Burun Estetiği Sonrası Çıkıntı ve Yamukluk Resimli

Melkit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
28
4
24
Evet arkadaşlar 2,5 ay önce burun estetiği oldum burnum sola doğru eğri ve kemerli ve ucu düşüktü. Çok hevesle ameliyat oldum ve sonu beni hiç memnun etmedi. Ucu hala düşük ve sola doğru kemerli ve en en en kötüsü burnumun ucunda bır çıkıntı mevcut. İlk ödemdir diye önemsemedim ama kıkırdak dışarı fırlamış gibi. Psikolojim bozuldu. Böyle bişey yaşayan varmı? Doktorumda o kadar fenaki sürekli görülen şeyi gormuyo gibi davraniyo sanki ben deliymisim gibi yok yamuk değil nerde çıkıntı filan diye benle dalga geçiyor kafayı yedirticek bana . Resim ekliyorum. Kolay bisekilde çözebilir mi? Törpü burun ucu düzeltmesi artık ne gerekiyorsa kaç ay sonra yapılabilir ve doktor para alirmi tekrardan. lütfen deneyimlerinizi paylaşın.

Eklentiler

• IMG_20220128_003207.jpg
    IMG_20220128_003207.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 3.374
  • IMG_20220128_003051.jpg
    IMG_20220128_003051.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 3.357
  • IMG_20220128_002847.jpg
    IMG_20220128_002847.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 3.229
Yandan bence gayet doğal bir burun olmuş sadece önden çektiğiniz fotoğrafta hafif içe çökmüş ama göze batmıyor tabi doktora gerçekten estetikli görünen kalkık bir burun istiyorum dediyseniz estetikli durmuyor doğal duruyor revizyon burun ameliyatlari hep daha pahalı oluyor

Yandan bence gayet doğal bir burun olmuş sadece önden çektiğiniz fotoğrafta hafif içe çökmüş ama göze batmıyor tabi doktora gerçekten estetikli görünen kalkık bir burun istiyorum dediyseniz estetikli durmuyor doğal duruyor revizyon burun ameliyatlari hep daha pahalı oluyor
Doğal bir burun istedim ama burun ucuna dikkat edin tam ucunda bir çıkıntı mevcut en çok beni rahatsız eden şey o onun duzeltilmesini istiyorum.

benimde bugün tam 1.ayım dün foto çektim incelemek için ucunda yamukluk var ödemdendir diye düşünüyorum biraz daha sabredicem belki sizinde ödemlerden dolayı öyledir. Ama uçtaki çıkıntı bariz belli ödemden böyle durması mümkün değil gibi

Burnunuzda yamukluk göremedim. Ancak burun ucunuzda bariz bir kıkırdak çıkıntısı var. Emin olun zamanla geçmeyecek, hatta üzgünüm ama burun ucu ödemi en son geçer. Dolayısıyla ödem gittikçe belirginleşme ihtimali var. Aynı sorun kız kardeşimde oldu. Doktoru ufak bir revizyonla düzelteceğim dedi.

o çıkıntıya elleyince ele kemik mi geliyor yoksa ödem gibi bir şiş mi

Kemik resmen sert. Bastırınca içine giriyor ama. Sonra geri cikiyo
Anladım biraz masajla düzeliyorsa sonra tekrar çıkıyorsa zamanla gider diye duymuştum bende de aynısı vardı masajla gitti yuvarlak bir şişlik gibiydi uç tarafta aşağı doğru masajla gitti

Anladım biraz masajla düzeliyorsa sonra tekrar çıkıyorsa zamanla gider diye duymuştum bende de aynısı vardı masajla gitti yuvarlak bir şişlik gibiydi uç tarafta aşağı doğru masajla gitti
İçim biraz rahatladı sağolun ama baskı sırasında içine giriyor elimi çektiğim an yine çıkıyor. Sanırım burun ucu operasyonu gerektiriyo

Merhabalar
Doktorunuz ne diyor bu çıkıntı için gitti mi acaba?

Kemik resmen sert. Bastırınca içine giriyor ama. Sonra geri cikiyo
Kızlar benim de 20 gün kadar oldu ameliyat olalı, sol tarafımda alt kısımda kemiğim vardı torpuledim dedi doktor ama ameliyat sonrası orda sert bir çıkıntı oldu ödem mi yoksa tekrardan kemik oluşturur mu göze batan bir şişlik var

Kızlar benim de 20 gün kadar oldu ameliyat olalı, sol tarafımda alt kısımda kemiğim vardı torpuledim dedi doktor ama ameliyat sonrası orda sert bir çıkıntı oldu ödem mi yoksa tekrardan kemik oluşturur mu göze batan bir şişlik var
Sertmi şişlik

Merhabalar
Doktorunuz ne diyor bu çıkıntı için gitti mi acaba?
Merhaba doktorum burun ucuma dolgu yaptı çıkıntı gözüme batmamasi için. 6 ay beklememiz gerektiğini oturabileceğinden bahsetti. Zaten bı sıkıntı olsa dahi şuan müdahale edemez burnum daha oturmadığı için. Bakalım inşallah gider gitmezse 6 ay sonra tekrar bir operasyon olacagim.

Merhaba doktorum burun ucuma dolgu yaptı çıkıntı gözüme batmamasi için. 6 ay beklememiz gerektiğini oturabileceğinden bahsetti. Zaten bı sıkıntı olsa dahi şuan müdahale edemez burnum daha oturmadığı için. Bakalım inşallah gider gitmezse 6 ay sonra tekrar bir operasyon olacagim.
Umarım gider onun harici çok güzel olmuş

Evet arkadaşlar 2,5 ay önce burun estetiği oldum burnum sola doğru eğri ve kemerli ve ucu düşüktü. Çok hevesle ameliyat oldum ve sonu beni hiç memnun etmedi. Ucu hala düşük ve sola doğru kemerli ve en en en kötüsü burnumun ucunda bır çıkıntı mevcut. İlk ödemdir diye önemsemedim ama kıkırdak dışarı fırlamış gibi. Psikolojim bozuldu. Böyle bişey yaşayan varmı? Doktorumda o kadar fenaki sürekli görülen şeyi gormuyo gibi davraniyo sanki ben deliymisim gibi yok yamuk değil nerde çıkıntı filan diye benle dalga geçiyor kafayı yedirticek bana . Resim ekliyorum. Kolay bisekilde çözebilir mi? Törpü burun ucu düzeltmesi artık ne gerekiyorsa kaç ay sonra yapılabilir ve doktor para alirmi tekrardan. lütfen deneyimlerinizi paylaşın.
Merhaba benim de aynı sizinki gibi gözüküyordu ben de endişelenmiştim ama şişliklerden oluyormuş şimdi daha iyi 3. Ay dolmak üzere. Kalınsa deriniz biraz daha geç geçecektir belki endişelnmeyin :)

Doğal bir burun istedim ama burun ucuna dikkat edin tam ucunda bir çıkıntı mevcut en çok beni rahatsız eden şey o onun duzeltilmesini istiyorum.
Çok geçmiş olsun. Benim doktorum da neden takılıyorsun on üzerinden dokuz bu burun demişti. Revizyon yaptı bu sefer gelmiş kusursuz değil ama eskisine göre iyi diyor🤣 başına iş çıkacak diye korkup o yüzden kusurları söylemiyorlar bence. Size gelince ameliyatınız daha yeni burnunuz çok şekillenir ama ucunda bir sıkıntı var galiba.

X