Burun estetiği sonrası gözler

Ben de yeni ameliyat oldum yaklaşık 17 gün geçti. Gözlerim ayrık, burnumun direği yok olmuş gibi, burnum kısalmış ve kalkmış durumda. Neden böyle bir aptallk yaptım çok pişmanım. Sizce gözlerimin ayrıklığı geçer mi? Kalkıklık iner mi? İfadem güzelleşir mi yoksa hep böyle psikolojim bozuk mu kalıcak? Kızlar lütfen yazın lütfennn

Merhaba ben de ameliyat oldum 10 gün oluyor gözlerimin ortası çok ayrık siz ameliyat olalı çok uzun olmuş acaba düzeldi mi şikayetleriniz kalıca diye çok korkuyorum
Ben de yeni ameliyat oldum yaklaşık 17 gün geçti. Gözlerim ayrık, burnumun direği yok olmuş gibi, burnum kısalmış ve kalkmış durumda. Neden böyle bir aptallk yaptım çok pişmanım. Sizce gözlerimin ayrıklığı geçer mi? Kalkıklık iner mi? İfadem güzelleşir mi yoksa hep böyle psikolojim bozuk mu kalıcak

Ben de yeni ameliyat oldum yaklaşık 17 gün geçti. Gözlerim ayrık, burnumun direği yok olmuş gibi, burnum kısalmış ve kalkmış durumda. Neden böyle bir aptallk yaptım çok pişmanım. Sizce gözlerimin ayrıklığı geçer mi? Kalkıklık iner mi? İfadem güzelleşir mi yoksa hep böyle psikolojim bozuk mu kalıcak
Atnı problem bende de var gözlerim çok ayrıldı resimleri mi nasıl atabilirşm siz de atsanız lütfen benimde psikolojim çok kötü

Merhaba,

Yaklaşık 3 hafta önce ben de aynı doktora ameliyat oldum ve gözlerimin arasının açılması gözlerimin çökmesi önden yassı tuhaf bir görüntü durumu bende de var. Süreciniz nasıl devam etti? Düzeldi mi görüntünüz? Cevap verebilirseniz çok mutlu olurum.

Gözlerin normale göre birbirinden daha uzaktaymış gibi durması.
Merhaba,

Yaklaşık 3 hafta önce ben de ameliyat oldum. Ve gözlerimin arasındaki uzaklaşma ile birlikte kısalmış yassı bir burun dolayısıyla tuhaf görüntü problemi bende de oldu. Eski yüz ifadem çok daha güzeldi. Sizinki düzeldi mi? Süreciniz nasıl geçti? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba,

Ben de ameliyat olalı 15 gün oldu. Gözlerim çöktü ve arası açıldı. Yüzümde bir yaşamışım var sanki. Sizinki düzeldi mi sonrasında?
Teşekkür ederim.

Merhaba,

Benim de aynı problemlerim var. Gözlerimin arası açılmış gibi ve yüzümde bir yassılık bir boşluk gibi. Tuhaf görünüyorum. Kimse cevap vermiyor maalesef. Sizin problemleriniz geçti mi?

Teşekkür ederim.

X