Burun estetik fiyatları !

Evet arkadaşım katılıyorum sana mesela bi tanıdığım ameliyat oldu orhan sanisoğlu dr. ismi mükemmel oldu..yakup avşar da iyi bir doktor olabilir ama fiyatlarda uçmuşlar ..

hngi doktora yaptırmıstın ..?

canım yha fotoların gayet güzel bncee..bn beğendimm.daha da değişir diye düşünüorum..

en son estetik olan biri fiyat verse , kacla kac arası .konunun başlığı ile alakalı cevaplar olsada bilgi edinsek. fiyat dışında hersey konuşuluyor!!!!:uhm:

Arkadaşlar ben kısmetse 10 gün sonra burun estetik ameliyatı olucam . :uhm: bana 4000 fiyat verildi. Nakit peşin 3600 e indiler. bilmiyorumkismile Gerçi benim şu an kafam çok karışık ama Fiyat konusunda bilginiz olsun ha bi de ameliyat sonrası krem falan alınıyormuş. Onlarda 70 falan tutarmış.

ben yeni oldum 6. günüm 1.500 verdim tabi ilaçlarda 70 felan tutmuştur

ben yeni oldum 6. günüm 1.500 verdim tabi ilaçlarda 70 felan tutmuştur

CADIARZU Arkadaşım , hangi şehirde ve hangi doktora oldun onu da bize bildirirmisin lütfen bilmiyorumkismile Fiyat gerçektan çok çok uygunmuş. Bugün 6. günüm demişsin. Geçmiş olsun. a.s. Kendini nasıl hissediyorsun peki ? Doktorundan memnun kaldınmı ? Hastalarına olan ilgi ve alakası nasıl doktorunun ?

selam wichy cok gecmis olsun uzuldum simdi hem bu kadar para vermissin hem de memnun deil sin kimsenin de boyle duruma dusmesini istemiyosun bana ozelden yazarmisin hangi doktor seni ameliyat etti cok tesk ederim cnm

canım cuma günü alçı çıkcak belli deil şimdilik şekli güzel olup olmadığı cuma günü belli olcak ben ozaman resimlerimi koycam ama ben devlet hastanesinde yaptırdım memnun kalırsam yazıcam isminide doktorumun şimdilik korkuyla cuma gününü bekliorum bana dua edin nolur iyi olur hayırlısıyla inşallah

:Saruboceq: inşaallah canım , dualarım seninle . Umarım hayalindeki buruna kavuşmuş olursun. Peki sen hangi şehirde oldun ? Sivas mı ? resimlerini dört gözle bekliyorum. a.s.

yine alçıyı çıkarttırmaya ankaraya gitcem cuma artık git gel yapcam

saol canım inş hayalimdeki burna kavuşurum doktorum çok ilgili alçıyı bile hayır ben çıkarcam dedi sivasta çıkarttıralım dedikde zaten bukadar ilgili olmasa cesaret edemezdim aslaa çok güven verdi..

saol canım inş hayalimdeki burna kavuşurum doktorum çok ilgili alçıyı bile hayır ben çıkarcam dedi sivasta çıkarttıralım dedikde zaten bukadar ilgili olmasa cesaret edemezdim aslaa çok güven verdi..

bilmiyorumkismile Canım yaaaa , doktorunu öğrenmem mumkün mü ? walla böyle ilgili doktor vb sözlerini duyunca içim gidiyor. Artık günlerimi geri sayıyorum. Ameliyat yaklaşıyor ve ben hala tedirginim :çok üzgünüm: birde fiyatını sorsammmmm

herkese merhaba.
Yeni üye oldum ve şu an deli gibi doktor araştırması yapıyorum.Yarın sabah Atilla Oymak'la randevum var. Kendisi için Türkiye'deki ilk estetik ameliyatı yapan dr. diye bahs ediyorlar. Bunun yanında Yakup Avşar'ın da ismini çok duydum.. Sizin Yakup Avşar ile randevunuz nasıl geçti.. Ücret konusunda da ufak bi bilgi verebilir misiniz :)
Teşekkürler..

canim burnunu gordum bayildim!! cok guzel bi burun olmus gule gule kullan =)) bende olmak istiyorum bayagidir doktor arastiriyodum baris cakir'a olurum diye dusunuyodum senin burnunu gorunce bidaha dusuneyim dedim kaydirigubbakcemile3 fiyatida yarisi neredeyse. bisey sorucam, cildin cok hassas mi? o yuzden mi o kadar sislik oldu acaba? benim de cok hassas ve cok korkuyorum acitir gibi duruyo.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…