Burun estetiği_doktorlar

estetik_es

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
5
2
44
merhaba,

Burun ameliyatına karar vermek ayrı bir zorluk iken doktor araştırmaya başlamak ve bir karar vermek bambaşka bir zorlukmuş. Kendim bu siteden oldukça faydalandığım için, şimdiye kadar ki araştırmalarımı yazacağım. Hakkında az çok araştırma yaptığım, İstanbul-İzmir-Ankara gibi illerde olan doktorların ismini listeledim. Buradaki doktorlar; haklarında olumlu, olumsuz ya da hiç yorum yapılmamış olanların bir kısmı. Herkesin deneyimlerinin kendine mahsus olduğunu düşünüyorum. Ancak doktorların isim listesi de en azından nerden başlayabilirim sorusuna bir açıklık getirebilir.

Genelde ön görüşme randevuları bir ay sonrası oluyor.Bunların kimisi görüşmeyi ücretli kimisi de ücretsiz yapıyor. İnstigram ya da diğer sosyal medya hesaplarından iletişime geçilebilir. Ben doktoları genelde instigram hesaplarından, yapılmış operasyonları görebileceğim hesaplardan takibe aldım. Ameliyat fotoğraflarının da ön plandan ve üzerinden uzun zaman geçmiş olanlarına daha çok dikkat ettim. İlk ay her ne kadar önemli olsa da burnun iyileşme süreci 6. ay ve sonrasında daha net bir fikir veriyor. Hatta bu doktorların farklı burun ameliyatlarını içeren bir inst hesabı açtım. Kendim faydalanırken, araştırma yapan diğer arkadaşlarda neden faydalanmasın diye düşündüm.

Görüşmelerde, burun tasarımı yapan doktorlar çoğunlukta ancak bir kaç istisna dışında önden tasarım yapan yok, genelde yan profil. Sanırım önden tasarım farklı ekipmanlar istiyor ve hastayı yanıltma oranı yüksek.

Ben bu kadar araştırmama rağmen şimdiye kadar dört doktor ile görüşebildim.
Kimisi yoğunluğu ya da iletişim tarzı nedeniyle siz sormadıkça çok fazla detaya girmez iken kimisi oldukça aydınlatıcı cevap veriyor.

Doktor seçimi sürecinde KBB ve Estetik Cerrah ayrımı üzerinde kararsız kalınabiliyor. Sadece dış görünüm ve ufak tefek değişiklikler için estetik cerrah , nefes problemi vb gibi konularda kbb seçmek sanki daha mantıklı. Ancak yine de bu konuda araştırma yapmak derinlemesine bilgi almak önemli. Sanırım en önemli faktör , doktorun eğitim aldığı alanlar ve bu alandaki deneyim, operasyon sayısı.

Araştırdıkça içinden çıkılmaz bir hal alıyor gibi görünsede en azından sizi nelerin beklediğini , hangi risk ya da değişimlerle karşılaşabileceğinizi görmek önemli.

Görüşmelerimde;

-burun yapınızın ince kalın ya da orta derili olup olmadığı
- kalkık doğal nasıl bir tarz istendiği
-nefes alıp verme ya da benzeri başka sorunları olup olmadığı
-ücret
-hastane ve iyileşme süreci

..gibi konular ön planda oldu

Elbette çok daha fazla doktor var ancak benim not aldığım bazı doktor isimleri.

atilla şengör

ayşen bilge sezgin

A. tolga Eryılmaz

ahmet karaca

adem topkara

ahmet alp

ahmet islam

ali murat Akkuş

Ali mezdeği

arda pelen

abdülkadir göksel

alparslan yıldırım

aykut özpur

Barış çakır

baki yılmaz

baki çok neşeli

barış keklik

bora karaali

bülent koç

bilge türk bilen

bülent çığşar

burak erdamar

cem payaslı

cemil tugay

cem karas

cihan uçar

doğan pınar

deniz küçükkaya

diren çelik

esabil eker

emre ilhan

emel yurdakul sıkar

ebru topuz

erhan eryılmaz

elad azizli

engin erkal

eren taştan

fatih eker

fatih uygur

fevzi yavaş

fethi orak

gürcan aslan

gökalp dizdar

güray yeşiladalı

güncel öztürk

hasan poyraz

haldun kamburoğlu

hüseyin altun

hüseyin balıkçı

Hakan Gence

hasan poyraz

ilker koçak

ilker yiğit

ismail küçüker

ismail bayram

hakan soygür

mirza fırat

muhammed dilber

muhittin eski

mehmet doğru

mesut doğan

mehmet veli aslan

mehmet mutaf

nihat kaya

naci çelik

Nazım çerkes

Onur erol

Ozan balık

oğuzhan oğuz

ozan bitik

Reşit Burak Kayan

sezgin öztürk

selçuk inanlı

süleyman taş

serhat tuncer

salih emre üregen

şaban çelebi

şahruz şeyda

teoman doğan

tayfun aköz

tamer şakrak

taşkın yücel

tunç tiryaki

ümit hardal

ümit taşkın

ufuk bilkay

volkan kahya

yakup avşar

yiğit özer tiftikçioğlu

yücel birinci

yusuf can

zühtü demir

Merhaba. Hekime karar verdiniz mi?

Evet, uzun süren görüşme ve karar verme aşamasından sonra Dr. Doğan Pınar' a, yaklaşık 2 ay önce oldum. Benden iki hafta sonra bir arkadaşım daha oldu. Çok şükür şu an çok memnunuz, şişliklerin vs inme sürecindeyiz ikimiz de. İlgisi,ameliyat süreci,elinin hüneri vs. biz kendisinden oldukça memnun kaldık. Umarım bu memnuniyet hep böyle devam eder. Yüzün ifadesi bozulmadığı gibi aksine olumlu yönde daha genç bir görüntü, yüzün kendine has olan bazı güzelliklerinin ortaya çıkması insanı mutlu ediyor. Birçok kişi gibi yıllardır olmalı mıyım , kime olmalıyım tarzı sorulardan kurtulmak bir yana keşke çok daha öncesinden olsaymışız dedik. İnş isteyen herkes aynı duyguyu yaşar..

Ben de şubat ayında Alev Camcıoğluna oldum. 7 bin tl ödedim. Benim için öncelik iyi nefes alabilmemdi. Çok memnunum şuan. Hem şeklinden hem sağlık açısından. Ayrıca kendisi çok çok ilgili ve insani yönü çok iyi olan bir doktor.

Arkadaşlar antep -malatya için tavsiye istiyorum cesaret istiyorum..malatya bilge bey 'in asistanı ile görüştüm.. ole kalkık fln beklentim.yok sadece ufak kemerim var.. 4.500 fiyat verildi... başka fikri olan varsa fikirleri bekliyorm

Evet, uzun süren görüşme ve karar verme aşamasından sonra Dr. Doğan Pınar' a, yaklaşık 2 ay önce oldum. Benden iki hafta sonra bir arkadaşım daha oldu. Çok şükür şu an çok memnunuz, şişliklerin vs inme sürecindeyiz ikimiz de. İlgisi,ameliyat süreci,elinin hüneri vs. biz kendisinden oldukça memnun kaldık. Umarım bu memnuniyet hep böyle devam eder. Yüzün ifadesi bozulmadığı gibi aksine olumlu yönde daha genç bir görüntü, yüzün kendine has olan bazı güzelliklerinin ortaya çıkması insanı mutlu ediyor. Birçok kişi gibi yıllardır olmalı mıyım , kime olmalıyım tarzı sorulardan kurtulmak bir yana keşke çok daha öncesinden olsaymışız dedik. İnş isteyen herkes aynı duyguyu yaşar..
Merhaba ameliyatın sonucundan memnun musunuz neredeyse 7 ay geçmiş olmalı cevap yazarsanız sevinirim ben de doğan pınar ı düşünüyorum ameliyat için...

Merhaba kızlar bugün Efes KKB. Muhittin dadaş ile görüştüm açık burun ameliyatı yapılacağını söyledi aranızda hiç olan varmı kızımın kulak ameliyatı için bulduğumuz bir doktordu alanında başarılı ama konu burun estetiği olunca tabiki insan durup düşünüyor 5.500tl fiyat verdiler

canım ben haftaya pazartesi başka bir doktora burun ameliyatı olcaktım. Ama doğan beyin yaptığı burunları görünce kafam çok karıştı. Bir de onunla görüşeyim diyorum. En büyük önceliğim doğallık. Görüşlerin benim için çok önemli. Özelden yazdım sana memnun musun

Ben de şubat ayında Alev Camcıoğluna oldum. 7 bin tl ödedim. Benim için öncelik iyi nefes alabilmemdi. Çok memnunum şuan. Hem şeklinden hem sağlık açısından. Ayrıca kendisi çok çok ilgili ve insani yönü çok iyi olan bir doktor.
merhaba, sizin ameliyatdan baya gecmis, burnunuzdan memnun musunuz hala? ben de revizyon icin alev beyi dusunuyorum

X