Burun estetigi sonrasi kotu burun

Geçmiş olsun.
Bende revizyon dusunuyorum.
Sizin burnunuz kötü durmuyor ama hastanin isteklerini dikkate almayan doktorlara düşmek istemiyorum, onun için doktorunuz kimdi acaba söylerseniz sevinirim

Benimki de uzun ve kemerliydi ucunu manasız yere kaldırıp daha uzun gözükmesine neden oldu. Hafif kemeri törpüleyip estetik yaptıgını zannetmiş mal herif. Ben de senin gibiyim inan konuşmam bile pısırık çıkıyor kendime güvenerek konusamıyorum, öz güven sıfır. İşin kötü tarafı bebek tedavisi görüyorum onun masrafı ayrı. Bir de ortaya burnumu katarsam maddiyat açısından darlanıcaz. Kabullenmemiz gerekiyor sanırım napalım bizim de kaderimiz buymuş 😔
Sizede geçmiş olsun.
Bende revizyon dusunuyorum.
Doktor araştirmasi çok yoruyor.
Ben hastanin isteklerini dikkate almayan doktorlara düşmekten korkuyorum.
Onun için doktorunuz kimdi acaba söylerseniz sevinirim

benimkide dolma burun lakin yüz yogası yaptığım gün ilk2 gün harika oluyor bence yüz yogası ile herşey halledilir iyi günler

Ameliyat sürecinden geçip de istediğiniz ve sizi mutlu eden bir burun elde edemediğiniz için çok üzüldüm. Çok zor bir süreç.

Ama inanın burnunuzda hiçbir sorun yok. Kesinlikle dikkat çekecek bir burun değil. Ne güzel diye ne de çirkin diye. Gayet normal, çok da doğal, kemersiz bir burnunuz olmuş.

Psikolojinizi bozacak bir şey yok ama önemli olan sizin nasıl hissettiğiniz tabii. Yine de dışarıdan bakan göz olarak söyleyeyim burnunuzda sorun yok.

inanın güzel, yaptırıp bir sürü sorunla karşılaşmaktansa buna şükredin. ameliyat sonrası öyle belirsizlikler var ki, diyorum keşke yaptırmasaydım

X