Burun estetiği sonrası gözler, yüzde ifade değişimi,pişmanlık(FOTOĞRAFLI)

aysegulinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
16
3
15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşan

Son düzenleyen: Moderatör:
15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşanEki Görüntüle 3363226 Eki Görüntüle 3363227 Eki Görüntüle 3363224
Şu an ödemden kaynaklı kendinizi değişik görüyor olabilirsiniz. Buna karar vermek için en azından bi 3 ay geçmesi gerekiyor. Bende ameliyat olduktan sonra kendime tuhaf geliyordum alışamamıştım. Sonrasında ödemlerim indikçe rahatladım. Şu an ki görüntümden çok memnunum. Ama tabi göz şeklini yüz şeklini değiştiriyor.

15 gün önce burun estetiği oldum. Köpekler gibi pişmanım. Sadece burnum değişir sandım. Tüm ifadem değişti. Gözleri badem gibiydi. Şu an yuvarlak,oval. Bakışlarım değişti. Burnum kemerliydi önceden , kemerini öyle bi oymuş ki dümdüz olmuş suratım. Psikolojim çok bozuldu. Aynı durumu yaşayan var mı. Yemekten içmekten kesildim. Normale döner mi bilmiyorum. Burnu tekrar yükselttikten arkadaşlar var mı. Ya da eski bakışlarına kavuşanEki Görüntüle 3363226 Eki Görüntüle 3363227 Eki Görüntüle 3363224
Ben çok anlamam burun estetiğinden lakin goz cevrenizde ödem var gibi, o yuzden oyle görünüyor olabilir, bence canınızı sıkmayın, gayet hoş bir hanımsınız 🌸

Şu an ödemden kaynaklı kendinizi değişik görüyor olabilirsiniz. Buna karar vermek için en azından bi 3 ay geçmesi gerekiyor. Bende ameliyat olduktan sonra kendime tuhaf geliyordum alışamamıştım. Sonrasında ödemlerim indikçe rahatladım. Şu an ki görüntümden çok memnunum. Ama tabi göz şeklini yüz şeklini değiştiriyor.
Şu an ödemden kaynaklı kendinizi değişik görüyor olabilirsiniz. Buna karar vermek için en azından bi 3 ay geçmesi gerekiyor. Bende ameliyat olduktan sonra kendime tuhaf geliyordum alışamamıştım. Sonrasında ödemlerim indikçe rahatladım. Şu an ki görüntümden çok memnunum. Ama tabi göz şeklini yüz şeklini değiştiriyor.Peki görüntünüz mü düzeldi yoksa o görüntüye mi

Peki ilk günlerdeki görüntünüz değişti mi ya da yeni görüntünüze mi alıştınız

Yan profilden yüzün gayet güzel duruyor. Kafana taktığın durum o şişliklerle alakalı. Şişlikler geçince gözlerinin ifadesi eskisi gibi olur.

Yan profilden yüzün gayet güzel duruyor. Kafana taktığın durum o şişliklerle alakalı. Şişlikler geçince gözlerinin ifadesi eskisi gibi olur.
İnşallah dediğiniz gibi olur. Yan profilden benim de hoşuma gidiyor. Fakat önden burnum dümdüz duruyor. Hiçbir çıkıntısı yok gibi ödem de olabilir belki. Ama bana sanki burnumdaki fazla deri göz pınarlarıma doğru sarkmış gibi geliyor

Burnunuz gayet güzel olmuş. Kemersiz burun böyle oluyor zaten. Siz hafif kemerli mi istiyordunuz?
Ayrıca yüzünüzde çok fazla ödem var doğal olarak kendinizi farklı görüyorsunuz. Daha 15 gün olmuş, bekleyin bir ödemleriniz insin.

Çok teşekkür ederim. Fakat ödemden ziyade deri fazlalığı gibi geliyor bana . Sizce bu mümkün olabilir mi
Yok yahu şiş şiş orada o kadar sarkacak deri yok bi de daha evvel hiç görmedm burun derisi sarkan biri açıkçası. Burun estetiği hakkında hiç bir bilgim yok ama dışarıdan gayet düzgün güzel suratınıza uyumlu bir burun. Evet göz pınarlarınızda ödem var o da görülüyor. Böyle kalmayacağı bariz belli bence.

Yok yahu şiş şiş orada o kadar sarkacak deri yok bi de daha evvel hiç görmedm burun derisi sarkan biri açıkçası. Burun estetiği hakkında hiç bir bilgim yok ama dışarıdan gayet düzgün güzel suratınıza uyumlu bir burun. Evet göz pınarlarınızda ödem var o da görülüyor. Böyle kalmayacağı bariz belli bence.Zaman inşallah
Yok yahu şiş şiş orada o kadar sarkacak deri yok bi de daha evvel hiç görmedm burun derisi sarkan biri açıkçası. Burun estetiği hakkında hiç bir bilgim yok ama dışarıdan gayet düzgün güzel suratınıza uyumlu bir burun. Evet göz pınarlarınızda ödem var o da görülüyor. Böyle kalmayacağı bariz belli bence.

Yok yahu şiş şiş orada o kadar sarkacak deri yok bi de daha evvel hiç görmedm burun derisi sarkan biri açıkçası. Burun estetiği hakkında hiç bir bilgim yok ama dışarıdan gayet düzgün güzel suratınıza uyumlu bir burun. Evet göz pınarlarınızda ödem var o da görülüyor. Böyle kalmayacağı bariz belli bence.Zaman

Yok yahu şiş şiş orada o kadar sarkacak deri yok bi de daha evvel hiç görmedm burun derisi sarkan biri açıkçası. Burun estetiği hakkında hiç bir bilgim yok ama dışarıdan gayet düzgün güzel suratınıza uyumlu bir burun. Evet göz pınarlarınızda ödem var o da görülüyor. Böyle kalmayacağı bariz belli ben

Burnunuz gayet güzel olmuş. Kemersiz burun böyle oluyor zaten. Siz hafif kemerli mi istiyordunuz?
Ayrıca yüzünüzde çok fazla ödem var doğal olarak kendinizi farklı görüyorsunuz. Daha 15 gün olmuş, bekleyin bir ödemleriniz insin.
Yok kemerli bir burun istemiyordum tabi ama fazla oyulmuş gibi geliyor bana. Yüzümde sanki burun yokmuş dümdüz duvarmış gibi geliyor. Doktor eski burnundan daha kalın olmaz bi kere , ödem var , gözlerinde herhangi bir işlem yapmadık dedi. İnşallah gözlerim eski haline döner.

Aşırı ödem var bence ödemler geçince harika olacak. Gözleriniz de eski haline döner neden dönmesin ki?

Yüzünüzün her bir noktasında tahmin edemeyeceğiniz kadar çok ödem var. Rahat 6 ay beklemelisiniz ödemler icin.
Sonrasında durumdan memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Aynaya bakıp bakıp moralinizi bozmayın bence. Gecmis olsun.

Yüzünüzün her bir noktasında tahmin edemeyeceğiniz kadar çok ödem var. Rahat 6 ay beklemelisiniz ödemler icin.
Sonrasında durumdan memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Aynaya bakıp bakıp moralinizi bozmayın bence. Gecmis olsun.
Günde en az 500 kere aynaya bakıyorum. Psikolojik olarak çökmüş durumdayım. İnşallah bahsettiğim şeyler ödemdir , en kısa samanda geçer ve eski görüntüme kavuşurum

Hiç moralini bozma bunu yaşayan ilk sen değilsin hem çok yeni hem de yıllarca yüzünde alışık olduğun bir burnu değiştirdin çok normal çok samimi söylüyorum 3. Aydan itibaren gözüne çok hoş gelecektir alışacaksın eski burnundan daha iyidir diye düşünmeye başlayacaksın şu an inan yorum yapmak çok erken en az 3 ay sonrası farkı göreceksin o yüzden moralini bozup hayatını mahvetme alışıyor insan zamanla

Hiç moralini bozma bunu yaşayan ilk sen değilsin hem çok yeni hem de yıllarca yüzünde alışık olduğun bir burnu değiştirdin çok normal çok samimi söylüyorum 3. Aydan itibaren gözüne çok hoş gelecektir alışacaksın eski burnundan daha iyidir diye düşünmeye başlayacaksın şu an inan yorum yapmak çok erken en az 3 ay sonrası farkı göreceksin o yüzden moralini bozup hayatını mahvetme alışıyor insan zamanla
Zamanınızı ayırıp destek olduğunuz için teşekkür ederim. İnşallah sonuçtan memnun kalırım. Ama bunu düşünen arkadaşlara tavsiyem hiçbir şey Allah’ın verdiği güzelliğin yerini tutmuyor. Böyle bir düşünceleri varsa tekrar tekrar düşünsünler, vazgeçsinler. İnsan iş işten geçtikten sonra anlıyor kıymetini.

Gözlerin eski haline gelecek gülüşün de eski haline dönecek. Ben de gülemeyişime uyuz olmustum bir bir bucuk ay sonra benim ödemlerim inmişti gülüşüm mimiklerim kaslarım oynamaya baslamıstı

X