Büyük mutsuzluklar/haksizliklar sonrasi gercek aski/sevgiyi bulmak mümkünmü?

Yok sanifim yanlis oldu berabdr oldugum burdan benim gibi biriydi.. turkiyeden birini getirmek söz konusu dehil burdan istiyorum ama bulmak imkansiz Dogru insan Dogru yer Yok ssnki :/
Yok, aklıma geldi uyardım. Çok muzdarip olan var o durumlardan da.

Ve eklemek istiyorum sanki bir ruyadan uyandim koca bir yalandan uyandim. Ne hayallerim vardi neler... saf sevgimi kullandi inandirdi ya beni kendine Allaha havale ediyorum. Nasil guvenicem nerde nasil tanisabilicem yeni insanlarla hic bilmiyorum sadece Soru isaretleri var. Insallah bana yasattiklarina gun gelir bin pisman olur aynisini Yasar.

Yurtdışında imkan daha çoktur
Türk ve müslüman demişsiniz yaşadığınız yerde Türk dernekler ya da kulüpler yok mu ?
Oralara takılsanız
İş çevreniz bankacı iseniz geniş olur oradan birilerini bulabilirsiniz.
Nasip bu işler
Çokta üstünde durmayın
Gezin tozun kendinize daha çok zaman ayırın
Olacağı varsa oluyor zaten
Çok takmayın

Yurtdışında imkan daha çoktur
Türk ve müslüman demişsiniz yaşadığınız yerde Türk dernekler ya da kulüpler yok mu ?
Oralara takılsanız
İş çevreniz bankacı iseniz geniş olur oradan birilerini bulabilirsiniz.
Nasip bu işler
Çokta üstünde durmayın
Gezin tozun kendinize daha çok zaman ayırın
Olacağı varsa oluyor zaten
Çok takmayın

Yok pek öyle dernekler fln malesef... bankaciym evet ama simdiki isimde fln Yok öyle bi cevre Yani kimse yok öyle halbuki büyùk bi sirket.... bilmiyorum inanin nereye kdr nöyle gez toz yurtdisi tatil vs Görucu usulde abes geliyor iyi bisey olabillse bile Baskalarini karistitmaj tuhaf geliyor..... burda hep sosyal medya fln tinder fln Oda hep fasa fiso

Yok pek öyle dernekler fln malesef... bankaciym evet ama simdiki isimde fln Yok öyle bi cevre Yani kimse yok öyle halbuki büyùk bi sirket.... bilmiyorum inanin nereye kdr nöyle gez toz yurtdisi tatil vs Görucu usulde abes geliyor iyi bisey olabillse bile Baskalarini karistitmaj tuhaf geliyor..... burda hep sosyal medya fln tinder fln Oda hep fasa fiso
Görücü aslında kötü değil
Eskiden görücü usulü demek hiç tanımadığın birini ailenin bulması kendimin de nikahta görmen demekmiş
Görücü demem artık mesela teyzene diyeceksin var mı etrafında bana uygun biri diye o da varsa adını söyler sosyal medyadan konuşursunuz olursa kahve içersiniz.
Görücü bu yani

Görücü aslında kötü değil
Eskiden görücü usulü demek hiç tanımadığın birini ailenin bulması kendimin de nikahta görmen demekmiş
Görücü demem artık mesela teyzene diyeceksin var mı etrafında bana uygun biri diye o da varsa adını söyler sosyal medyadan konuşursunuz olursa kahve içersiniz.
Görücü bu yani

Dogru öyl fazla akrabamiz Yok bu arada bazen annemi taniyanlar diyor ama iste o kisunin kendisinin haberi varmi onu bile bilmeden tuhaf geliyor abes geliyor.... belki öyle olursa tm diyip Kim nesi ismi ne eklesin face ordan konusuruz divem

Dogru öyl fazla akrabamiz Yok bu arada bazen annemi taniyanlar diyor ama iste o kisunin kendisinin haberi varmi onu bile bilmeden tuhaf geliyor abes geliyor.... belki öyle olursa tm diyip Kim nesi ismi ne eklesin face ordan konusuruz divem
Evet bir eklesin de ne kaybedesin

Gerçek aşk, hayatımızın aşkı gibi tabirlere inanmıyorum... ancak evet aşık olabilirsiniz. İnanın buraya yazanların önemli bir kısmı aşık olarak evlenmiş sonrasında hüsrana uğramıştır. Öyle hayatımızın aşkı moduna çok girmeden, beklentiyi aşk filmleri düzeyinde çıkarmadan tabiki aşk yaşarsınız... Öbür türlüsü yine hayal kırıklığı

Gerçek aşk, hayatımızın aşkı gibi tabirlere inanmıyorum... ancak evet aşık olabilirsiniz. İnanın buraya yazanların önemli bir kısmı aşık olarak evlenmiş sonrasında hüsrana uğramıştır. Öyle hayatımızın aşkı moduna çok girmeden, beklentiyi aşk filmleri düzeyinde çıkarmadan tabiki aşk yaşarsınız... Öbür türlüsü yine hayal kırıklığı

Hep gercekci davranirdim nasip kader kismet sevgi saygi olsa bile o bile buyuk bidey zamanla farkli belki olur sonu Adam akillisini bulup anlasmak ... kimseye guven Yok

Yakın arkadaşımın eski sevgilisiyle tanışma hikayesi Alman utangaçlığını yerle bir eder 😂😂😂

Bir Alman, arabasıyla geçerken arkadaşımı görüyor/gözüne kestiriyor ve tanışıp kahve içmeye davet ediyor, ortalama 6 ay birlikteydiler. Sonradan Karakterleri uymayıp ayrıldılar.
Bana da Lidl’de biri çıkma teklif etmişti tam da date olarak görüştüğüm kişiyle ipler koptuğu gün. 🤣🤣

Eğer nasipse doğru kişi gökten zembille düşebilir. Hayat süprizlerle dolu.

Yakın arkadaşımın eski sevgilisiyle tanışma hikayesi Alman utangaçlığını yerle bir eder 😂😂😂

Bir Alman, arabasıyla geçerken arkadaşımı görüyor/gözüne kestiriyor ve tanışıp kahve içmeye davet ediyor, ortalama 6 ay birlikteydiler. Sonradan Karakterleri uymayıp ayrıldılar.
Bana da Lidl’de biri çıkma teklif etmişti tam da date olarak görüştüğüm kişiyle ipler koptuğu gün. 🤣🤣

Eğer nasipse doğru kişi gökten zembille düşebilir. Hayat süprizlerle dolu.

Haklisiniz insan sadece hayal kiriklari sonucu pes diyor imkansiz diyor ama Kim bilir rabbim buyuk

Elbette var inancim tam artik isyan fln etmek istemiyorum ama nerde nasil cikicak karsima fln bunlari dusunmeden edemiyorum rabbim yazarsa olur biliyorum ben cok zorluklar cektim artik mutlu olmak istiyorum Hemde cok ama bir arayis icinde olmalimiyim olmamalimiyim onuda bilmiyorum.... Bende ilerde coluk cicuk sahibi olmak istiyorum tatillere girmek istiyorum bilmiyorum :/
mutlu olabilmeniz için önünüzdeki engel bir tek sizsizniz gibi geldi.Mutluluk kaynağını başkaları gibi görürseniz size mutluluktan ziyade mutsuzluk getirir.

mutlu olabilmeniz için önünüzdeki engel bir tek sizsizniz gibi geldi.Mutluluk kaynağını başkaları gibi görürseniz size mutluluktan ziyade mutsuzluk getirir.

Bunu Bende dusundum ama mutlu olsam bile genel anlamda nornal sartlarda elbette biriyle mutlu olmak istiyosun bi anlam busey katsin sevmek sevilmek güzel setler

Daha yaşınız genç neden bu kadar umutsuzsunuz? Doğru insan doğru zamanda gelecektir. Demek ki daha zamanı var. Negatif düşünerek pozitifi çekemezsiniz. Öncelikle inanın, kendinizi sevin ve kendinize güvenin. Görücü usulüne de hiç karşı değilim. Sevebileceğiniz insanın nereden geleceği belli olmaz :) kendinizi kapatmayın. İyilik yaptıysanız mükafatını o insandan değil Yaratıcıdan bekleyin.

Daha yaşınız genç neden bu kadar umutsuzsunuz? Doğru insan doğru zamanda gelecektir. Demek ki daha zamanı var. Negatif düşünerek pozitifi çekemezsiniz. Öncelikle inanın, kendinizi sevin ve kendinize güvenin. Görücü usulüne de hiç karşı değilim. Sevebileceğiniz insanın nereden geleceği belli olmaz :) kendinizi kapatmayın. İyilik yaptıysanız mükafatını o insandan değil Yaratıcıdan bekleyin.

Kendime inaniyorum ve kendimi seviyorum o degil. Sadece olmuyor ve cok zaman aliyor ssnki bilmiyotum kapatmiyorum yapicagim seyleri yapiyorum zaten.. biriyle tanidmak etmek vs o bile zaman aliyor

Siz daha baştan inanmıyorsunuz ki güzel birşey yaşayacağınıza. Zaman alıyor derken gene kötü birşeyler olacak ve bu evrede zamanımı boşa harcamış olacağım diye düşünüyorsunuz gibi hissettim. Biri ile tanışma sürecine olan bakışınız daha heyecanlı olsa :)

X