Burun ucuna doğru kıkırdakta beze gibi bir içten şişlik

egeceden

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2016
185
32
32
arkadaşlar ameliyat olalı 8 ay oldu tam anlamıyla şişlikler inmedi ama sağ tarafımda burun ucuna doğru tam çukur olması gereken yerde böyle elleyince sanki beze gibi top gibi bişi hissediyorum ve alçı açldıgı ilk günden beri vardı geçer geçer diyodum ama hala grm geçmedi bu saatten snrada geçmez artık demi? Böyle bi durumu olan oldumu hiç doktorun hatası olabilir mi acaba müdahale ederek düzeltebilir mi ki :KK43: çünkü şekli bozuyor delikler ve sağ saol profil haliyle farklı cıkıyo resimlerde vs... :KK43: doktora da gidemedim henüz ama cok canımı sıktı bu durum,kalkıpta bana bu düzeltilmez derse nolucak yani :KK43:

Yada böyle durumlarda lokalle düzeltiliyorsa bile tekrar mı şişiyo burun gene,ayyy gene mi çekicem o başlangıcta çekilen lanet evreyi :KK43:((( şiş ödemlii sinir bozucuu

Bende de aynı şişlikler var özellikle fotoğraf çektiğimde Işıkta küçük top şeklinde parlak bir şişlik görünüyor tam burun kanatlarımla ucunun arasında benimde 40 gün oldu o yüzden daha geçmesine zaman var diye bakıyordum ama 8. Ayda hala geçmedi diyorsunuz bende bir Endişelendim şimdi

Benim de tam kikirdak kismimda oyle bir tumsek gibi bir sey olustu. Sol profilden cok belli duruyor. Doktor kikirdak kaymis 6.ayda lokalle duzeltirim dedi bekliyorum bakalim.

Bu ıslemı ben yaptırdım doktorlar hep hallederız dıolar bence yenıden amelyt olmadan olmuor lokalle falan bosuna beklemeyın bende cok bekledım altıncı ayı duselcek dıe hala bakıorm farklı yıne tabı odemlendı ayrıca lokal yapdırmayıda tavsıye edmıorm bes dakka dedıklerı ıslemmbes dakka kalmıor

arkadaşlar ameliyat olalı 8 ay oldu tam anlamıyla şişlikler inmedi ama sağ tarafımda burun ucuna doğru tam çukur olması gereken yerde böyle elleyince sanki beze gibi top gibi bişi hissediyorum ve alçı açldıgı ilk günden beri vardı geçer geçer diyodum ama hala grm geçmedi bu saatten snrada geçmez artık demi? Böyle bi durumu olan oldumu hiç doktorun hatası olabilir mi acaba müdahale ederek düzeltebilir mi ki :KK43: çünkü şekli bozuyor delikler ve sağ saol profil haliyle farklı cıkıyo resimlerde vs... :KK43: doktora da gidemedim henüz ama cok canımı sıktı bu durum,kalkıpta bana bu düzeltilmez derse nolucak yani :KK43:

Merhaba umarım mesaji mi gorursunuz. Ayni durum bende de var 6 ay olucak ameliyat olali bugun kontrole gittim tekrar. Fakat doktor bekliycez, zamanla inecek diye dusunuyorum dedi. Sizde durum nedir hala?

Benim de tam kikirdak kismimda oyle bir tumsek gibi bir sey olustu. Sol profilden cok belli duruyor. Doktor kikirdak kaymis 6.ayda lokalle duzeltirim dedi bekliyorum bakalim.

Lokal yaptirdiniz mi peki? cok korkuyorum 2. Operasyonu olmaktan ama bende de var beze gibi sislik. Sureci anlatir misiniz lutfenn 6. Ayima girdim ben

X