BURUN ESTETÎGÎ SONRASI BAKIM BURUN ÎCÎ SÎSMELERI KREMLER UYUMA SEKLI 🚀❤️👃🏼🛁🧪💉

ssae

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2022
35
10
39
Merhabalar 23 subat ikinci amelyatim burun yenileme :) diyelim oldum 18 yasimd ilk amelyatimi olmustum 20 yil icinde dûsmeler top yemeler :) cocuklarin oyuncaklari derken burun ucumda bir yamulma oldu ve kucuk bir operasyon gecircegimi dusunurken bildiginiz amelyat oldum :) konulari okudum iyisiyle kotusuyle hepimiz olduk amelyat ama kimse su asamalari yazmamis nasil yatiyorsunuz nasil krem suruuyorsunuz buz nekadar sure koydunuz hijyen olayi neye onem verdiniz motive edici yada yardimci olucu bilgiler bulamadim ben kendi yasadiklarimi yazmak istiyorum belki yardimci olurum(hatta bilgide almak isterim)
Amelyattan ciktiktan sonra (burnumda alci yoktu burun ucu duzeltmeydi )bantlar ve dikisler vardi, cuma amelyat oldum o gece eve geldim,arkadaslar ben yastigimi su sekilde yaptim :) bir tane kolduk minderi aldim tek kisilikli :) onu yatagimin arkasina koydum :) daha sonra yastigimi koydum ve bir tane banyo havlusunu rulo seklinde yapiip tam o boynumun kismina koydum (hem baski yapmadi burnuma hemde dik durdum dik yattim telefonada bakarken bacaklarimin ustune yastik kollarida oraya dayadim miss ( agri kesici aldim olsun olmasin acikcasi sabah aksam yatmaya yakin) buzlarimi bu sekilde yaptim lateks eldivenlrr var tek kullanimlik onlaarin uclarini parmak kismini baglayin 2 adet yspin az su koyun buzlukta donunca gozunuxun altini birini digerinide diger gozunuxe koyun onunda altina rulo pecete koyun ve en usttede uyku goz bandini koydum :) tutuyordu (pratik ama mukemmelll rahatlati bunlar beni ) gece uyku konusunuda eczaneden aldim
Uyku getiren ilac😀 miss ondan ictim uyudum 4 gun boyle geceleri yaptim burnuma bir tuzlu su birde yag vardi geceleri suruyordum hala bu ikisini yspiyorum bitane daha kortinonlu ilac vardi 5 gun kullanip biraktim suresi okadardi sizinti seklinde kanama oldu hep degistirin burnunuzdaki banti onundeki 1,5 gun oldu evde actim balgam gibi geniz akintisi oldu tukurun hep (asla burnunuzunsumuk ayar silermis gibi silmeyin 😂ben bilmeden bi kac kez himkirdim (samimi yaziyorum herseyi insallahbirine fayda eder :) ) kan gelebilir balgamlariniz cok normal hattabazen ara arada gelebilir bunlar gecici daha cok yeni yapilan islemlerin sonucu ❤️
Hava alsin diye sonra takmadim burnumun ici acayip mesela sisiyor yasamak olmekten hazin geliyor derlerse valla oyleyim:) icine bakinca top top sisler :) neyse 5 inci gun dikisler alindi burnumdaki bantlar cikti tampon cikti 3 gun burnumun ustune bant takti birde dikis alinan yere onlarida 1 er gun arayla cikart dedi:) arkadaslar minnaki cikarttik ilk banti :) burnumun ustundekini 4 gun sonra cikartim korka korka :))) yuzumu zaten yikamak ne demek bi elimle bi yuzumun tarafina bi elimle obur yuzume 😂banyodan zaten bahsetmiyorum ilk yaptim asla yuzume degdirmedim su 2 incide az degdirdim bantlari cikarticM diye:) bsntlari cikarttim ama ustunu silemiyorum yani aciyor :) bunlari guzelce yapan arkadaslar cindir😀 sonra sildim :) ustune kaldi yapicak bisey yok xamanla simdi goz pomadi aldim 2tane onlari karistirip burnumun icindeki sisliklere suruyorum cok rahatlatiyor sisleri aliyor bidr tuzlu su devM bunlari surmezsem size nasil anlatim coi aglarsiniz ya burnunuz tikanir nefes alamazsiniz konusurken bi sacma konusma olur o sekilde oluyorum (bu arada kulak temixleme cubuguylada cok ugrasmadim iciyle😂koktum :) 2 hafta olmadi bu cuma 2 inci haftam :) simdi koltuk minderini kaldirdim:) 3 yastiklayim bu arada gunluk d vitamini aliyorum damla seklinde ve vitamin kemikleri kikirdaga iyi gelirdiye ve bol bol su icmeye caba sarf ediyorum (dudaklarim
Cok kuruyor onada nemlendirici ) bir okadar kuruyan dudaklarimin disinda alnim
Kurudu ama burnumun kerlari ahh burnummm bir parlak 10 kilo yag var terliyormus gibi parlak yuzumde😂morluk konusuna gelince burun kirma torpuleme islemi olmamasina ragmen ilkgun hafif morarma 3uncu gune dogru sararma oldu hic telas etmeyin hergun degisiyor simdi bakislarim boyle donuk yuzum asagiya dogru gibi bu normal bir durum 1 ayda baslar duzelmeye odemler var elimden geldiginde ayrinti yazdim :) umarim ise yaramistir :) sizinde varsa sorulariniz sorun kizlar benim var sizlere bu burnunuzun icindeki sisler ne zaman gecti (birden yokken cikiyorda:) ) siz neler yaptiniz bu arada 2 inci muayneme 8 gun sonra gidicem doktorumdannndaa cooooikk memnunummm 💃🏻 bu arada yan yatmiyorum :) suanda hala :))

Son düzenleme:
X