Burun ve Meme Buyutme, kombine ameliyat olanlar

ladyta

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
120
17
Merhaba,

Burun ve meme buyutme ameliyatlarini birlikte olanlar, ozellikle Ankarada boyle bir ameliyat olanlar varsa tecrubelerinizi paylasir misiniz? drnuz kim, ne kadar odediniz gibi..

Birde bu iki ameliyati yapacak drun ikisinde de iyi bir estetik dr u olmasi lazim, boyle bir dr bulmakda cok kolay degil.. Bu tarz bir ameliyat icin mesela KBB dr burunu yapsa sonra baska bir estetik dr u meme buyutme yapsa ne kadar guzel olur, hic boyle ameliyat olan var mi?

İstanbul'da olsanız evren hanım yapıyor ama acısına Nasıl katlanacaksınız benim burunda 7. Günüm ve kendime gelemedim tam olarak :KK43:

ne de olsa agri sizi olacak bir hafta yatacaksin, ikisi aradan ciksin.. bidaha aneztezi almak zor. Ama iste dr onemli, cunku burnumu KBB doktoruna yaptirmak daha mantikli gibi geliyor..

ne de olsa agri sizi olacak bir hafta yatacaksin, ikisi aradan ciksin.. bidaha aneztezi almak zor. Ama iste dr onemli, cunku burnumu KBB doktoruna yaptirmak daha mantikli gibi geliyor..
kbb doktoru estetikte pek iyi olamayabilir.Devlet hastanelerinde plastik cerrah ve kbb uzmanı aynı anda anlasıp kabul ederlerse 2 ayrı doktorla ameliyata girebilirsiniz.Kbb uzmanına gittiğimde solunum problemini ben hallederim o sırada estetik iişini de plastik cerrrahımız halleder demişti kabul etmedim.

aa guzelmis bu, ben hacettepe deki estetik dr una sordugumda biz onlardan daha iyi biliyorum biz yapariz burunu, iki dr olmaz fln dedi :) estetikcilerin yaptigi burunlar dusuyor diye okudum hep. o yuzden bide burnumda deviasyon var, onlari sanki kbb dr daha ii yapar.

arkadaslar yok mu bu konuda yardimci olacak, tecrubelrini paylasacak birileri :KK43:

Merhaba,

Burun ve meme buyutme ameliyatlarini birlikte olanlar, ozellikle Ankarada boyle bir ameliyat olanlar varsa tecrubelerinizi paylasir misiniz? drnuz kim, ne kadar odediniz gibi..

Birde bu iki ameliyati yapacak drun ikisinde de iyi bir estetik dr u olmasi lazim, boyle bir dr bulmakda cok kolay degil.. Bu tarz bir ameliyat icin mesela KBB dr burunu yapsa sonra baska bir estetik dr u meme buyutme yapsa ne kadar guzel olur, hic boyle ameliyat olan var mi?

Merhaba L ladyta doktorun tavsiyesi olmaz derler ama benim burnumu yapan dr. eşi ile birlikte hem burun hem meme ameliyatı gerçekleştiriyor. İstanbul Anadolu yakası Ataşehirdeler. Dr. Bekir sivri aslında KBBci ama estetik yapıyor KBB sorunlarını da gidererek, eşi de Dr. Ayşegül Sivri o da estetisyen genellikle göğüs yapıyor. bir araştırmanı öneririm.

arkadaslar Ankarada burun estetik ve meme buyutme ameliyati birlikte olan ve memnun olanlar bana dr tavsiyesinde bulunur musunuz?

X