Burun estetigi yaptirdim mutlu ve huzurluyum.Prof köksal yuca

Estetik rinoplasti

• Burun

OY: 0 0,0%
  • Estetik

• Estetik

• Ankete Katılan
    1

Eminecg

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
1
0
34
Merhabalar istanbulda vede tüm turkiyede burun estetigi yaptirmayi dusunen arkadaslar istanbul ataköyde klinigi bulunam prof köksal yuca beyle gorusmeden asla ama asla ameliyat olmayin siddetle tavsiye ederim 1yil arastirma sonunda 2kucuk cocugumla ist ameliyata gittim hersey harikaydi fiyat konusunda da tum tutkiyede tek gecerim kesinlikle doktorlugu ve insanligi 20190727_152307.jpg super ben ameliyat olali 1haftayi gececek sonuc mukemmel herkese tavsiyemdir kesinlikle butcesini dusunenler ozellikle gorussun.istanbul ataköy towers b blok 5kat ilgi alaka super.prof koksal.yuca instagram dan yaptigi burunlara bakin cok dogal benide paylasti yakin zamanda

Eklentiler

• 20190727_152307.jpg
    20190727_152307.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 199
Daha burnunuz sargılı Bismillah... Bi ateliniz alınaydı, 6 ay geçeydi... Bu tarz yorumları eğer cidden doktorlar reklam amaçlı yaptırıyorsa, bende direkt o isme antipati oluşuyor. O doktoru düşünüyorsam bile hemen listemden çıkarıyorum. Güven zedeliyor çünkü.

Merhabalar istanbulda vede tüm turkiyede burun estetigi yaptirmayi dusunen arkadaslar istanbul ataköyde klinigi bulunam prof köksal yuca beyle gorusmeden asla ama asla ameliyat olmayin siddetle tavsiye ederim 1yil arastirma sonunda 2kucuk cocugumla ist ameliyata gittim hersey harikaydi fiyat konusunda da tum tutkiyede tek gecerim kesinlikle doktorlugu ve insanligi Eki Görüntüle 2293987 super ben ameliyat olali 1haftayi gececek sonuc mukemmel herkese tavsiyemdir kesinlikle butcesini dusunenler ozellikle gorussun.istanbul ataköy towers b blok 5kat ilgi alaka super.prof koksal.yuca instagram dan yaptigi burunlara bakin cok dogal benide paylasti yakin zamanda
Bence yorum yapmak için bekleyin daha bantliyken iyi olup olmadığını bilemezsiniz once memnun olduğunu yazip sonra memnun olmadığını yazan hastalar oluyor.

Merhabalar istanbulda vede tüm turkiyede burun estetigi yaptirmayi dusunen arkadaslar istanbul ataköyde klinigi bulunam prof köksal yuca beyle gorusmeden asla ama asla ameliyat olmayin siddetle tavsiye ederim 1yil arastirma sonunda 2kucuk cocugumla ist ameliyata gittim hersey harikaydi fiyat konusunda da tum tutkiyede tek gecerim kesinlikle doktorlugu ve insanligi Eki Görüntüle 2293987 super ben ameliyat olali 1haftayi gececek sonuc mukemmel herkese tavsiyemdir kesinlikle butcesini dusunenler ozellikle gorussun.istanbul ataköy towers b blok 5kat ilgi alaka super.prof koksal.yuca instagram dan yaptigi burunlara bakin cok dogal benide paylasti yakin zamanda

merhaba fiyat ne kadardı ?

Geçmiş olsun nekadar yaptırdınız

X