Burun estetiği sonrası gözler, yüzde ifade değişimi,pişmanlık(FOTOĞRAFLI)

Ilk aylar oyle oluyor. Ben ilk ameliyatimda 1 ay dolmustu foto attigimda burunumu farketmeyjp hamilemisin demislerdi yuzum o kadar odemliydiki:) ama 2 3 ay icinde yuz kendi haline geliyor. Ama su an ki hali bile gayet hoş kafanıza takmaniza gere yok.diye dusunuyorum:)

Ödemde ötürü size farklı geliyor bakışlar zamanla düzeliyor benim de 3 ay oldu daha yeni düzeliyor diyebilirim şimdi de hiç moraliniz bozmayın en az 6 ay bekleyin Burnunuz size yakışmış

15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşanEki Görüntüle 3363226 Eki Görüntüle 3363227 Eki Görüntüle 3363224
Canım bugün alçım çıktı benim burnumu gördüm ağlayacaktım resmen cunku dedim ki bu ben değişim
15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşanEki Görüntüle 3363226 Eki Görüntüle 3363227 Eki Görüntüle 3363224
bugün
bugün benim de 12. Günümdü alçıdan çıktı ve ben çıktığı gibi ağlamak istedim. Ben değildim çünkü gözlerimdeki anlam gitmişti ama çevremde olan insanlarla konustum hepsi bunun bir iki ay geçeceğini yüzümde şişlik ve ilaçların verdiği etkilerin olduğunu söylediler. Bence sizin de öyle olacak benim de. Ben bir de doktoruma çok güveniyorum eminim yüzüme en iyi yakışanı yaptı sizin de öyledir o yüzden üzülmeyin ❤️

Ilk aylar oyle oluyor. Ben ilk ameliyatimda 1 ay dolmustu foto attigimda burunumu farketmeyjp hamilemisin demislerdi yuzum o kadar odemliydiki:) ama 2 3 ay icinde yuz kendi haline geliyor. Ama su an ki hali bile gayet hoş kafanıza takmaniza gere yok.diye dusunuyor

Ilk aylar oyle oluyor. Ben ilk ameliyatimda 1 ay dolmustu foto attigimda burunumu farketmeyjp hamilemisin demislerdi yuzum o kadar odemliydiki:) ama 2 3 ay icinde yuz kendi haline geliyor. Ama su an ki hali bile gayet hoş kafanıza takmaniza gere yok.diye dusunuyorum:)
Teşekkür ederim🌸 Ödemlerin tamamen geçmesini beklemek lazım dediğiniz gibi

Ödeme var burnunda harikaa olmus🧿

Ödemde ötürü size farklı geliyor bakışlar zamanla düzeliyor benim de 3 ay oldu daha yeni düzeliyor diyebilirim şimdi de hiç moraliniz bozmayın en az 6 ay bekleyin Burnunuz size yakışmış
Teşekkür ediyorum🌸 Ödemlerin geçmesini beklemek lazım dediğiniz gibi

Canım bugün alçım çıktı benim burnumu gördüm ağlayacaktım resmen cunku dedim ki bu ben değişim

bugün

bugün benim de 12. Günümdü alçıdan çıktı ve ben çıktığı gibi ağlamak istedim. Ben değildim çünkü gözlerimdeki anlam gitmişti ama çevremde olan insanlarla konustum hepsi bunun bir iki ay geçeceğini yüzümde şişlik ve ilaçların verdiği etkilerin olduğunu söylediler. Bence sizin de öyle olacak benim de. Ben bir de doktoruma çok güveniyorum eminim yüzüme en iyi yakışanı yaptı sizin de öyledir o yüzden üzülmeyin ❤️
İnşallah sonucunuz gönlünüze göre olur . Alçı çıktığındaki görüntü bambaşka oluyormuş zaten. 🌸

Merhabalar sizi üzmek istemem ama bende aynı durumu yaşadığım için bunu sizinle paylaşmak istiyorum şuan ödemli tabi ki ama göz mesafesi maalesef ki öyle kalıyor sadece biraz şişliğin indiğini düşünün ki burun kökü yani iki göz aradındaki ödem 1 ay içinde tamamen aşağı doğru iniyor ve o mesafe genişlemiş oluyor bunun sebebide o kısmı fazlaca indirmeleri ve derinin gözlere doğru yayılmasından kaynaklı benimde gözlerim çok güzeldi badem göz ve büyük gözlerim vardı herkes çok beğenirdi gözlerimi ama şimdi yuvarlak içe çökmüş aynı zamanda şakaklarım yüzüm aşağı doğru çökmüş gibi mutsuz bir ifadem var 1 ay sonra 1 yıl olucak her gün bunun pişmanlığını yaşıyorum ama alışmayada çalışıyorum maalesef saçları at kuyruğu yaptığımda gözlerim daha badem gibi oluyordu şimdi ne kadar sıksamda yuvarlar düşük bir gözüm var yani demem o ki kimse bizleri Allahın yarattığından daha güzel yapamaz maalesef yaptık bir hata her gün bunun tövbesini pişmanlığını yaşıyorum durum bundan ibaret acıtıyor bu durum ama gerçekler bundan ibaret yinede temennim sizin eski ifadenize geri dönmeniz 🌸 eğer varda sorunuz seve seve yardımcı olabilirim

15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşan
Öncelikle geçmiş olsun fotoğrafinizi goremedim acaba kaldırdınız mi

15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşa

15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşan
Merhaba a düzelme oldu mu:KK43: sizinle aynı durumdayim

X