Burun estetiği_doktorlar

Yigit özer tıftıkcıoglu uzak durun mahfettı burnumu ya benim ve bir cok kısının

Erhan Eryılmaz’a burun ameliyatı olanlar nolur fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler

Kesinle dr Firat Ozer i tavsiye ederim. Ben 2009, 2018 yillarinda burun estetigi gecirdim. Bana revizyon oldurmayi dusunduren sebep sol tarafimdaki kanat cokukluguylu fakat ikinci ameliyatimi istanbul da E....a adi verilen hastane de gecirdim doktor burnumu cok kotu bir hale sokunca burunda cokmeler egrilik vs yasadim. Daha sonra 2019 yilinda Firat hocayla tanistim 3. Ameliyatimdi karar vermek cok zordu bir sene gidip geldim ve beni sabirla dinledi en sonunda o kadar kibar ve nazik bir tavirla beni ameliyat etti 5 saat burnumla ugrasmis ameliyatta ve inanilmaz bir sonuc ortaya cikti fotograflarini da ekleyecegim fikriniz olmasi icin 3. Ameliyatta nefes problemlerini, burun egriligimi, sol cokuk kanadimi ve yamuk burnumu sifirdan bir burun adasiyla oylesine duzeltmis ki hayatimin sokunu yasadim bu kadarini asla beklemiyordum. Birinci hafta sislik ve morarmam neredeyse sifirdi bandajin ilk ciktigi halini de fotografa ekliyorum size tavsiyem Dr Firat özer le tanismaniz, hem harika bir cerrah hem mukemmel bir insan o kadar ozverili ki iki kez ameliyatla duzelmeyen burnum ve nefes problemlerini 5 saatte cozdu kendisine minnettarim iyi ki var. Sizde revizyon dusunuyorsaniz gitmenizi tavsiye ederim. Fotografimi eke ekliyorum oncesini ve sonrasini anlarsiniz egri ve cokuk bir burundu simdi egrilik ge cokukluk yok su an birinci haftam hic bir sorunum ve sisligim yok fotograflar alcinin ciktigi dikislerin alindigi ilk gune ait. Sevgiler herkese

Eklentiler

• 39BA1806-667B-4E23-87E2-7B808837F63C.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 468
Merhaba. Sürec uzerinden 4 sene gecmis neredeyse, suan memnun musunuz? Ben de Dogan Pinar'i duymustum, bakmistim yaptigi islere. Gecmis olsun.

Ben hiç tavsiye etmiyorum. Benim çok güzel simetrik olan burnumu kemerini düzelticem diye bozdu şuanda burun deliklerim büyüklüğünü geçtim biri başka tarafa diğeri başka tarafa bakıyor. Ayrıca burun ucumun kalkıklığı da bozuldu. İlk başta simetrik yapma konusunda garanti eden doktor ameliyat olana kadar çok kibar ilgili davranır ameliyat sonrasında işlemlerini beğenmeyince bir anda farklı bir karaktere bürünüp kaba bir üslupla cevap veriyor. Sürecim o kadar kötü geçti ki tam 5aydır gösterdiği masaj yapmama ve önerdiği nostrili kullanmama rağmen hiç bir düzelme olmadı çok pişman oldum. Kesinlikle uzak durulması gereken bir doktor.

Aynı doktor değil ama hepsinin tavrı aynı oluyor, berbat işler yapınca anında o poncik havaları gidip gerçek yüzleri çıkıyor ortaya . Benim de hayatımı mahvetti böyle biri , 8 aydır psikolojim berbat durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…