Burun estetiği

blackswan2

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
37
14
20
Merhaba. Ben bu yaz burun estetiği olmak istiyorum ve doktor arayisindayim. Yaptıran ve memnun olan ya da sakın yaptırmayın dediğiniz doktor varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?

Burnunla mutsuzsan yaptir bütcede yetiyorsa tabi. Yaz icin gec kalmadinizmi? Randevulari cok gec veriyorlar ameliyat tarihleride öyle

Ben betül cengize burun estetiği oldum burnum çok kötü oldu. çok pişmanım ve çok mutsuzum keşke olmasaydım diyorum lütfen iyi araştırın doktorunuzu yoksa benim gibi revizyon için doktor arayışına girersiniz.

Merhaba. Ben bu yaz burun estetiği olmak istiyorum ve doktor arayisindayim. Yaptıran ve memnun olan ya da sakın yaptırmayın dediğiniz doktor varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?
Kalin deriliyseniz hic bulasmayin,kemer torpuleme hafif burun ucu kalınlığı isterseniz kapalı teknik olun derim, burun elastikligini kaybetmemeli özelikle bu konuda başarılı doktor arayin. Burnunuz cok cok kotuyse yaptirin idare eder ise hic bulasmayin kendi burnunuz gibi olmaz

Sorun nedir tam olarak burun ucu çökmesi,dar kanal,kemer görünüm,asimetri vb mi ? Yoksa sadece şekli mi suratınıza yakistirmadiniz
Burnumun sağ ve solunda gözüme kadar uzanan kemik çıkıntılıarı var hemde burun kökünden başlayıp kanatlara kadar uzanan yine burun sırtında tümsekler mevcut ve aynı zamanda burun deliklerim eşit değil yani anlayacağınız elle tutulur bir yanı yok ameliyat olacaksanız doktorunuzu iyi araştırımanızı tavsiye ederim yoksa benim gibi aynalara küsersiniz.

Ben betül cengize burun estetiği oldum burnum çok kötü oldu. çok pişmanım ve çok mutsuzum keşke olmasaydım diyorum lütfen iyi araştırın doktorunuzu yoksa benim gibi revizyon için doktor arayışına girersiniz.
Çok üzüldüm gerçekten umarım iyi bir doktor bulup istediğiniz buruna kavuşur ve çabucak iyilesirsiniz.

Kalin deriliyseniz hic bulasmayin,kemer torpuleme hafif burun ucu kalınlığı isterseniz kapalı teknik olun derim, burun elastikligini kaybetmemeli özelikle bu konuda başarılı doktor arayin. Burnunuz cok cok kotuyse yaptirin idare eder ise hic bulasmayin kendi burnunuz gibi olmaz
Burnumla gerçekten çok mutsuzum kemerli bir burun hayat kalitemi, özgüvenimi düşürüyor ne yazık ki.. Kalın derili mi hiç anlayamiyorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

X