini sanmıyorum benimkinin, belki ödem gider ama şekli berbat benim, sizinki harika duruyor birkaç aya daha da güzelleşir bence

Merhaba bence sizin burnunuz aşırı kalkık değil, ben 20 gün önce ameliyat oldum, şuan yandan görseniz burun sırtım ile burun ucum arasında öyle bir diklik var ki aşırı kötü görünüyor, görenler çok kötü olduğunu söylüyor şeklinin de değişeceğini sanmıyorum benimkinin, belki ödem gider ama şekli berbat benim, sizinki harika duruyor birkaç aya daha da güzelleşir bence
Yağmur eroğlumusun sen

merhaba, şu an indi mi burnunuz ?

Merhaba burnunuz indi mi acaba benimki de aşırı kalkık duruyor moralim çok bozuldu. Septoplasti oldum Kesinlikle kalkık istemiyorum şekline dokunmayın demiştim doktora ama asiri kalkık olmuş 😢

Merhaba burnunuz indi mi acaba benimki de aşırı kalkık duruyor moralim çok bozuldu. Septoplasti oldum Kesinlikle kalkık istemiyorum şekline dokunmayın demiştim doktora ama asiri kalkık olmuş 😢
merhaba sizin indi mi burnunuz? ben 6. haftamdayım hala kalkık özellikle önden burun deliklerimin görüntüsü beni çok rahatsız ediyor.

Kızlar bide bana tecrübelerinizden fikir verirmisiniz 25. Günüm bugün okuduklarıma göre hep şişliği geçince düzelir ama burun delikleri görüntüsü nasıl değişecek biri büyük biri küçük ucu top gibi sırtı kalın yandan burun ucu çok mu uzun ya doktor kalın derili 12 15 aya anca oturur diyo ama işte içime sinmiyor

Eklentiler

• 4EFCCF4C-7604-43ED-A619-950183862DA8.jpeg
    4EFCCF4C-7604-43ED-A619-950183862DA8.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 257
  • 04E79B59-FA1B-4914-A7CF-144255EC9D0B.jpeg
    04E79B59-FA1B-4914-A7CF-144255EC9D0B.jpeg
    116,9 KB · Görüntüleme: 233
  • 98938208-8EE0-462F-B6AF-D789BAAE2A79.jpeg
    98938208-8EE0-462F-B6AF-D789BAAE2A79.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 233
  • 7E5118FD-CFAF-4CFF-9012-9168D3025493.jpeg
    7E5118FD-CFAF-4CFF-9012-9168D3025493.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 242
  • 98892040-D408-4C79-9BAD-C9B5DA92C26B.jpeg
    98892040-D408-4C79-9BAD-C9B5DA92C26B.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 233
Kızlar ben 17 gün önce burun estetiği oldum burnumun sırtı çok geniş ve ucu kalkık önden hem geniş hem kalkık olduğu için resmen domuza benziyorum burnumun alçısı 6 gün önce çıktı 6 gündür ne uyuyorum ne yemek yiyorum nede psikolojim yerinde bu şekilde insan içine çıkmak istemiyorum bu durum geçici mi iner mi burun sırtım da değişiklik olur mu

Eklentiler

• IMG_20230119_014716.jpg
    IMG_20230119_014716.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 275
Lütfen acele etme alın burun geçişi kalkikligi gayet iyi 👍💙🖤💪zaten 1,2 milim inecek burun ucun , tabi şuan burnunda ödem var,Dr dan ameliyat masa resmini istersen daha net fikrin oluşur.Burun deliklerindeki eşitsizlik çok bariz değil👍Yüz bir bütün aslında biz bunu değerlendiremiyoruz Barbie alın ( kavisli) alın - burun -dudak - çene hattı açılari geçişleri bir bütünlük sağlarsa istediğimiz muhteşem burun ortaya çıkıyor.Bizlerin instada gördüğümuz fotolar zaten shop lu
Revizyon için yüzyüze görüştüğüm 20 civari Dr dan sonra hala netlestirmedim.istanbul ve Konya da görüştüğüm 2 Dr burun ameliyatı ile birlikte alın ve çene dolgusu önerdi ki zaten olması gereken de bu aslında yani BURUN ne kadar güzel yapilsa dahi ALIN
yapısı geride ,ÇENE YAPİSİ çok önde yada geride ise yüze uyumlu durmuyor 🌷💐🌷 Ve tabi dudaklarrr💋 velhasıl kelam

Kızlar bide bana tecrübelerinizden fikir verirmisiniz 25. Günüm bugün okuduklarıma göre hep şişliği geçince düzelir ama burun delikleri görüntüsü nasıl değişecek biri büyük biri küçük ucu top gibi sırtı kalın yandan burun ucu çok mu uzun ya doktor kalın derili 12 15 aya anca oturur diyo ama işte içime sinmiyor

Kızlar ben 17 gün önce burun estetiği oldum burnumun sırtı çok geniş ve ucu kalkık önden hem geniş hem kalkık olduğu için resmen domuza benziyorum burnumun alçısı 6 gün önce çıktı 6 gündür ne uyuyorum ne yemek yiyorum nede psikolojim yerinde bu şekilde insan içine çıkmak istemiyorum bu durum geçici mi iner mi burun sırtım da değişiklik olur mu
Çok beğendim kim yaptı

X