Burun estetiğim ve kocaman burnum

Çok tatlı, çok pozitif ve çok naziksiniz ama inanın resim görseniz şok olursunuz
Daha çok erken. Ben 3 ay önce ameliyat oldum. İnsan her gün aynaya bakınca değişimleri fark edemiyor ama geçenlerde 1-2 ay önceki fotoğraflarıma baktım; burnum DEVASAymış. Ve farkında değilmişim. Korkunç bir ödem varmış ve 1 aylık süreçte çook fazla küçülmüş. Ben de bunu görünce şok oldum.

Geçmiş olsun. Ne kadar oldu ameliyat olalı? Burun ameliyat sonrasında şişliklerden dolayı büyük ve geniş görünür bu çok normal. Alçı alındıktan sonra da bir süre daha şişiyor gibi oluyor ya da orantısız görünüyor. Gözünüze ilk aylarda çok güzel görünmeyecektir. Canınızı sıkmayın 4-5 ay sonra zarifleşmeye başlar. Ben de ilk aylarda keşke başka dr a olsaydım hiç küçülmemiş diyordum ama şu an çok memnunum
Merhaba benim 5. Günün burnum davul gibi sis göz çevresi özellikle 0 nefes alıyorum normal olduğunu söylüyorlar ama içime sinmiyor

Merhaba benim 5. Günün burnum davul gibi sis göz çevresi özellikle 0 nefes alıyorum normal olduğunu söylüyorlar ama içime sinmiyor
5 gün önce ameliyat olmuşsunuz muhtemelen daha ateli üstünde. Nefes alamamanız ve şişlikler çok normal benim 15. Günden sonra nefes almam düzelmeye başladı ve 3,5 ay olmasına rağmen ara ara da tıkanıyor.

Kızlar panik yapmayın nefes alma zamanla düzeliyor, bende 17 18. Günlerde nefes alma başladı şimdi daha iyi burun da gitgide değişiyor, şimdi 1. Aydayım

Bugün 6. Gün atel üzerinde ama baya bı şişlikler indi 10. Günde alacak doktor bey biraz kalın derili olduğum için.

Bende morluk neredeyse hiç olmadı çok hafif oldu ilk 4 5 gün baya şişlik yaşadım ama bugün hafifledi iyice

Merhaba kızlar,

Ah nerden başlasam. 20 yıldan fazla estetik olmak istiyordum, çok korkuyordum ve nasıl olduysa bu yıl 27.08. İstanbulda oldum.

Ben önceden başka doktorları takip ediyordum, doğal burun istiyordum. Sonra burada bir doktorun asistanları da estetik yaptığını okuyunca biraz korktum, diğer beğendiğim doktorlar da İzin kararımız ani olduğu için boş ver kalmamıştı.
Ben de başka doktoralar aramaya çıktım, bir tanesine karar verdim hastalarıyla da yazıştım.

Yurt dışından geldiğim için ilk ameliyat günü hastanede görüştük. Kibar naif bir doktor. Ama ben çok korkulu olduğum için çok fazla ne bir şey anlatabildim ne sorabilirdim, çünkü her an ameliyatı iptal edebilirdim. Ben konuşmadıkça onlarda hiçbir bilgi vermedi, ne yapıldığını vs insan anlatmaz mı. Neyse…

Sadece fazla aşırı kalkık ve ucu çok sivri olmasın dedim.
Ben hep ince derili olduğumu sanırdım, çünkü bana bir doktor öyle demişti, kafaya öyle oturttum ben bunu.
Neyse ameliyattan on gün sonra, alçıyı almaya gittiğimizde doktor bey bizi uğurlarken, Deri tipimi sordum, oda kalın deri dedi.

Yazacak çok şey var da neyse bu kadarla yetinelim. Burnum çok aşırı şiş, çok büyük. Önden geniş yandan ayni eskisi gibi çok uzun. Sadece birazcık üstten almış gibi, ve burun ucunu kesmiş. Tamam burun yusyuvarlaktır ilk aylar ama bu burun resmen kocaman genel olarak.

Şimdilik doktor ismi vermeyecem. kalın derili olduğum için bakalım belki geçer, ama hiç sanmam çünkü bunun geneli çok büyük bırakılmış. bu burunla mesela her açıdan resim çekinemezsiniz.

Ah kızlar çok mutsuzum, zaten narkoz korkusundan yaptıramıyordum, şimdide bu

İçimi dökmek istedim
Canim benim arkadasim da ameliyat oldu. Derisi cok cok kalinmis. Burnundaki odemin gitmesi falan normal iyilesme surecinden cok daha uzun surmustu. Bence biraz daha bekleyin eminim ki kendi haline gelmesi biraz sure alacaktir. Resmi var mi bu arada gorsem size ona gore soylerim

Merhaba kızlar,

Ah nerden başlasam. 20 yıldan fazla estetik olmak istiyordum, çok korkuyordum ve nasıl olduysa bu yıl 27.08. İstanbulda oldum.

Ben önceden başka doktorları takip ediyordum, doğal burun istiyordum. Sonra burada bir doktorun asistanları da estetik yaptığını okuyunca biraz korktum, diğer beğendiğim doktorlar da İzin kararımız ani olduğu için boş ver kalmamıştı.
Ben de başka doktoralar aramaya çıktım, bir tanesine karar verdim hastalarıyla da yazıştım.

Yurt dışından geldiğim için ilk ameliyat günü hastanede görüştük. Kibar naif bir doktor. Ama ben çok korkulu olduğum için çok fazla ne bir şey anlatabildim ne sorabilirdim, çünkü her an ameliyatı iptal edebilirdim. Ben konuşmadıkça onlarda hiçbir bilgi vermedi, ne yapıldığını vs insan anlatmaz mı. Neyse…

Ben hep ince derili olduğumu sanırdım, çünkü bana bir doktor öyle demişti, kafaya öyle oturttum ben bunu.
Neyse ameliyattan on gün sonra, alçıyı almaya gittiğimizde doktor bey bizi uğurlarken, Deri tipimi sordum, oda kalın deri dedi.

Yazacak çok şey var da neyse bu kadarla yetinelim. Burnum çok aşırı şiş, çok büyük. Önden geniş yandan ayni eskisi gibi çok uzun. Sadece birazcık üstten almış gibi, ve burun ucunu kesmiş. Tamam burun yusyuvarlaktır ilk aylar ama bu burun resmen kocaman genel olarak.

Şimdilik doktor ismi vermeyecem. kalın derili olduğum için bakalım belki geçer, ama hiç sanmam çünkü bunun geneli çok büyük bırakılmış. bu burunla mesela her açıdan resim çekinemezsiniz.

İçimi dökmek istedim
Mutsuz olman için biraz erken bence daha çok yeni

Merhaba kızlar,

İçimi dökmek istedim
Merhaba naptınız burnunuzun durumu nasıl?

Revizyon oldum , ölsem daha iyiydi. Burun ucuma kikirdak doldurmuş ve yamuk yumuk olmuş. Lütfen yardım edin, bu koyulan kikirdaklari geri çıkarması mümkün mü

Revizyon oldum , ölsem daha iyiydi. Burun ucuma kikirdak doldurmuş ve yamuk yumuk olmuş. Lütfen yardım edin, bu koyulan kikirdaklari geri çıkarması mümkün mü
Alın bir revizyon vakası daha.Ölsem daha iyi demedim ama o kadar üzüntüye,hayal kırıklığına ölmediğime şükrediyorum dedim çok kez.
Benim de burnumun sağ tarafında sert kıkırdaklar var ve asla yumuşayıp eriyecek gibi durmuyorlar.Dışardan eskisi kadar belli değil ama içerden hava yolunu kapatıyorlar.
Mutlaka çıkarılır ama oraya yerleştiren şahıs yapmasın bence :/

Alın bir revizyon vakası daha.Ölsem daha iyi demedim ama o kadar üzüntüye,hayal kırıklığına ölmediğime şükrediyorum dedim çok kez.
Benim de burnumun sağ tarafında sert kıkırdaklar var ve asla yumuşayıp eriyecek gibi durmuyorlar.Dışardan eskisi kadar belli değil ama içerden hava yolunu kapatıyorlar.
Mutlaka çıkarılır ama oraya yerleştiren şahıs yapmasın bence :/
Siz çıkarttirdiniz mi ya da çıkarılabilir mi sizce

Burun ucun aşırı kalın diyerek doktor 12. Günde aldı ateli eğer bir gün daha dursaysi kendisi düşecekti atel. Şu an 21. Gün şişlik yüzde 30 anca kaldı.

X