Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Busty serum kullananlar ?

Canım ben 2. Kutuda 3. Serumdayım şimdiye kadar her gece aynı saatte düzenli olarak sürdüm bir tek dün gece çok rahatsız olduğum için unutmuşum. Başladığımda 86 cm idi göğüs ölçüm şimdi ölçtüm hiçbir değişiklik yok. Cm olarak büyümeyi geçtim bi sertleşme bi gerilme hiçbir şey yok. Açıkçası ümidimi yitirdim diyebilirim şuan sadece para verdiğim için kullanmaya devam edicem. Bir ilerleme olursa yine yazarım buraya
Bekleyın hanmefendi ben kullanıyorm ınanamazsnız degısıme

Kullanıp etki gören birisi var konuşmanın başında o yazsa aslında çok güzel olur benimde içim rahatlar
Ben o numarayı arayıp istedm 2.kutudaym 5 kutu aldm ınanılmaz dolgun ve dikkeşti cok sönuk ve sarkıktı zayıfladgm anıden ama moralimi cok bozuyordu bu durum. Simdik guvenm geldı kasımtı bendede var 20 gbdur kullanıyoru

Meb ebru1980... hangi numaradan sipariş verdin. Ürünümün orijinalligi konusunda tereddütlerim var. Ben face de reklamını görerek vermiştim.

Ben, burada bu ürünü övenlerin, reklam amaçlı üye olan fake üyeler olabileceklerini düşünüyorum açıkçası. Yanılıyorsam eğer kusura bakmasınlar.
Kazen, lütfen üyelikleri inceleyebilir mi acaba ?

Kullanmadım ama işe yaradığını düşünmüyorum en azından kalıcı değildir . Silikon şart bence . Emzirmeden önce doku dolu 85 olan göğüslerime emzirmeden sonra 75 İ zor doldurur oldu hafif sarkma da cabası . Silikona cesaret edemiyorum ama belki kaldırma işlemi yaptırabilirim ama bu tarz kremlere nedense hiç güvenim yok

Bayanlar Merhaba ben beşinci kutuda çok boşladım bi kullandım bi kullanmadım. Sol göğsüm yoktu neredeyse diyebilirim serumlar sonrasında toparladı .hiç etki etmedi diyemem tabi ama beş kutuyla istediğim büyüklüğe ulaşamadım. Devam edip etmeme konusunda tereddütlüyum. Bundan daha fazla büyümeyecek ise para vermek istemem.

Ben de buradaki yorumları okuyup aldım. Büyümeyi garanti ettiler telefonda. Böyle alenen yalan söylenebilir mi acaba :110:gelen kutuda fatura dışında ne bir bandrol ne bir kılavuz ne de bir sertifika var. Telefonda sertifikalarıyla beraber geliyor denmişti. Göz göre göre bir dolandırma tabiki de cezasız kalmaz. Umarım sonuç olumlu olur.

Benim bugün 6. Gün oluyo çok hafif bi dolgunlaşma var zaten ben ilk aradığım da bana 1 hafta içinde etkisini gösterir demişlerdi büyüme çizelgesi felen oluşturalım arayın demişlerdi dün kızacaktım aradım kişiye göre değiştiği için 12 diyorum ben dedi umarım sonuç olur

Merhabalar,

3. kutuya başladım bayanlar. Fazla değil ama az da olsa büyüme ve dikleşme mevcut. Regl döneminde başladığımdan dolayı ölçememiştim, bu nedenle bir ölçü veremiyorum ama dediğim gibi gelişme var. 3. Kutu sonunda istediğim büyüklüğü yakalayamazsam, tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum. Hâlâ kararsın olanlar varsa, bir kutu dahi olsa denemelerini tavsiye ediyorum; tabi düzenli kullanmak şartıyla. Sağlıcakla kalın. :KK54:

Bayanlar bugün serumu başka sitelerden de araştıradım dedim ve yorumları okuyayım dedim ne gördüm biliyor musunuz?bizim bu başlıkta yazdığımız olumlu yorumları aynen başka bir isimle paylaşmislar.hatta bir yorumda direkt benim nickimi kullanarak yorumumu paylaşmislar. Merak edenlere sitenin adresini verebilirim.

Bayanlar bugün serumu başka sitelerden de araştıradım dedim ve yorumları okuyayım dedim ne gördüm biliyor musunuz?bizim bu başlıkta yazdığımız olumlu yorumları aynen başka bir isimle paylaşmislar.hatta bir yorumda direkt benim nickimi kullanarak yorumumu paylaşmislar. Merak edenlere sitenin adresini verebilirim.

Mrb yani aldatk mi bnm 3. Kutu btcek tk yok dolandrldk mi ne diyosunuz kzlar icimde oyle bi his var ?

X