Burun estetiği oldum burun sırtım geniş ve ucu çok kalkık

Bilmiyorum napıcamı hiç bilmiyorum cidden kafayı yiyorum psikolojim iyice bozuldu olmakla bitmiyo süreci çok yorucu ölmek bile istedim o derece
Yok artık! Bu yorumu son zamanlarda ne kadar çok okur olduk. "Ölmek istedim" ne demek yahu, kendinize gelin. Gayet güzel bir burnunuz var. Burada 3 sayfa dolusu yorumda güzel olduğu yazıyor, geçecek diyorlar, zarifleşecek diyorlar. Ölmek de neyin nesi? Ben iki defa ameliyat oldum, ikisinde de başarısız sonuçlar aldım. Burnum hâlâ eğri ama hiçbir zaman ölmek istiyorum, ağlıyorum, çok kötüyüm falan demedim. Bunları demediğim halde bile "Ruh halini iyi görmüyorum, dünyanın en mutsuz insanı olmuşsun." gibi yorumlar yazıldı burada bana.
Gülüp geçtim, ben kendimi biliyorum çünkü. Ayrıca burnunuz gayet minnoş, yüzünüze de yaşınıza da gayet uygun. O burun değişecek emin olun.

Evet, sırt fazla oyulmuş ama 3 ay geçmeden yorum yapmak çok yanlış.

Bence çok güzel olmuş bu haliylede. Herkes özellikle böyle burun yaptırıyor...inmesede sorun etme şuan bile süper bence
Yok artık! Bu yorumu son zamanlarda ne kadar çok okur olduk. "Ölmek istedim" ne demek yahu, kendinize gelin. Gayet güzel bir burnunuz var. Burada 3 sayfa dolusu yorumda güzel olduğu yazıyor, geçecek diyorlar, zarifleşecek diyorlar. Ölmek de neyin nesi? Ben iki defa ameliyat oldum, ikisinde de başarısız sonuçlar aldım. Burnum hâlâ eğri ama hiçbir zaman ölmek istiyorum, ağlıyorum, çok kötüyüm falan demedim. Bunları demediğim halde bile "Ruh halini iyi görmüyorum, dünyanın en mutsuz insanı olmuşsun." gibi yorumlar yazıldı burada bana.
Gülüp geçtim, ben kendimi biliyorum çünkü. Ayrıca burnunuz gayet minnoş, yüzünüze de yaşınıza da gayet uygun. O burun değişecek emin olun.

Evet, sırt fazla oyulmuş ama 3 ay geçmeden yorum yapmak çok yanlış.
Elimde değil yemeden içmeden kesildim uyku tutmuyor midem bulanıyor geçmiyo neden bu kadar kötü oldum bilmiyorum

Elimde değil yemeden içmeden kesildim uyku tutmuyor midem bulanıyor geçmiyo neden bu kadar kötü oldum bilmiyorum
Sacmalamaaaaa.... 6 günde şekli hemen nasıl belli olsun. Hâlâ morluklarin bile duruyor. En az 6 aya oturuyor burun estetiği. Dediğim gibi burun ucunun şiş olduğu fotoğraftan bile belli oluyor.. bende yaptıracağım burun estetigi Ocak ayında. Özellikle böyle yaptıracağım. Çünkü çok feminen duruyor.... Niye begenmedin anlayamadım... 😕😕😕😕

Burun ucunun kalkikligi aylar icinde düşüyor. Ilk halindeki gibi yukarda durmuyor benim gözlemlediğim. Kaviside azalır böylece.

Bence burnunuz güzel olmuş. Bende oldum dışardan birine yorum yazmak daha kolay. Ama kendime bende alışamadım. Çok çok zor bir süreç olmamış olmayı isterdim. Şuanki halinin oturacağım düşünüyorum ama benimde burun deliklerim gözüküyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Öncesinde gözükmediği için yeni bir bene alışmak çok zor. Benimde 1 ay oldu. Şuan için net bişey diyemiyorum ama deliklerimin kapanması için dua ediyorum.

Eklentiler

• 5F4DB719-4648-492B-9102-7B7C7996F953.jpeg
    5F4DB719-4648-492B-9102-7B7C7996F953.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 479
  • AE87877A-1226-4AA3-A5A4-97206EEDD8E2.jpeg
    AE87877A-1226-4AA3-A5A4-97206EEDD8E2.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 432
Bence burnunuz güzel olmuş. Bende oldum dışardan birine yorum yazmak daha kolay. Ama kendime bende alışamadım. Çok çok zor bir süreç olmamış olmayı isterdim. Şuanki halinin oturacağım düşünüyorum ama benimde burun deliklerim gözüküyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Öncesinde gözükmediği için yeni bir bene alışmak çok zor. Benimde 1 ay oldu. Şuan için net bişey diyemiyorum ama deliklerimin kapanması için dua ediyorum.
Umarım içine sinen şekle bürünür burnun canım

Burnun çok güzel olmuş maşallah. Erkek kardeşim de oldu başta kalkıklığı böyleydi şu an 10 ay oldu o kadar kalkık değil aşırı oturdu burnu. Şöyle düşün daha yeni ameliyat oldun kalkıklığı böyle olmazsa senin istediğin gibi olsa bu sefer o haliyle zamanla illaki düşecek. Bu sefer beğenmeyeceksin. Sabırlı olmak lazım. Burun delikleriniz nasıl bu arada?

Burnun çok güzel olmuş maşallah. Erkek kardeşim de oldu başta kalkıklığı böyleydi şu an 10 ay oldu o kadar kalkık değil aşırı oturdu burnu. Şöyle düşün daha yeni ameliyat oldun kalkıklığı böyle olmazsa senin istediğin gibi olsa bu sefer o haliyle zamanla illaki düşecek. Bu sefer beğenmeyeceksin. Sabırlı olmak lazım. Burun delikleriniz nasıl bu arada?
Burun ucum indi eskisine nazaran önden kötü durmuyor artık ama sırtı hala geniş duruyor doktor yandaki kemikler oturacak burun derin havada falan dedi ama ben yinede korkuyorum bir türlü içim rahat etmiyo burnumun üst tarafı önden dümdüz geniş ve çökmüş gibi duruyor insan içine bantlayarak çıkıyorum umarım düzelir istediğim gibi olur içime siner dualarınızı bekliyorum bu arada tam 1 ay oldu

özelden göndereyim :) pişman da sayılmam ama bir kere iyi bi hekimle ameliyata girince maksimum performans talep edebilirdim :KK70:

tattlicadii, ucu kesinlikle oturacak zamanla. moralinizi hiç bozmayın bu aşamada.
Bana da gönderir misiniz merak ettim ben de ameliyat oldum da

Kızlar ben 17 gün önce burun estetiği oldum burnumun sırtı çok geniş ve ucu kalkık önden hem geniş hem kalkık olduğu için resmen domuza benziyorum burnumun alçısı 6 gün önce çıktı 6 gündür ne uyuyorum ne yemek yiyorum nede psikolojim yerinde bu şekilde insan içine çıkmak istemiyorum bu durum geçici mi iner mi burun sırtım da değişiklik olur mu
Öncelikle geçmiş olsun benim burnumun sırtı da sizinki gibi biraz kalın duruyor sizinki şuan ne halde? Bir de kalkıklığı çok değil bence en azından çok büyük delikleriniz yok

Kızlar ben 17 gün önce burun estetiği oldum burnumun sırtı çok geniş ve ucu kalkık önden hem geniş hem kalkık olduğu için resmen domuza benziyorum burnumun alçısı 6 gün önce çıktı 6 gündür ne uyuyorum ne yemek yiyorum nede psikolojim yerinde bu şekilde insan içine çıkmak istemiyorum bu durum geçici mi iner mi burun sırtım da değişiklik olur mu
Ya bence hiç sorun etme canım gayet güzel duruyo emin ol zaman geçtikçe sahada güzel olacak insAllah takma kafana tadını çıkaracağın günleri düşün 😉🍓

Ooo baya ödemli şu an. Ama tam olarak istedigim ve cesaret edemedigim burun 😂 6 ay sonra oyke normallesecekki cok beğeneceksiniz

X