Büyük bir çaresizlik çıkmazı içindeyim

21 yaşında bu kart horozun nesi seni etkiledi be bacım.hic mi yaşıtım yoktu?hiç mi üniv hayalin yoktu?hiç mi çalışayım, kendime birşeyler alayım demedin?Çok mu lazımdı 21 yaşında evlilik?

Kızlar inanın nereden başlamalı bilemiyorum. Ben 23 yaşındayım eşim 38 yaşında. Biz 1,5 yıl önce tesadüf eseri tanıştık fakat aslında aynı mahalleden sayılırız. İki aile de mahallede tanınır. Ondan 1 ay sonra evlilik teklifi aldım ve kabul ettim. 2 hafta sonra nişan oldu ve 6 ay sonra nikah oldu. Nişanlılık süreci benim için çok zordu. Eşimin annesi vefat etmiş babası kardeşi yengesi yeğenleri ile birlikte yaşıyordu. Kayınbabam başlarda iyiydi eltimin çok etkisinde kaldı. Annemler ev verdi oturmamız için kiracıyı çıkardık zar zor pandemiden ötürü. Tam 21 günlük kapama çıktı şansımıza tadilat başladı. Kayınbabam ve eşimin kardeşi esnaf marangoz kaynım ilgilendi. Kayınbabam erteledi sürekli masraftan kaçmak için annemlere tavır aldı sebepsiz yere. Eltim de eşimle küstü zaten dini nikah günü hatta kadir gecesi annemlere gelip banyoda düğümlü ip büyüsü yapmaya çalıştı. Kayınbabam gecesine zorla getirildi ve eşofmanlarla. Nikah günü de eltimin annesini nikaha getirmeye gitti tam arabaya binerken yetişti. Kısacası 1 nişanlık 1 ikinci el gelinlik ve bindallı ve 2 bilezik ile gelin oldum. Asıl travma burada başlıyor. Nikah günü regl oldum ve eşimin küçük yeğeni 3. gün bizde kaldı. O gece eşim votka içip bizi uykuya gönderdi. Sabahleyin uçakla balayına gidecektik. Gece yarısı 16 yaşındaki halasının torununa gelir misin beni hiç sevmedin mi gibi mesajlar yazmış Whatsappta. O kızı bana şizofren aşık yeğen olarak tanıtmıştı. Ben konuyu açamadan boşanalım mı yoksa deyip kahvehaneye çay içmeye gitti. Döndüğümüzde kaynım doğalgaz masrafını nişanda üstlenmişti 5 ay ödememiş doğalgaz firması bizi aradı üst üste ben de sonunda nikahtaki tek bileziği eşimin eline verdim bozup ödedik yarısını. Bu sebepten bir iki ay soğuk su ile duş aldım ve piknik tüpünde yemek yapmak zorunda kaldım. Kurban Bayramı ziyareti için nikâh haftası bize gelen 40 yaşındaki teyzesinin kızına gittik. Kadın kapıyı açar açmaz eşime bunu niye getirdin len dedi gülerek ben önemsemedim. 5 gün boyunca denizlerde süründürdü ben sonunda yorgun düştüm. Bilerek beni önden sokuyordu duşa ve eşime fitne tohumları ekmiş. Kadınlığı yok becerisi yok daha çocuk işin zor elleri aşırı titriyor psikolojik rahatsızlığı mı var ilaç mı kullanıyor demiş. Eşim bunları bana şezlongda oturup birasını içerken anlattı ve herkes senden şikâyetçi dedi. Karşıdaki denizde olan bir kadını gösterdi bak filinta gibi kadın sen de 60 yaşındaki nene gibisin zayıfla yanıma yakış yoksa tabi karıya kıza giderim dedi. Ellerim titrediği için eve dönüşte evin içinde çay bardağı ile yarım saat egzersiz yapacakmışım. Kendisi için dualar etmiş inşallah kısırımdır diye yanımda da üç kez dua etti. Eğer hamilelik olursa kürtaj olacaksın yoksa bebeğin adı piç kalır kir pasak içinde yaşamasını istemiyorum sakın ağlama git ablamdan özür dile dedi. Kadın anladı amacına ulaştığını ve gelmedi bilerek. Döneceğimiz gün ablaya bir sorun mu var diye sordum bana annen baban seni balkondan bile dışarı çıkarmamış psikolojik yardım alman lazım içine attığın çok şey var eşin bizim canımız kanımız ona birşey olursa hepimiz ayaklanırız dedi. Eşim döndüğümüz akşamına rakı sofrası kur karşılıklı karı koca oturup konuşalım dedi. Beni yine uykuya gönderdi ve telefonumdan kına gecemize gelen 42 yaşındaki 4 kızı olan tesettürlü eşinden ayrı abla dediği yan komşusunu aramış bende ses kaydedici vardı. Engeli aç bana dönüş yap demiş sonrasında Whatsapptan cinsellik teklifinde bulunmuş. Kaydı açınca yataktan fırladı sen beni mi takip ediyorsun dedi ve gece 5 terlikleri bile giymeden annemlere ses gitmesin diye evi terk etti. Döndüğünde elimden kendi anne yadigarı yüzüğü alıp bu sende kiralık kirayı uzatmaya bak dedi bir fabrikada çalışan işçinin bile üç ay deneme süresi varmış bu sürede işçi verimli olmazsa işten çıkarılırmış herşey bitti al kimliği git adliyeye pazartesi dedi. 3 ay böyle ağladım. Kasım ayına doğru sosyal medya dokümanları çıkardım ve nişanlılıkta ne zaman alkol alsa mutlaka bir arayış içinde olmuş. Sabah evi terk etmiş gibi göründüm ama annemlere indim 16 saat beni aramış otogarda otellerde. Sonunda bir arkadaşı aradı annemleri ve içmiş açılın önünde kalp spazmı geçirmiş dedi. Dayanamadım gittim tabi annemlerde ikna etti beni. Ocak ayında tam evliliği sorgulama aşamasına geldim ve onun üroloji randevusu vardı bebek olmuyordu tam o günden 1 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Bu arada bende duygudurum bozukluğu var 10 yıldır kış aylarında yoğun depresyon geçiriyorum. Hamilelikten de ilaç kullanımı yasak olduğu için ve öncesinde de eksik kullandığımdan öncekinden daha da şüpheci oldum herşeyi sorguluyordum. Birkaç hafta sonra eşimin Instagramda kendi telefon numarasına kayıtlı 2 hesap gördüm. Birinde tamamen kadın fotoğraf beğenileri ve kadınlarla mesajlaşmalar diğerinde ise aktif gay olduğunu söylemiş erkeklere. Önce hesapları inkar etti evden gider gibi blöf yaptı önümde kendini tokatladı defalarca sonra kafa bulduğunu söyledi. Zaten daha önce de tişörtünü yırttı önümde kendini dövdü kapıları bıçakladı boynuna bıçak dayadı. Cinsel hayatımız sıklık olarak kötü değil ama görev icabı gibi hissediyorum ona göre çok normal ve ben aşırı istekliyim. Ağlasam yanıma gelmiyor bazen ağlama sakın diyor susturuyor kendini döverek. Hep surat ifademi yargılıyor gün içinde durgun musun ne oldu TV ekranına bakarken bile artık evin içinde maskeyle gezmek istiyorum. Bugün yabancı gibi davrandım o da aynı hiç sormuyor bile neden diye iki kez kahvehaneye gitti geldi. Annemler boşanmamı istemiyor eşimi tutuyorlar benim işim yok hamileyim psikolojik olarak da iyi değilim zaten ama katlanmak da istemiyorum kimsem yok gideceğim bir gün de olsa kalacağım. Ne yapmalıyım bilmiyorum her günüm ağlamakla geçiyor Allah'ım yardım et....
Öncelikle Allah sabır versin sana senin de ailen aile değilmiş hiç duymadın aynı mahallede oturduğun insanlar alkoliğin teki ailesi böyle, şöyle diye niye gittin evlendin be kızım hayatını mahvetmişsin

X