Burun estetiği sonrası 1. Yıl

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben geçen sene 8 Nisan’da burun ameliyatı oldum. Burnumda nefes problemim yoktu ama yamuk ve kemerliydi o yüzden aşırı derecede kafama takıyordum. Arkadaşlar vasıtasıyla bi kbb doktoruna yaptırdım ameliyatımı. Ameliyata girmeden önce de özellikle burnumu kalkık yapmamasını söyledim ama burnumu aşırı derecede kalkık yaptı. Bu kalkıklığın önce ineceğini söyledi ama asla 1 milim inme yok ve çok kavisli. Burun deliklerimi de kanatlardan da kesmesine rağmen asla küçültmemiş eskisinden çok çok daha büyük kocaman burun deliklerim var. Ve eskisine göre çok geniş bir burnum oldu. Hala burun ucum çok sert, hissiz ve hassas. Forumda hemen hemen tüm konu başlıklarına baktım herkesin 1 yıl sonra burnu oturmuş. Benim burnum acaba kalın derili midir anlamadım gitti.. 2 senenin sonunda da böyle kalırsa kesin bir daha yaptırırım. Ama sağlık ve nefes açısından burnumda hiçbir problem yok. Ona şükrediyorum en azından.. benimle aynı durumda olan 1 yıldan sonra şişi geçenler varsa yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü içim hiç rahat değil..
Merhaba burnunuz şu an ne durumda ucu indimi acaba ben 2 gün önce ameliyat oldum benimde burnum şu an çok kalkık kalın deriliyim inşallah bu şekilde kalmaz çok moralim bozuk

Geçmiş olsun. Hayır malesef hiç inmedi
Merhaba peki burun ucunuzun hissi yerine geldi mi sanırım ucundaki kıkırdak kalıcı dikişle sabitlendiyse esneklik bi daha geri gelmiyormuş siz mesela peçete ile burnunuzu sıkarak temizleyebiliyo musunuz şu an ya da böyle iki delik arası kıkırdağı sağa sola yukarı aşağı hiç oynama olmuyor mu benim için peçete ile sıkarak silme daha önemli cevap verirseniz sevinirim

Merhaba peki burun ucunuzun hissi yerine geldi mi sanırım ucundaki kıkırdak kalıcı dikişle sabitlendiyse esneklik bi daha geri gelmiyormuş siz mesela peçete ile burnunuzu sıkarak temizleyebiliyo musunuz şu an ya da böyle iki delik arası kıkırdağı sağa sola yukarı aşağı hiç oynama olmuyor mu benim için peçete ile sıkarak silme daha önemli cevap verirseniz sevinirim
Merhaba özelden attığınız mesaja cevap veremiyorum. 3 sene geçti benim his geldi ama sert sabit ve oynamuyor burnum burnumu silemiyorum bile acıyor sırf bunun için revizyon olacağım

Merhaba özelden attığınız mesaja cevap veremiyorum. 3 sene geçti benim his geldi ama sert sabit ve oynamuyor burnum burnumu silemiyorum bile acıyor sırf bunun için revizyon olacağım
Revizyon olsanız da aynı olacaktık burun ucunun sert olmasının tek sebebi burun ucunuzun kıkırdak grefti ile desteklenmesidir burun şeklini uzun vadede korumak için benim akrabam 7 yıl önce olmuş halen daha o katılık duruyor doktorların bu durumları hastalara önceden anlatmamasından oluyor dünyanın en iyi doktoru olsun parasını alsın gerisi önemli değil sordunuz sorulara cevap verir ama belli bir noktodan sonra hastalarda pisikolojik oldugunu dünüşüyorlar sorduugu soruların

X