Burun estetiği

scenty

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
42
1
Arkadaşlar merhaba 11 mayısta burun estetiği oldum burnumun ucunu çok kalkık olmasın hafif kavis olsun dediğim halde burnumu baya kaldırmış dr ameliyattan sonra yanına geldi baya rahat çalıştık sıkıntı çıkmadı falan dedi ama ucu çok kalkık diye söylediğim zaman bana o salacak kendini dedi ama ben şimdiden çok korkuyorum başına gelenler yazabilir mi iniyor mu sonradan ödemli diye mi gerçekten çok korkuyorum çok yapay duruyor bilenler lütfen yazabilir mi

Eklentiler

• 4E8F5C62-96B3-4801-82DE-C2945934503E.jpeg
    4E8F5C62-96B3-4801-82DE-C2945934503E.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 432
  • 579082E4-CEEC-41DB-99C3-8F25DE22C287.jpeg
    579082E4-CEEC-41DB-99C3-8F25DE22C287.jpeg
    113,3 KB · Görüntüleme: 430
  • B8BF127E-AF5A-48FE-AE13-1D45A7127905.jpeg
    B8BF127E-AF5A-48FE-AE13-1D45A7127905.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 429
Düşüyor diyorlar , yaş aldıkça da düşüyor emin olun, cok güzel olmuş güle güle kullanın:)

Arkadaşlar merhaba 11 mayısta burun estetiği oldum burnumun ucunu çok kalkık olmasın hafif kavis olsun dediğim halde burnumu baya kaldırmış dr ameliyattan sonra yanına geldi baya rahat çalıştık sıkıntı çıkmadı falan dedi ama ucu çok kalkık diye söylediğim zaman bana o salacak kendini dedi ama ben şimdiden çok korkuyorum başına gelenler yazabilir mi iniyor mu sonradan ödemli diye mi gerçekten çok korkuyorum çok yapay duruyor bilenler lütfen yazabilir mi
Iyi duruyor,ilk zamanlar ucu böyle olmalı,düşme payı bırakıyor doktor,yeni olduğu için burun gözünüze yapay geliyor alttaki kıkırdak ve kemik yapı cilde 6 ayda anca oturuyor..

Düşüyor diyorlar , yaş aldıkça da düşüyor emin olun, cok güzel olmuş güle güle kullanın:)
Doktorun dediğine göre düşmesin diye dua edeceksin ben aynada baktığım ve dua ettiğim daha inik olması ucunun şimdiden çok endişeliyim okuduğum yorumlarda hep düştüğü söyleniyor ama 1-2 mm :KK43:(( tşkler yorumunuz için

Doktorun dediğine göre düşmesin diye dua edeceksin ben aynada baktığım ve dua ettiğim daha inik olması ucunun şimdiden çok endişeliyim okuduğum yorumlarda hep düştüğü söyleniyor ama 1-2 mm :KK43:(( tşkler
inşallah dediğiniz gibi biraz iner ucu tşkler yorumunuz için

bence çok güzel olmuş. ödemler inince ve yer çekimi etkisiyle zamanla hafif düşecektir ama bence çok yakışmış. geçmiş olsun

Çok güzel olmuş.Daha da düşer mi diye korkmaktan böylesi iyi bence.
Aslında haklısınız çünkü yıllar içersinde mutlaka yer çekimine göre aşağı inecek o uc ama baya kalkık ve sivri geldi bana baya bir değişim olmuş belki de ameliyat sonrası fotosu tam yansıtmamış olabilir halini çünkü bana göre tamponun altında bile deliklerim görünmüyor karşıdan bakıldığında tam olarak yorumunuz için teşekkür ederim

Bende çok beğendim çok yakışmış🙂 Benim 3.5 ay oldu hala birgün beğeniyorum birgün beğenmiyorum. Sağ profil çok iyi mesela sol daha aşağıda.Zamanla geçer umarım

Bende çok beğendim çok yakışmış🙂 Benim 3.5 ay oldu hala birgün beğeniyorum birgün beğenmiyorum. Sağ profil çok iyi mesela sol daha aşağıda.Zamanla geçer umarım
Yaaa gerçekten çok tşk ediyorum inşallah sizinde gönlünüzden geçeni nasip etsin Allah sevgiler

X