Burun Estetiğinde Almanya vs Türkiye

Vay be fiyatlara bak
Ben ameliyatımı istanbulda oldum hemde çok komik bir fiyata. Adami kimse tanımıyordu. 7 yıl oldu kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Benim arkadaşım benim verdiğimin 3 katını verip hergun reklamlara çıkan bi doktora oldu. Burnu coook geniş dayak yemiş gibi birde 3 yerden kırık gibi çok korkunç herkes üzülüyor onun adına :KK43: Ama ben doktorları çok merak ettim banada yazarsan sevinirim
N Nosejobb bana da atar mısın isimleri :KK66: bir de şimdi durumun nasıl?? Revizyon oldun mu?
@Blacksee55, mutluluk2015 mutluluk2015 Size doktorlarin isimlerini özelden yazmak istedim, fakat size özel mesaj gönderilemiyor...

Turkiyede ameliyat oldugunuz doktorun ismini ogrenebilir miyim bende ayni problemi yasiyorum da su an

Geçmiş olsun, banada yazarmısın doktorun adını. Bende yurtdışında yaşıyorum ve yakın zamanda amelıyat olmak istiyorum. Ikı doktor var şu an ama hangisini seçeceğimizde kararsızım

Mrb bende Almanyada ameliyat oldum ama hic memnun degilim,tut de revizyon olmak istiyorum bana özelden yazarmisin tr deki doktorun adini,yanlislikla ona gitmiyim :)))).birde almanyadaki de isminu verirsen sevinirim

Mrb kizlar :) ben norvecde kaliyorum. Avrupa ulkekeri burunu iyi yapamiyor. Ben 15 martda istanbulda burun estetigi olucam :)

Selam. bazı konularda çok haklısınız. Nasıl tatile çıkarken seyahat acentalarından faydalanıyorsunuz ve bu sayede daha verimli bir tatil yapma şansını yakalıyorsunuz.
Aynı durum sağlık turizmde de var. Dogru bir acenta ile çalışmaya başlarsanız, o acenta Sizin beklentileriniz doğrultusunda, Sizin isteğinize ve bütçenize en uygun, işini en iyi yapan doktorla buluşmanızı sağlıyor ve güzel bir sonuçla evinize dönmenizi sağlıyor. Bu acentaların temel prensibi, memnun müşteri. Böylece tavsiyelerle daha fazla müşterilere ulaşmak. Fiyat konusunda da Sizlerden daha fazla ücret alınmamaktadır. Aksine, çoğu zaman hastanelerin vereceği fiyatların altında fiyat vermektedirler. Değişik doktor ve hastanelerle anlaşmaları olduğundan, kazançlarını buralardan sağlamaktalar. Dolayısı ile güzel bir sonuç almanızı garantilemektedirler.
Mesela, estetik cerrahlar tüm ameliyatları yapabilirler ama bazı kısımlarda uzmanlaşmışlardır. Birisi burunda uzman iken diğeri karın gerdirme ve meme operasyonlarında. Bunu da ancak acentalar daha iti bilebilirler.
Kısacası, benim bir arkadaşım iki defa burun ameliyatı olmuş ve hiç memnun değildi. Benim tavsiye ettiğim acentayla irtibata geçti ve son şansı olan aneliyatta istediği buruna kavuştu. Şimdi çok mutlu. Dileyene özelden bu acentanın sayfasının linkini paylaşabilirim. Hayırlı ve mutlu günler sizinle olsun.

Estetik işinde her zaman doğru doktorla buluşmak önemlidir. Hangi hastane değil, hangi doktor operasyonu yaptı. Önemli olan budur. Bunu da sağlayabilmek için mutlaka sağlık turizm acentalarından faydalanmak gerekli. Onların bir çok doktor ve hastane ile anlaşmaları var ve hangi operasyonu hangi doktorun daha iyi yaptığını iyi biliyorlar.
Mesela, tüm estetik doktorları her türlü operasyonu yapabilirler ama bir doktor süper burun ameliyatı yaparken diğer bir doktor çok iyi karın germe ve göğüs operasyonlarını yapabiliyor. Peki Siz nasıl emin olacaksınız karşınızdaki doktorun hangi operasyonda iyi olduğunu, Sizi yanıltmadığını?
Ayrıca aramızda kalsın ))) acentalar hastanelerden daha uygun fiyat veriyorlar. Onların hastanelerle çok özel indirimli anlaşmaları oluyor. Karlarından feda ederek Sizlere daha uygun fiyat ve hizmet veriyorlar.
Bir arkadaşım son şansı olan 3. burun ameliyatını tavsiye ettiğim bir acenta aracılığı ile yaptırdı, şimdi çok mutlu. Dileyene özelden bu acentanın linkini verebilirim. Buradan yazmak reklama girer. Hayırlı günler Sizlerin olsun, yüzünüz hep gülsün.

Vay be fiyatlara bak
Ben ameliyatımı istanbulda oldum hemde çok komik bir fiyata. Adami kimse tanımıyordu. 7 yıl oldu kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. Benim arkadaşım benim verdiğimin 3 katını verip hergun reklamlara çıkan bi doktora oldu. Burnu coook geniş dayak yemiş gibi birde 3 yerden kırık gibi çok korkunç herkes üzülüyor onun adına :KK43: Ama ben doktorları çok merak ettim banada yazarsan sevinirim
merhaba siz kime ameliyat oldunuz, bende oyle bir doktor ariyorum

Estetik işinde her zaman doğru doktorla buluşmak önemlidir. Hangi hastane değil, hangi doktor operasyonu yaptı. Önemli olan budur. Bunu da sağlayabilmek için mutlaka sağlık turizm acentalarından faydalanmak gerekli. Onların bir çok doktor ve hastane ile anlaşmaları var ve hangi operasyonu hangi doktorun daha iyi yaptığını iyi biliyorlar.
Mesela, tüm estetik doktorları her türlü operasyonu yapabilirler ama bir doktor süper burun ameliyatı yaparken diğer bir doktor çok iyi karın germe ve göğüs operasyonlarını yapabiliyor. Peki Siz nasıl emin olacaksınız karşınızdaki doktorun hangi operasyonda iyi olduğunu, Sizi yanıltmadığını?
Ayrıca aramızda kalsın ))) acentalar hastanelerden daha uygun fiyat veriyorlar. Onların hastanelerle çok özel indirimli anlaşmaları oluyor. Karlarından feda ederek Sizlere daha uygun fiyat ve hizmet veriyorlar.
Bir arkadaşım son şansı olan 3. burun ameliyatını tavsiye ettiğim bir acenta aracılığı ile yaptırdı, şimdi çok mutlu. Dileyene özelden bu acentanın linkini verebilirim. Buradan yazmak reklama girer. Hayırlı günler Sizlerin olsun, yüzünüz hep gülsün.
Hangi doktor icin reklam yapiosun merak ettim.
Yeni üye gelmis burda uzunca roman yaziyor ve özelden isimi söylemem istiyor.

Arkadaşlar ben geçen sene reşit kayana ameliyat oldum burnumdan . ameliyattan önce nefes alıp verişim çok iyiydi nancak ameliyattan sonra o kadar kötü bir hale geldi ki gece bile rahat uyku uyuyamaz hale geldim . Reşit kayan da bunu farkettiği için bana paramı geri iade etti gidip kbb ciye ameliyat olacağım şimdi isteyenler gelsin gördün bursada yaşıyorum yada özelden mesaj çekin ameliyat olduğum Güne lanet okuyorum hergün

X