büyük gün

adet olucak gibi ağrı oluyor hafif akıntı vay crino jel kullanıyormusun

Benimde Sürekli Değil Ama Ara Ara Adet Benzeri Sancilarim Oluyor Gerçi Daha 4. Gün Senin Ne Zaman Başladi Ağrilarin?
Benimde Crione Un Sebep Olduğu Beyaz Renkli Akintim Var Ama Kahve Rengi Falan Değil...

Ben Sürekli Yatiyorum Sadece Tuvalete Kalkiyorum Yemeği Bile Yatakta Yedim Sen Ne Yapiyorsun Ayaklandin Mi

ben 3 gün yattım 4. gün yola çıktık ankarada yaptırdık tokatta oturuyorum o zamandan beri ayaktayım ağır işler yapmamaya çalışıyorum bana 4 embriyo transfer ettiler sana kaç tane transfer ettiler

Yahu Sen Tokatlimisin Bende Tokatliyim Yazinda Geldim Ama 2 Gün Kalabildim. Pazarliyiz Biz. Kuzenimde şimdi Orada Pratisyen Hekim Kocasida Reşediye De Doktor.

Bana 3 Transfer Yapildi Ama Açikcasi Yasal Olani 3 Seninkiler Biraz Kural Ihlali Yapmiş çaktirma

aa gerçektenmi benim eşim astsubay tainimiz buraya çıktı senin bebişlar nerde yapıldı

Ben şuan Masnisa Da Yaşiyorumm. Iş Nedeniyle Ama Doğma Büyüme Istanbulluyum Tokat Bağlantim Babamdan Kaynaklaniyor. Ben De Ilk Kez Bu Yaz Gitdim.. Kuzenimde Aslinda Istanbuldaydi Ama O Da Mecburi Hizmet Için Gitdi. Benim Tedavim De Izmir De Yapiliyor

Kizlarrrr Benim Testime De 3 Gün Kaldi 3 Gün Diyorum Dr Umun Bana Verdiği Kan Testi Randevumdan önce Regl Günüm Var Yani 18 Ocakta Gelmezse Bebeğim Benimle Diyeceğim Bir Umutla.bana Aşilama Yapildi Ilk Aşilanmam Bu Arada.........sizede Bol Sabirlarrrr Ve Iyi şanslarrr Kizlar

hadi bakalım hepiinizinki benden önce .... inşallah hpinizin iyi haberlerini alırım buradan

arkadaşlar hepimiz büyük günü bekliyor..benimde kaldı son iki gün..son adetim 15. deydi adet görmedim daha ..normalde 2 ya da 3 gün önce olurdu..ya hamileyim ya da ilaçlardan geçikti..swetlana bir gün arayla test yaptırıcaz ...adet sancısına benzer ağrım oluyor ama çok uzun sürmüyor..adet gecikmesi bir belirti mi bilen var mı???dayanamadım idrar testi yaptım çok çok belirsiz bir ikinci çizgi gördüm biraz umut doğdu içime...

inşallah hepinizin güzel haberlerini alırız buralardan...Allah sizlere sabır versin çünkü beklemek günleri saymak çok zor...öpüyorum hepinizi...

arkadaşlar hepimiz büyük günü bekliyor..benimde kaldı son iki gün..son adetim 15. deydi adet görmedim daha ..normalde 2 ya da 3 gün önce olurdu..ya hamileyim ya da ilaçlardan geçikti..swetlana bir gün arayla test yaptırıcaz ...adet sancısına benzer ağrım oluyor ama çok uzun sürmüyor..adet gecikmesi bir belirti mi bilen var mı???dayanamadım idrar testi yaptım çok çok belirsiz bir ikinci çizgi gördüm biraz umut doğdu içime...

ısılcım silikte olsa ikinci çizgi pozitif demektir gönlünü ferah tut...
adet gecikmesi tabiki belirti ama kullanılan ilaçlar mesela crione da yapıyor zaten

hadi bakalım rabbim yuzunuza gülsün inşaallah saglıklı gebelik ve mutlu son olsun

:1rolleyes:kızlar teste 3 gün kaldı gelin konuşalım gelişmeleri

hayırlı olsun canım.:1hug:inşallah iyi haberlerini alırız.
benimde transferimin 4.günü .teste daha var.
allah hepimizin gönlüne göre versin.emeklerimizi boşa çıkarmasın.a.s.

hayırlı olsun canım.:1hug:inşallah iyi haberlerini alırız.
benimde transferimin 4.günü .teste daha var.
allah hepimizin gönlüne göre versin.emeklerimizi boşa çıkarmasın.a.s.

kuzumcum benimde 4. günüm bişey sorucam sana adet ağrısı gibi ağrıların varmı seninde:bbo:

kızlar bende adetimi bekliyorum ilk aşılamam olacak.ama hiç umudum yok....

X