Burun estetik Melekber çavuş ÖZKAN

Selmanur92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
6
3
32
Kızlar merhaba;MARMARA ÜNİVERSİTESİ PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ' nde Melekber çavuş özkan adlı doktora ameliyat olan oldumu hiç ? sağdan soldan iyi diye duyumlar aldım ama hiç tecrübe yaşamış birini bulamadım,teşekkürler

Merhaba,
MARMARA ÜNİVERSİTESİ PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'nde Melekber Çavuş Özkan'a abdominal-karın germe ameliyatı oldum. Ben de çevredeki referanslarla gitmiştim. Çok memnun kaldım.

Kızlar merhaba;MARMARA ÜNİVERSİTESİ PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ' nde Melekber çavuş özkan adlı doktora ameliyat olan oldumu hiç ? sağdan soldan iyi diye duyumlar aldım ama hiç tecrübe yaşamış birini bulamadım,teşekkürler
Ameliyat oldunuz mu acaba veya dr ile ilgili herhangi bir bilgi

Merhaba uzun zaman olmuş..Ameliyatınızı oldunuz mu.Olduysanız eğer memnunmusunuz...Pendik araştırma devlet hastanesi değil mi ne kadar ödediniz ..Lütfen bilgi verirmisiniz

Lütfen cevaplayabilirmusiniz

benim bi komşum olmuş 4 yıl önce burnu cok güzel ben de revzyon icin görusmeye gideceğim

X