Burun estetiği yaptıran arkadaşlar, bana fikir verin ameliyat kelimesi bile duyunca bayılacak gibi oluyorum.

Öyle bir şey yok. O nefes alan tamponlar tıkanıyor. Gayet de ağzından nefes alıyorsun sadece. Benim en çok zorlandığım konu bu oldu.
Denemek için burun deliklerinizin ikisini birden yıkayın sonra ağzımızdan nefes almaya çalışın. Düşünün 1 hafta böyle yaşadım.

Teşekkür ederim. Çok memnunum, daha önce olmadığıma pişman oluyorum
Ya bends oldum 8 gun geçti suan dısarıdayım hatta gram morlugum yok olmaddı da ağrım hiç olmadı kanamam sızlamam korkmustum ama çok rahat gecirdim hatta dinledim sanki bir hafta boyunca derslerden zaman kalmıyordu 😂gorenlerde cok dogal buluyor ben ucu şiş biraz ama geçecek sıkıntı etmeye gerek duymuyorum

Ya bends oldum 8 gun geçti suan dısarıdayım hatta gram morlugum yok olmaddı da ağrım hiç olmadı kanamam sızlamam korkmustum ama çok rahat gecirdim hatta dinledim sanki bir hafta boyunca derslerden zaman kalmıyordu 😂gorenlerde cok dogal buluyor ben ucu şiş biraz ama geçecek sıkıntı etmeye gerek duymuyorum
çok sevindim sizin adınıza, tampon varsa burnunuzda, o da hiç acımıyor. hissetmedim bile, benim de ucu şiş ama inecek dedi doktor.

çok sevindim sizin adınıza, tampon varsa burnunuzda, o da hiç acımıyor. hissetmedim bile, benim de ucu şiş ama inecek dedi doktor.
Ban tampon koymamış doktor gerek duymamış inşallah çok sıkıntı etmeye gerek yok geçmiş olsun sizede

Peki siz memnun kaldınız mı sonucundan, burun şeklinden,
bir şey sorabilirmiyim. ameliyat sonrası, 2 oldu burun sıvısı, hiç gelmiyor, birikmiyor, sizde nasıl oldu, bu madde (burun sıvısı, kibarca yazdım :) ) nereye gidiyor anlamadım. :))))

X