Burun Estetiği Sonrası Psikolojim Bozuldu :(

Burun ameliyatlarinda doktorlar ustune basa basa sunu soyler: Bu surecte sabirli olacagiz.

Daha 3 haftada bu kadar karalar baglamak anlamsiz. Su anki goruntunuz fecidir cunku burun cok sis oluyor hala. Yuzun ortasinda koca bir burun elbette ki bakisinizi farklilastiracak. Biraz sabrederseniz o burnun her gecen gun nasil da guzellestigini goreceksiniz. Bakisiniz da normallesecek.
Çok teşekkür ederim güzel mesajınız için umarım öyle olur sanirım kendini bilmez bir arkadasimin acimasizca yaptigi elestiri de beni cok üzdü ki iyice karalar bağladım

Ben fotoğraflara baktım da öyle tahmin ettiğim gibi korkunç bir burun göremedim çok güzel olmuş İnan. Kalkık falan da değil gayet hoş

Çok tatliş bi burnun olmuş, sağlıkla kullan canım.

Çok normal burnun en az 6 ay sonra şişlikleri inecek panik yapma sabirli olmalsin

Ay gercekten mukemmel olmus bilsem benimkide boyle olcak ayni dakka yaptirrim sadece daha benimsiyememissin gercekten cok guzel

Ya bu git Allah askına 10 ay evden cıkmadım ben ve simdi 1.5 sene oldu ameliyat olalı incecik burun gıttı patlıcan geldi intihar mı etsem napsam bilemedim gozyasım kurudu guzel bır t kızdım burnum da guzeldı simdi yuzumun ortasında soba borusu herkesle her seyle aram bozuldu ruh saglıgım gitti makyaj yapmıyorum sacımı bile acmıyorum kimseyle bir sey de paylasamıyorum ailemden uzaktayım yalnızım ölmek istiyorum ben napıyım kız gelmıs 15. Gun postu acmıs burnu fıstık gibi

Gerçekten çok güzel olmuş burnunuz yakışmış yuzunuze. Kiskancttir o arkadas:KK53:

Yaaaa süper olmuş benim.burnumu böyle yapacaklarını bilsem hiç düşünmem hemen olurum burnun seklinin güzelligıne bak valla çok begendim ben

Bacım benim arkadaşımda oldu fotosunu bi attı dayak yemiş gibiydi çoook normal aynaya bakmayıver ödem de tutuo o da geçiyo

Doktorun adını söyleyin biz de gidelim o derece beğendim.

Eki Görüntüle 2045397 Eki Görüntüle 2045396 Burun üzerimde oluşan kötü görüntünün kusuruna bakmayın lütfen :KK43: 1 hafta boyunca atel kaldığı için ve cildim çok yağlandığı için sivilceler oluşmuş. Fotoğrafları ekledim bakabilirsiniz.
Gayet cok güzel ! 2 hafta sonra toparlanmaya basliyor zaten simdi bosuna stres yapmana gerek yok bende mayista kapali ameliyat olcam burnumdan, bide bol bol su ic ödem gecsin benim arkadasta ameliyat oldu 2 hafta sonra düzelmeye basliyor ilk 3 ayda toparlandi o sürecte dikkatli olun cocuklardan uzak durun burnuna caparsa burnun yamulabilir :) simdiden gecmis olsun

Şuan çok erken. Bende oldum 1 geçti ama hala şişlikler var. Deliklerin biri büyük biri küçük mesela. Ama geçecek eminim. Ayrıca alçı çıkar çıkmaz zaten iğrenç görünüyor, bende şok geçirdim ama sakindim çünkü bir hafta da şişliklerin ve morlukların geçmesini bekleyemezdim. Masaj yapmayı ihmal etmeyin. İyi olacaktır zamanla

Şuan çok erken. Bende oldum 1 geçti ama hala şişlikler var. Deliklerin biri büyük biri küçük mesela. Ama geçecek eminim. Ayrıca alçı çıkar çıkmaz zaten iğrenç görünüyor, bende şok geçirdim ama sakindim çünkü bir hafta da şişliklerin ve morlukların geçmesini bekleyemezdim. Masaj yapmayı ihmal etmeyin. İyi olacaktır zamanla
Bir ay

X