Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyütelim Bakalım 🤭

Bukre11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
1.441
2.008
Hepinize merhaba arkadaşlar
Son 4 ayda 55 kilodan 50.5 düştüm göğüslerim küçükken daha da küçük oldular. A cup kullanıyorum. 29 yaşındayım.
1 haftadır düzenli olarak rezene ve şerbetçi otunu karıştırıp içiyorum. 7 günde de 3 kere buz masajı yaptım.
18 Eylül'de yaptığım ölçümde 80 çıkmıştı göğüslerim şuan 82.5 çıkıyor.
Masaj içinse krem hazırladım şerbetçiotunu kaynattim çok az su içerisinde ve shake makinasında bir iki tur döndürüp suzdum. Çıkan suyu Nivea Q10 ile karıştırdım. 1tatli kaşığı da doğal lavanta yağı ekledim.
Devam etmeyi düşünüyorum.
1 hafta sonra geri dönüp yeniden ölçülerimi yazmak için bu konuyu açıyorum.
💐

1 hafta çok hızlı geçmiş. 🤭
Az önce ölçüm yaptım 84 cm çıktı. Reglime 10 gün var. İnanılmaz motiveyim şuan.
Çay ve kremi her gün buz masajını 2 günde bir yaptım bakalım yolumuz nereye kadar. 🙂
Haftaya cuma yine dönüp yazarım.

Günlerden cuma yeniden ölçüm günümdü bugün.
Bu hafta üç gün krem masajı yaptım sadece yedi günde. Çayı her gün tükettim.
86 cm çıktı ama bu beni aldatmasın istedim çünkü regli olacağım gerçek değil bu sayı.😂
Tahmini olarak 84.5 cm demek istiyorum bu hafta için.

Konuyu takibe aldım☺️

🙂 Teşekkür ederim.
Burda aynı malzemeler ile çok konu açılmış ama bir elin parmağını geçmeyecek kadar istikrarlı deneyen olmuş bazı haftalar ölçü değişmeyecek bunun farkindayim ama motivasyon için açtım ben de konuyu.İstikrarin başarı olduğunu düşünüyorum.

🙂 Teşekkür ederim.
Burda aynı malzemeler ile çok konu açılmış ama bir elin parmağını geçmeyecek kadar istikrarlı deneyen olmuş bazı haftalar ölçü değişmeyecek bunun farkindayim ama motivasyon için açtım ben de konuyu.İstikrarin başarı olduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Ben de yapmayı düşünüyorum

Hepinize merhaba arkadaşlar
Son 4 ayda 55 kilodan 50.5 düştüm göğüslerim küçükken daha da küçük oldular. A cup kullanıyorum. 29 yaşındayım.
1 haftadır düzenli olarak rezene ve şerbetçi otunu karıştırıp içiyorum. 7 günde de 3 kere buz masajı yaptım.
18 Eylül'de yaptığım ölçümde 80 çıkmıştı göğüslerim şuan 82.5 çıkıyor.
Masaj içinse krem hazırladım şerbetçiotunu kaynattim çok az su içerisinde ve shake makinasında bir iki tur döndürüp suzdum. Çıkan suyu Nivea Q10 ile karıştırdım. 1tatli kaşığı da doğal lavanta yağı ekledim.
Devam etmeyi düşünüyorum.
1 hafta sonra geri dönüp yeniden ölçülerimi yazmak için bu konuyu açıyorum.
💐
Merhabalar güzel sonuç almışsın maşallah bende 2 gündür şerbetçi otu kürüne başladım lavanta yağının faydası oluyo gibi 8 10 sefer sürdüm ama düzenli değil bitti oda şu an elimde avokado yağı var ondan devam edicem bakalım buz masajınıda ekliyim soğuğa dayanabilirsem egzersiz yapıyorum arada. Şimdilik alttan 68 üstten 80 çıkıyo bi taraftan kilo almaya çalışıyorum. 5 6 ay önce şerbetçi otu kürünü uygulamıştım 3 cm büyümüştü. Birlikte istikrarlı bir şekilde devam edelim kızlar deneyimlerimizi de paylaşalım ki hepimize fikir olsun hadi bakalım😀

Merhabalar güzel sonuç almışsın maşallah bende 2 gündür şerbetçi otu kürüne başladım lavanta yağının faydası oluyo gibi 8 10 sefer sürdüm ama düzenli değil bitti oda şu an elimde avokado yağı var ondan devam edicem bakalım buz masajınıda ekliyim soğuğa dayanabilirsem egzersiz yapıyorum arada. Şimdilik alttan 68 üstten 80 çıkıyo bi taraftan kilo almaya çalışıyorum. 5 6 ay önce şerbetçi otu kürünü uygulamıştım 3 cm büyümüştü. Birlikte istikrarlı bir şekilde devam edelim kızlar deneyimlerimizi de paylaşalım ki hepimize fikir olsun hadi bakalım😀

Teşekkür ederim. Kilo verme olayındaki gibi bazen geç oluyor bu iş bazen birden oluyor. Bu haftalarda durulacak biliyorum onun için 18 Ekim'de 85 olsam kafî bana. Motivasyonum dusmesin disiplinim bozulmasın gerisi olacak kafasindayim. 🙂

Bu arada buz masajı yaparken göğüsün alt kısmına karninizi kapatacak şekilde havlu sararsaniz üşüme hissi olmuyor el içinde kışlık bir eldiven yünlü üşüme hissiyatı yüzde seksen doksan kayboluyor.

Teşekkür ederim. Kilo verme olayındaki gibi bazen geç oluyor bu iş bazen birden oluyor. Bu haftalarda durulacak biliyorum onun için 18 Ekim'de 85 olsam kafî bana. Motivasyonum dusmesin disiplinim bozulmasın gerisi olacak kafasindayim. 🙂
Kesinlikle
Bu arada buz masajı yaparken göğüsün alt kısmına karninizi kapatacak şekilde havlu sararsaniz üşüme hissi olmuyor el içinde kışlık bir eldiven yünlü üşüme hissiyatı yüzde seksen doksan kayboluyor.
Tamam çok teşekkür ederim

Günlerden cuma yeniden ölçüm günümdü bugün.
Bu hafta üç gün krem masajı yaptım sadece yedi günde. Çayı her gün tükettim.
86 cm çıktı ama bu beni aldatmasın istedim çünkü regli olacağım gerçek değil bu sayı.😂
Tahmini olarak 84.5 cm demek istiyorum bu hafta için.
Reglinin 4. Gunundeyim ama ölçüm günüm aynı zamanda bugün. 85 cm çıkıyor ama emin olamıyorum. Reglim beş gün sürüyor ne zamana kadar göğüslerim şiş kalıyordu hatırlamıyorum hiç dikkat etmedim bu zamana kadar.😔
Onun için bu haftanın gerçek ölçümünü pazara erteledim kendi içimde. Değişiklik olsa da olmasa da problem değil şimdilik harika ilerliyorum.💐
Pazar günü görüşürüz. 🤍

Pazar gününe ertelemistim ölçümü ve ölçtüm çok korkarak hem de.🤭
Mucize oldu sanırım 85cm de kaldı o şekilde. 🙂
Henüz bir çamaşıra sığamama durumu yok bunun için erken zaten. Alt tarafta çizgiler oluştu artık şekil alabildiğini gösteriyor bu. Başarıyorum belli lakin bir yerde duracak bu beni üzüyor nedense örneğin emin olmadığım için bugüne ertelemistim iki gün önceki yapılacak ölçümü bugünde olumlu sonuç çıktı.

21 Ekim için hedefim 👀 85 cm sabit kalabilmek. Durulmak doğaldır onun için bu hafta kendimi zorlamak yerine fazlası olursa çok mutlu olacağım ama sabit kalırsam kendime teşekkür edeceğim kat ettiğim yol için hadi bakalım.🌾

Dün ölçüm günümdü 85cm olarak çıktı tam tahmin ettiğim gibi.
İlerlememek üzmedi çünkü biliyordum bir noktada duracağını.
Bundan sonra 10 günde bir ölçüm yapacağım. 2 Kasım'da görüşürüz. 🌸

Dün ölçüm günümdü 85cm olarak çıktı tam tahmin ettiğim gibi.
İlerlememek üzmedi çünkü biliyordum bir noktada duracağını.
Bundan sonra 10 günde bir ölçüm yapacağım. 2 Kasım'da görüşürüz. 🌸

2 Kasım demişim ama siteye girmisken bir ölçüm yapayım yazayım dedim bir gün erken olması pek farketmezdi çünkü.
Şuanda 86/86.5cm arasında. Mutlu etti mi bana yetti mi? Hem de çok.🤭
Harika bir ilerleme bu..
Hız kesmek yok yola devam. 💐

X