büyü işiyle ilgili yardımmm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
merhaba arkadaşlar. eski kayınvalidem sürekli hocalara gidiyor ve çocuğumu benden büyüyle aldı. çocuğumla aramı açtı beni unutturmak istiyor. bana göstermiyor. zaten evliliğimide büyülerle o bozdu. lütfen dolandırılmak istemiyorum bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir gerçek bir hoca varmı?
Bunlar için büyüye gerek yokki azıcık kötülük potansiyeli olan herkes yapabilir . Dava edin.

Velayeti baba mi aldi? Sonra da cocuga babaanne mi bakiyor? Onlar da cocugu kotu etkilediler sanirim, bu yuzden mi cocuk sizinle gorusmek istemiyor? Herseyi bastan yazarsaniz daha cok yardimci olmaya calisiriz.

Cahillik başa bela. Hayatınızdaki çoğu şey sizin elinizde siz büyü ufurukle çocuğunuza kavuşmak istiyosunuz yazıklar olsun. Bı avukat tutun ne biçim insanlarsiniz bu ne cahilliktir ya

Hayır bu konu neden kapanmadı? Konu sahibi ceza aldı mı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
İlk açıldığında kapatılmış ve üyeye de işlem yapılmış ama güncellemeler sonrası kendiliğinden aktif olmuş konu.

Ah Merlin ah şimdi burada olsaydı neler yapardı neler, şifacılarla klanları kızdırdı, güç kılıcına da edilemedi henüz🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X