Büyütme Ameliyatı Sonrası Geçmeyen Göğüs Şişkinliği

Knidos48

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
117
60
40
Merhaba 19 Aralık'ta meme büyütme ameliyatı oldum. 250 CC protez konuldu. Memenin biri diğerine göre daha fazla şiş bu normal mi sizce haftaya kontrolüm var doktora soracağım ama biraz kafamı karıştırdı.

Merhaba, 25 aralıkta oldum bende. Benim de biri diğerinden daha şiş duruyor. İki memenin iyileşme süreci birbirinden farklı oluyor .

Merhaba 19 Aralık'ta meme büyütme ameliyatı oldum. 250 CC protez konuldu. Memenin biri diğerine göre daha fazla şiş bu normal mi sizce haftaya kontrolüm var doktora soracağım ama biraz kafamı karıştırdı.
21 Eylül de ameliyat oldum ve tecrübelerime dayanaraktan tamamen normal bir durum bir meme diğerine göre daha geç iyileşiyor endişe etmeyin ☺️ Geçmiş olsun 🌺

Bende 6 ay önce büyütme ameliyatı oldum sol göğüs sağ tarafa göre daha şiş duruyordu dr kontrollerinde bunu hep söyledim fakat doktorum ödem dedi iyileşme süresi farklı dedi fakat öyle olmadı benim göğüslerimin biri küçük diğeri daha büyük olduğu için farklı duruyorlar doktorum bunu fark etmeyip ikisinede 355cc protez takıldı

Bende 6 ay önce büyütme ameliyatı oldum sol göğüs sağ tarafa göre daha şiş duruyordu dr kontrollerinde bunu hep söyledim fakat doktorum ödem dedi iyileşme süresi farklı dedi fakat öyle olmadı benim göğüslerimin biri küçük diğeri daha büyük olduğu için farklı duruyorlar doktorum bunu fark etmeyip ikisinede 355cc protez takıldı
Benim iki göğsümün de büyüklüğü aynıydı daha doğrusu hiç yoktu😂 o yüzden 250 CC koyabildi.

Eger ameliyat öncesinde iki memenizdede esitsizlik yok ise normal bi durum. Benimde biri daha yukarda biri asagida bildigin yamuk gibi duruyordu 2 ay içinde tamemen duzeldi.

X