Burun estetik fiyatları !

2.000 tl ye ameliyat yapan özel hastane olmasına rağmen fiyatlar genel itibariyle 4.000 ile 9.000 arasında değişmekte. fiyatlar doktordan hastaneden burunda yapılacak işlemden hastanede kalınıp kalınmayacağından dolayı fark ediyor.

arkadaslar benden tavsıye estetık yaptırmayın. estetık yaptıranlar kardes gıbıler... hepsı bırbırıne benzıyor :))

ya herkes fiyatin yaninda doktor ismide yazsa daha iyi olur birde fotolarina eklese super olur neden foto eklmiyorsunuz kizlar, herkes gorsun

slm arkadaşlar,
ne yazıkkı çoğumuz aynı konudan çok dertliyiz.bende düşünüyorum ama fiyatlar pahallı o yüzden uygun ve kaliteli bir doktor araştırıyorum. bilenler paylaşırsa seviniriz.

20 ocakta Sadullah Karun'a 3000tl ye ameliyat oldum. Deviasyon ve estetik problemi için.

forzam61
arkadaslar benden tavsıye estetık yaptırmayın. estetık yaptıranlar kardes gıbıler... hepsı bırbırıne benzıyor :))

valla bu forumda birsürü arkadaş estetik oldu hangi birimiz kardeş gibiyiz merak ettim:)eger okdr çok benziyorsak demekki benim bisürü kardeşim var yuppi:):)bilmeden söylenen önyargılı laflar:)!!!!

kızlar bende cok ufak bı problem var 3.amelıyatım olacagı için ince eleyip sık dokuyorum emre ilhan revizyonda cok iyi dediler ama oda 6500 istiyo cok fazla deilmi sizce?

gerçekten cok istemiş resmen kurtlar sofrası gibi bişey olmuş estetik piyasası.hayretler içerisinde araştırmalarıma devam ediyorum arkadaşlar en uygun ve en iyi doktoru bulunca sizlerle paylaşacam.

Arkadaslar bence hep beraber Malatya'ya Bilgeturk Ceylan'a gidelim Nem'in burnu super olmus hem fiyati da uygun. Nem bize yemek yap biz geliyoruuuuuuuz :eek:

Arkadaslar bence hep beraber Malatya'ya Bilgeturk Ceylan'a gidelim Nem'in burnu super olmus hem fiyati da uygun. Nem bize yemek yap biz geliyoruuuuuuuz :eek:

aaaa cnm bnmmmmm gelin vallaaaaa beklerim:)bu arada begenmene çok ama çok sevindim:)

bana cok uzak yaaabenneyaptımki

ufffffffffff yaaaaa kuzuuuu valla bu forumda tanışıpta görmek istedigim kişilerden birisin:)inşşşş bigün karşılaşırıs valla çok isterim:)ayrıca sen gelmeyi site ben sana helikopter kaldırırım kıs:)

Kızlar bende 10 Aralık 2009'da Ankara'da Reha Yavuzer'e toplam 2800TL para verip ameliyat oldum..

X