Büyük Ekim indiriminden yararlanmak adına kendime ders çalışmak için tablet almak istiyorum yardımcı olur musunuz? 🙈

kpssanneveoglu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
131
56
28
Çok kararsızım ya Samsung mu yoksa Apple ipad mi. İkisi de 3 bin fiyatlarında
İstediğim uzun kullanabilmek
Samsung olursa sim destekli olması, kalemli olması. İlk defa İnternetten elektronik Cihaz Alicam, aramızda netten elektronik alıp kazaya kurban giden var mı korkuyorum açıkcası... Ve de tavsiyelerinize açığım hanımlar tablet kullanıcıları hangisi daha kullanışlı?

Tableti nasıl uzun ömürlü mü şuan sepette 1 tane tutuyorum Samsung galaxy s6 lite p617 🤭🤭 2995 tl cik ☹️ çok pahalı
Huawei candir.
Samsung telefon kullaniyordum. Berbatti.
Huawei aldim aralikta 3 sene olacak. Hafizasi agzina kadar dolu ve en ufak kasma yok. Ustelik hala sarji 2 gune yakin gidiyor.
Ayni sekilde tablet ve akilli saatini de kullanıyorum. Hepsinden ayri ayri cok memnunum.

Huawei candir.
Samsung telefon kullaniyordum. Berbatti.
Huawei aldim aralikta 3 sene olacak. Hafizasi agzina kadar dolu ve en ufak kasma yok. Ustelik hala sarji 2 gune yakin gidiyor.
Ayni sekilde tablet ve akilli saatini de kullanıyorum. Hepsinden ayri ayri cok memnunum.
Senin yorumdan 1 gün öncesi Samsung almıştım 🙄🥺

Hayirli olsun ne diyelim :)
Ben Samsung'a tovbe ettim.
Elimdeki telefon Huawei aslında pek elin çinlisine para ödemek istemedim Uygur Türk kardeşlerimize yaptıkları eziyetler, işkenceler yüzünden biz ucuz diye onlardan alışveriş yaptıkça onları kazandırcaz 😒😒 Huaweileri batsın! Samsung almasaydım Apple alma kararındaydım ama şimdilik cihaz canavar gibi memnunum 🥰🥰

Elimdeki telefon Huawei aslında pek elin çinlisine para ödemek istemedim Uygur Türk kardeşlerimize yaptıkları eziyetler, işkenceler yüzünden biz ucuz diye onlardan alışveriş yaptıkça onları kazandırcaz 😒😒 Huaweileri batsın! Samsung almasaydım Apple alma kararındaydım ama şimdilik cihaz canavar gibi memnunum 🥰🥰
Samsung evet ilk asamada oyle. Ama sonradan sacmaliyor. En azindan benim kullandigim oyleydi. Insallah sizinki saglam cikar.

X