Burun iligi dem :(

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
slm kızlar burun amlelıyatı oldum 1 aylık burnum var ama sıslıklerden asırı rahatsız oluyorum bezen sısıyo bazen sısmıyo bıgn guzel bıgın sıs sıkılıyorum sısdıgı zman burnum nefes almada sıkıntı cekıyorum .
odem olusmasını engellemek ıcın ne yapmma laızm bıtkısel onerılerınız neler

bana eczaneci tanıdığım ödemin gitmesi için bol bol taze maydonoz, üzüm suyu içmemi ve üzüm yememi söyledi... üzüm suyunu ise pakette satılanlardan değil doğal kendimizin yaptığı olmasıymış tabi üzüm suyunu kendimizi nasıl yapalım yemek en mantıklısı olsa gerek :))

maydonoz kılo verdırıyo benımde kılo alamm lazım :S:S uzum sevmem :S ne yapıcam ben yaa ılacı flan olsa keske yada farklı bı bıtkısel ca flan

Yarın itibariyle benim burnumda 1. ayını doldurmuş olucak zemuszemus
Mümkün olduğu kadar bol su iç canım ve şiş olan yerlerin üstüne masaj yap böylece o bölgedeki kan dolaşımı hızlanır. Gece yatarkende 2 yastıkla yat canım başın hafif yukarda kalsın. Geçmiş olsun .. opuyorumnanaktan

Şimdi yazarken burnumun içi çok sızlamaya başladı mafoldumben

BENIM DOKTORUM MASAJ FLAN HIC NI ONERIM YOK SANA DEDI MSAJ YAPMAK YOK KESINLIKLE DEDI :s YASTIK OLAYI KABUL UYGULARIM CANIM

Bana masaj verdi her doktorun yöntemi farklı tabi. Uyurken normal bi yüz bile şişiyo ameliyat olmadan öncede sabahları kalktığımızda yüzümüz gözümüz bi şekilde şiş oluyo. Ödem en çok uyurken oluyo onun için dedim yastıkları :)

maydonoz kılo verdırıyo benımde kılo alamm lazım :S:S uzum sevmem :S ne yapıcam ben yaa ılacı flan olsa keske yada farklı bı bıtkısel ca flan

bende maydonoz sevmem senin gibi ilaç sordum var ama veremem tehkileli dedi genellikle kalp vs ameliyat sonucunda kullanılan ilaçmış malesef yapacak tek şey sabırla beklemek

yastık çok önemli bende uzun süre çift yastıkla yattım şimdide alışkanlık oldu tek yastık yatamıyorum:)
burnun çok şiştiginde buz koyabilirsin buz ödemi alır.
genellikle sabah kalktıgında şişmiş olur o yzdn sabah direk burnuna bakıp moralini bozma...
benim doktorumda masaj önermemişti.. bol bol bepanten sür içine dışına diyordu faydası var zararı yok tavsiye ederim... zamana ihtiyacın var biraz...

benımde cok sıstı ben bol bol buz ve soguk su uyguladım ayrıca odem ıcın kremler var bıde rezene cayıda odem atıyor ama en ıyısı buz gıbı suyu sadece burnunun ustune dök valla ben ole yapıodum...ıse yaraıyodu

yastık çok önemli bende uzun süre çift yastıkla yattım şimdide alışkanlık oldu tek yastık yatamıyorum:)
burnun çok şiştiginde buz koyabilirsin buz ödemi alır.
genellikle sabah kalktıgında şişmiş olur o yzdn sabah direk burnuna bakıp moralini bozma...
benim doktorumda masaj önermemişti.. bol bol bepanten sür içine dışına diyordu faydası var zararı yok tavsiye ederim... zamana ihtiyacın var biraz...

ya aynen ben de tek yastıkla yatamıyorum artık ! :)

2. aydan sonra inanın hergün dahada güzellesen bir burun göreceksiniz. biz ablamın burnunu artık böyle kaldı diye bakıyorduk. 6. aynını doldurdu simdi cok güzel

X