Burun estetiği sonrası burun ucu top gibi

Şöyle düşünmelisiniz bunu; size göre kolay geliyor olabilir ama burun bölgesinde ciddi bir ameliyat gerçekleşti. İnanın iyileşme süreci uzun ve zor. O kemiklerin, o hücrelerin kendini toparlama aşaması oldukça uzun. Oradaki ameliyatın erken dönem sıkıntılarından biri de şişlikler, ödemler, ağrılar. Düşünün burnunuzun içi dikiş dolu. Daha o dikişlerin erime/düşme süresi var. O sürede gülüşünüzde, esneyişinizde sızılar yaşayacaksınız. Henüz 8 gün

olmuş. Bu dönemde burnunuza ve kendinize zaman tanıyın, bol bol dinlenin. :KK23:
Ya çok teşekkür ederim yorumlarınız için
dışarıdan biri yorumlayınca daha mantıklı bakabiliyor insan biraz sabır işi sanırım zamana bırakıcam artık

Aslında daha çok burun ucumun top gibi olmasından kalkıklıl bir şekilde iniyor sanırım ama burun ucu ameliyattan sonra top gibi oldu o beni çok üzüyor daha çok yeni aslında iki kaşımın arası bile hala okadar kalım ve şiş ki yani illa ki küçülüyormudur eski halinden nasıl daha büyük olabilir onu anlayamadım zaten ben çok panik yapıyorum ya kendimi mahfettin
Merak etmeyin, ben size bandajlar çıktıktan sonraki zamanla şimdikini atayım özelden anlamanız için. Gerçekten değişiyor, çok ödemli olabiliyor ilk zamanlar.

daha yeni 2. haftada asıl haline kavuşur ben de oldım zaten gözlerim patlıcan moru gibi geziyorum kanamalar da var

Kızlar merhaba tam 8 gün önce burun ameliyatı oldum hem deviasyondan hemde kemerli bir burnum vardı ama çirkin bir burnum yoktu yamuklukta kemerde çok belli değildi nefes alamadığım için operasyona karar verdim ama şuan burnumun ucu aşırı kalkık ve top gibi böyle istemediğimi doktora defalarca söyledim zamanla 2 cm kadar İncek dedi ama ben burun ucunun düzeliceğine inanmıyorum alçılar çıktığından beri ağlıyorum burun ucu top gibi olması düzelir mi kızlar aynı sorunu yaşayıp düzelen varmı lütfen cevap verin moralim çok bozuk aynaya bakmak istemiyorum.
Merhaba ben 4 gün oldu ameliyat olalı sizin indi mi benim çok kalkık delikler görünüyor önden çok iğrenç

Kızlar merhaba tam 8 gün önce burun ameliyatı oldum hem deviasyondan hemde kemerli bir burnum vardı ama çirkin bir burnum yoktu yamuklukta kemerde çok belli değildi nefes alamadığım için operasyona karar verdim ama şuan burnumun ucu aşırı kalkık ve top gibi böyle istemediğimi doktora defalarca söyledim zamanla 2 cm kadar İncek dedi ama ben burun ucunun düzeliceğine inanmıyorum alçılar çıktığından beri ağlıyorum burun ucu top gibi olması düzelir mi kızlar aynı sorunu yaşayıp düzelen varmı lütfen cevap verin moralim çok bozuk aynaya bakmak istemiyorum.
Hayır düzelmez bende aynı şekilde oldu ve sonrasında 2.ci oldum ilki yapamayan bir doktoru 2.ci kez gittim ve çok pişmanım paltoya gibi oldun

Merhaba burnunuz düzeldi mi acaba siz bu paylaşımı yapalı bi kaç ay geçmiş suan benim de top gibi burnumun ucu da merak ettim sizin son durmunuzu

Merak etmeyin, ben size bandajlar çıktıktan sonraki zamanla şimdikini atayım özelden anlamanız için. Gerçekten değişiyor, çok ödemli olabiliyor ilk zamanlar.
Merhaba bana da özelden atabilirmisjnjz benimde burnumun ucu suan top gibi ilerleyen zamanda nasıl olacak çok merak ediyorum

Öncelikle merhaba canım.😌 Hiç endişe etme ve ağlama. Daha çok yeni burnun. Benimde 15.günüm bugün. Çok fazla şiş hatta o şişliği yüzümün ortasında hissediyorum bile.
Benimde burnum kemerli, eğri ve ucu cok dusuk bir burundu. Yani benim burnum gerçekten kötüydü. Nefes problemim olduğundan ve görüntüden dolayı bende yaptırmak istedim. Doktorum o eğrilik hafif kalabilir ama elimden gelen her şeyi yapacağım dedi, çok zorlanmış ameliyatta. Yani çok kusursuz beklenti içerisinde olmadım hiçbir zaman. Dün tamamen bantlarım alındı. Doktorum burnuma bayıldı. Burnumun ucu eski burnuma göre şuan daha büyük ve geniş gözüküyor ve bir burun kanatım diğer burun kanadıma göre daha şiş durduğu için eğrilik varmış gibi duruyor. Ama burnumun üstünde hiçbir eğrilik kalmamış, sağolsun. Benimde senin gibi moralim bozuluyor, hep böyle mi kalacak diyorsun ama ineceğine de canı gönülden inanıyorum.
Yani sakın moralini bozma henüz çok erken endişe etmemiz için, çünkü çok ödem var ve çok şiş. O zamanla inecek.
Sana tavsiyem bol bol yürüyüş yapman, su içmen ve iyi beslenmen. Doktorum dün ne kadar yürüyüş yaparsan o kadar hızlı ödem atarsın demişti. Bol bol yürüyüş yapmaya çalışıyorum. İlk 2 hafta maydanoz suyu içtim, ananas yedim. Düne göre şişliklerim daha iyi mesela. :) Umarım en sondaki sonucu beğeniriz. 💜🙏🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
X