BURUN ESTETİĞİ VE İSTANBUL DOKTORLARI ÖNERİ?

ozdmrc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
3
0
28
Kızlar merhaba. Burun ucum geniş, biraz eğri. Burun sirtim da kemerli. Birçok doktor ile görüşüyorum ancak içime sinen bir doktoru bulamıyorum. 27/35 bin arası bir bütçem var. Gözün kapalı git dediginiz bir doktor var mi??

Ben Dr. Burak Bayraktar’a ameliyat oldum, o kadar memnunum ki istersen özelden ameliyat fotoğraflarımı atabilirim.

Ben Dr. Burak Bayraktar’a ameliyat oldum, o kadar memnunum ki istersen özelden ameliyat fotoğraflarımı atabilirim.
Olur ya cok sevinirim. Kendisini de biliyorum ama pek içime sinmedi, yani burun ucu konusunda iyi bir doktor arıyorum

Olur ya cok sevinirim. Kendisini de biliyorum ama pek içime sinmedi, yani burun ucu konusunda iyi bir doktor arıyorum
Dr Ozan Erol burun ucunda ameliyatlar yapıyor, bildigim bir tek o. İsterseniz hesabına bakıp bir gorusme ayarlayın. gecmis olsun.

kardeşim oldu ona; ciddi oranda sağlık problemi vardı.. memnun kaldı. Şekli de güzel

gerçekten ya, ben görüşmedim telefondan fiyat aldım 45 sanıyordum şok oldum duyunca maalesef
Bende 45 diye biliyordum
Zaten zor bir süreç bu fiyatlar iyice zorlaştırıyor işimizi
Ne dıyeyim insallah sizde ben de istediğimiz gibi birini bulabılırız🙏

Eşim yıllar önce oldu onu araştırdığımızda İstanbul’da Bakırköy Acıbadem Yeliz kantürk dediler gayet memnun kaldık ki yüzüne en uygunu yaparım dedi ve gerçekten harika oldu. Başka iyi bir doktor daha var olan tanıdıklarım var ama fiyatı daha yüksek. Ben Yeliz hanıma gözüm kapalı güvenirim. Eşimin kuzeni de ona oldu sonrasında

Kızlar merhaba. Burun ucum geniş, biraz eğri. Burun sirtim da kemerli. Birçok doktor ile görüşüyorum ancak içime sinen bir doktoru bulamıyorum. 27/35 bin arası bir bütçem var. Gözün kapalı git dediginiz bir doktor var mi??
Merhabalar burun estetiği oldunuz mu? Bir doktor önerim olacak biz çok memnun kaldık. Pendik İstanbul Op. Dr Uğur Harputluoğlu en azından tanışmanızı öneririm ücretsiz görüşme yapıyorlar.

merhaba cınım, ben Dr. Uğur Horoz'a burun estetiği oldum öncesin de 1 yıl boyunca doktor aramıştım asla kaykay gibi bir burun istemiyordum ve gerçekten de tam istediğim gibi doğal bir burnum oldu. ekibi ve kendisi çok ilgili ve güler yüzlüydü hastane tertemizdi.

X