Burun estetiği surecim ve değişimle(fotoğraflı)r

3.5 aylık bı resim gelsin.sizce uctaki şişlikler daha nekadar süre benimle kalacak??

Eklentiler

• IMG_20210421_000827.jpg
    IMG_20210421_000827.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 266
Bı taraf iyiydi ama öbür taraf kötü bide önden çok yamuktu
İyi ki olmuşsunuz ,ben çok beğendim yeni halini . Ben de revziyon oldum 1 ay oldu bugün ama bende çok fazla ödem var ve burnumun şeklini tam olarak anlayamadım, ucu çok sert ve toparlak ,Dr um revziyon olduğu için iyileşme sürecinin sabır gerektiğini söyledi , 6 ay 1 yıl gibi

3.5 ay oldu benimde on kısımda şişlik var daha ucu tam şekillenmiş değil gerçektende uzun bı süreç bekliyor.ilk ay çok şiş oliyor gerçekten 3. Ayda fln tatmin edici olmaya başlıyor

3.5 ay oldu benimde on kısımda şişlik var daha ucu tam şekillenmiş değil gerçektende uzun bı süreç bekliyor.ilk ay çok şiş oliyor gerçekten 3. Ayda fln tatmin edici olmaya başlıyor
Sadece burun ucum değil şiş olan , özellikle sabahları iki göz aram çok şiş oluyor kendimden korkuyorum aynaya bakınca 🙈

Ya keşke benim de dik olsa 3.ayim gün geçtikçe burun ucum düşüyo sanki :KK43:((

Arkadaşlar merhaba..revizyon ameliyatımin üzerinden 2 ay 10 gün geçti.sureclerimi paylaşmak aynı durumları yaşayan arkadaşlarla süreçleri değerlendirmek için böyle bir konu açtım.tabiki herkesin süreci farklı geçiyor ama aynı durumlari yaşayanlar olarak birbirimize destek olup fikir alışverişi yaparız diye düşündüm.hem de burdan bende yıllar sonra bile olsa durum takibi yapabilirim kendi adıma.oncelikle başarısız olan ilk ameliyatimin üzerinden 5 yıl geçmiş halini koyuyorum sonrada ameliyat sonrasini.en sorunlu bulduhum yer yandan kalkiklik bu arada.ne diyorsunuz o yandan uzun duruş değişir mi çok sivri geliyor gözüme.ozelkikke filtresiz makyajsız fotolardan seçtim sizin için.simdiden teşekkürler.surekli durum paylaşımı planlıyorum ameliyat olacaklar içinde süreç fikri olsun sevgiler
doktorunuzu ve ücreti öğrene bilirmiyim

Merhaba bende 1 buçuk ay önce revizyon oldum, 2 hafta sonra bantları aldırmaya gittiğimde doktorum ameliyattan sonra burun ucunda ödem kaldığını ve şimdi tekrar ameliyat olunca daha fazla ödem oluşacağını söyledi ve geçmesi çok zor olduğu için kortizon iğne vurdu, eğer gerekirse 1 ay sonra tekrar vuralım dedi, şuanda şişliklerimin hepsi burun ucuma indi haftaya kontrolüm var bakalım tekrar vuracakmı kortizon, aklınızda bulunsun eğer geçmezse şişlikleriniz doktorunuza sorun bi iğne vurulmayı

Merhaba bende 1 buçuk ay önce revizyon oldum, 2 hafta sonra bantları aldırmaya gittiğimde doktorum ameliyattan sonra burun ucunda ödem kaldığını ve şimdi tekrar ameliyat olunca daha fazla ödem oluşacağını söyledi ve geçmesi çok zor olduğu için kortizon iğne vurdu, eğer gerekirse 1 ay sonra tekrar vuralım dedi, şuanda şişliklerimin hepsi burun ucuma indi haftaya kontrolüm var bakalım tekrar vuracakmı kortizon, aklınızda bulunsun eğer geçmezse şişlikleriniz doktorunuza sorun bi iğne vurulmayı
Kime oldunuz

X