büyük numara bayan ayakkabı

melishhe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
939
1
34
ben uzun zamandır bulamıyordum ama sonunda ksk da bir ayakkabıcı buldum ayagıma cizdi hem cizme hem babet aldım.

2 babaet aldım 150 tl ye 1 tane de bihter cizmesi oda 150 tl :))

biraz pahalı ki normal bence cunku işçilik var hem deride .)

bayanlarda 43 numaraya kadar ayakkabı yapıyorşarmıs, izmir karşıyaka da çarşı da :)

Ayakların kaç numara ki canım. Mesela nine west te 41 numaraya kadar bulabiliyorsun,aklında bulunsun.

Evet nine westin hem modelleri güzel hemde kalıplar büyük ben normalde 40 numara giyiyorum ama nine westte 39 numara alıyorum

Merhaba Herkese,
41 Numara küçük ayaklara sahip olan biri olarak , benimle aynı sıkıntıları yaşıyan kişiler için paylaşmak istedim.
genelde ayakkabı alışverişlerim çok kısa sürüyor 41 numara varmı YOOOKKK... :2:
Özellikle abiye ve topuklu ama bır okadarda şık ayakkabı bulmak zor . Hatta hayatları boyunca hiç topuklu gıyınemeyen kişiler olduğunu düşünücek olursak bu tasarımcı gerçekten Muhteşem.
sürekli takip ettiğim siteleri paylaştım aşağıda buradan sipariş verebiliyorsunuz. tek sıkıntı acaba hangisini alsam olucak sanırım
kullandığım 2 çift ayakkabı var ve dolabımın olmazsa olmazı durumundalar.
bence bir inceleyin ve aşık olabileceğiniz ayakkabılara bir bakın.
Not: 32 numaradan 44 Numaraya kadar yapıyorlar ayaklarımız sanırım artık bu ayakkabıları hak ediyor değilmi
reklam gibi oldu ama sadece kullanıcıyım... satıcı değilim :p
Sevgiler,

~ HAUTE COUTURE Shoes Fashion Design ~ | Facebook

Bayan Dans Ayakkabıları / Women's Dance Shoes | Facebook
Büyük ve Küçük Numara Bayan Ayakkabı imalat atölyesi | Facebook
Haute Couture Ladies Shoes / Bayan Ayakkabı imalat atölyesi ★☆ ISTANBUL
~ HAUTE COUTURE Shoes Fashion Design ~ | Facebook

ben de 43 numara giyiyorum Cadde bostanda Barlar sokağında bir mağaza var 37 numara diye hem topuklu hem bot şeklinde

X