Burun nasl der, Burnu den Arkadalar

I

incikuboncik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi incikuboncik
BURUN DÜŞMESİ SİZİNDE Mİ KABUSUNUZ?
Burun ucu kıkırdak çatısının teknik kusur ile korunması gereken yerlerinden kesilmesi sonucunda oluşabilir. yıllar sonra burun ucunun yavaşça aşağı düşmesi ise, derialtı dokularının incelmesi, elastik liflerin azalması, derinin yaşlanması neticesi meydana gelen fizyolojik bir durumdur.

Kızlar ben henüz rinoplasti olmadım ama burun düşmesi olayından çok korkuyorum sizde korkuyormusunuz burda da karşılaştım burnum düştü diyen kızlarla ve bu topiği açmaya karar verdim burun düşmesi konusunda bilgisi olanlar buraya yazarmısınız
ben burnumu çok kaldırtmayı düşünmüyorum zaten ama ne bilim olduğundan daha aşağı iner diye korkuyorum:nazar:

Eklentiler

• $images[10].jpg
    $images[10].jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 376
slm inci:) bende 12 haziranda tunç tiryaki ye ameliyat olacağım. şimdiden acayip bir korkum var ama doktoruma güveniyorum. burun düşmesi senin de olduğu gibi herkesi korkusu inanırmısın bende çok korkutorum:KK43:

artık burun düşmesi tarih oldu arkadaşlar,yeni tekniklerle yapılan ameliyatlarda böyle birşey söz konusu değil,bende böyle düşünüyordum ama doktorum uzun uzun anlatıp bilgilendirmişti ve böyle birşeyin sözkonusu bile olmadığını söylemişti,doktor seçimi önemli,içiniz rahat olsun

arkadaşlar bu olayı suan ben yasamaktayım 7 yıl önce amlelıyat olmustum adanada..sua burnumun ucu düştü..düşme olayını şöyle anlatayım 1 yıldır cekıyorum zatende bu yaz inşallah amelıyat olacagım..sıkılmazsanız okuyun..burnumun sağ tarafı uç kısmı çöktü iç kısımdan kapandı o taraftan nefes alamıyorum o dusen et kısmı sureklı içten hep yara oluo sureklı kabuklu dıstan helee sinir oluyorum resmen o sağ uç kısmım cukur burnumda sağa tarafım delıgı kucuk soltaraf buyuk duruo cok kotu durumdayım ya delı olacam ben yanıya zaten ılk acıldıgındada benı8m burnumun ust kısmını doktor cok inceltmıs oymus ortadan ıtıbaren burnum cıkıktı kargamel duruo yane yandan offff offffffff

arkadaşlar bu olayı suan ben yasamaktayım 7 yıl önce amlelıyat olmustum adanada..sua burnumun ucu düştü..düşme olayını şöyle anlatayım 1 yıldır cekıyorum zatende bu yaz inşallah amelıyat olacagım..sıkılmazsanız okuyun..burnumun sağ tarafı uç kısmı çöktü iç kısımdan kapandı o taraftan nefes alamıyorum o dusen et kısmı sureklı içten hep yara oluo sureklı kabuklu dıstan helee sinir oluyorum resmen o sağ uç kısmım cukur burnumda sağa tarafım delıgı kucuk soltaraf buyuk duruo cok kotu durumdayım ya delı olacam ben yanıya zaten ılk acıldıgındada benı8m burnumun ust kısmını doktor cok inceltmıs oymus ortadan ıtıbaren burnum cıkıktı kargamel duruo yane yandan offff offffffff

çok geçmiş olsun canım sıkma tatlı canını en kısa zamanda düzelir inş moralını bozma sakın canım.

canım moralini bozma düşünüp düşünüp..snuçta çaresi var ve yeniden ameliyat olup kurtulabileceksin...çok iyi bir dr.seç canım..iyi araştır...birkaç dr.la görüşüp hemfikir al...burnunun kemer kısmını çok oyduğu için mi düşüklük oluşmuş...ilk açıldığında belliydi demişsin..son 6yıl şekli de istediğin gibi değildi sanırım öyle mi??... ben de 18mayısta oldum ameliyat...şimdilik memnunum ama uzun vadede neler olur bilemiyorum...

evet canım ilk açıldıgındada bellıydı zaten burnumun üst kısmı cok oyulmustu hıc kemık kalmamıs dıyebılırım ama ortadan ıtıbaren burnum cıkıktı yane önden bakınca ıkı burun gıbı duruyor yandanda bakınca karga gıbı duruodu hade onu gectım son bır yıldırda burnumun ucu içine çöktü o kısım dıstan cukur duruyor dusunsenıze cok kötü bır durum ya içten sureklı yara burnum sağ kanat içinde sol kanat normal duruyor aman öyle bır dert işte cok canımıs ıkıo okul bıter bımez doktora kosacam

evet bence de biran önce dr.a gitmelisin..yara olup sağlığını da olumsuz etlikiliyorsa kötü tabii..çok geçmiş olsun umarım doğru doktoru seçer ve bu dertten kurtulur hatta yeni burnunla çokçok mutlu olursun canım....

tatlım 7 yıl önce olduğunu yazmışsın haliyle ozamanki ameliyat şimdikinden çok farklıydı
şimdi burun düşmesi yok diyorlar ama bilemiyorum şimdide burnu düşen yokmu sanki,,
vardır elbet hatta ben bi doktor sormuştum onun yaptığı burunlar 6 ay sonra düşüyor dediler yani mutlaka şimdide vardır
korkuyoorrruuuummmm

kızlar cok tesekkur ederım ıyı dıleklerınıze randevumu aldım bıle bu ayın 15 ınde adanda serkan sayılıkan agıdıp mumkunse o hafta olacam amelıyatımı dayanamıyorum artık bu burunua resımlerde sankı ıkı burnum var cok kotu bır durum ya dedıgınız gıbı sımdı teknoloji ilerledı bu dusme olayı olmuyor olabılır artık hakkımızda hayırlısı

cok qecmıs olsun canım bısı oqrenebılırmıyım ılk amelıyatınıdamı adanada oldun ve kıme oldun bende adanada olmayı dusunuyorumda doktor hakkında bılqılendırırsenn hıc dıılse aklımızda bı yer edınır doktorumuzu ona qore secebılırızzz qercekten cok uzuldum durumunaa cok cok cok buyuk qecmısler olsun en yakın zamanda yenı buruncuqunla bızlere resım yollar ve muttluluqunu bızlerle paylasırsın :1hug:

EVET CANIM ÖNCESı VE SONRASI DIYE EKLICEM ZATEN..ben adana baskent hastanesınde olmustum ama doktoun ınan adını soyadınıda unuttum tek hatırladıgım ayagının aksak oldugu ..suan adanda serkan beyın adını cok duyuyorum serkan sayılıkan aklında bulunsıun

bu konuda bilgisi olan lütfen yazsin benim burnum ameliyatta bana göre fazla kaldirilmis ve genis bi burun ucum vardi oda biraz fazla sivriltilmis acaba ikinci ameliyatla eski haline getirilirmi lütfen bisey bilen yazsin ....

bu konuda bilgisi olan lütfen yazsin benim burnum ameliyatta bana göre fazla kaldirilmis ve genis bi burun ucum vardi oda biraz fazla sivriltilmis acaba ikinci ameliyatla eski haline getirilirmi lütfen bisey bilen yazsin ....

bence estetıkle her şey mumkun!!!

Bende kalkik havaya bakan burunlara çocukluğumdan beri bayılırdim ama olmadı aret çerçi Özkan yaptı ama indi ya daha inerse korkunç birşey bu

Ben ikinci ameliyatimi oldum ve burun ucum yine dustu sivri oldu:KK43:(( ya ucuncu ameliyatida olmak istemiyorum biktim artik o degilde millet diyecek bu kiz estetik hastasi olmus anlamiyorlar basarisiz gectigini!

Burun düşme olayının teknikle ilgisi olduğunu düşünmüyorum doktor başarısızsa istediği tekniği uygulasın düşer. Ben 6 sene önce oldum hiç bir şekilde bozulma veya düşme olmadı. ama yeni ameliyat olanlarda düşme olanları duydum. O açıdan söylüyorum..Allah kimseye göstermesin kötü bir olay.

Ben ikinci ameliyatimi oldum ve burun ucum yine dustu sivri oldu:KK43:(( ya ucuncu ameliyatida olmak istemiyorum biktim artik o degilde millet diyecek bu kiz estetik hastasi olmus anlamiyorlar basarisiz gectigini!

canm 2.ci ameliyatındamı bayıltılarak oldu?yoksa sadece lokal anesteziyle burun ucumu düzeltildi?

X